Couleur Experte

Couleur Experte

Jest to system wielotonowej koloryzacji w 2 łatwych etapach: 1. farbowanie, 2. rozświetlenie pasemko po pasemku, dzięki czemu powstaje naturalnym rozświetlony refleksami odcień.
Zestaw zawiera (do fazy farbowania);
- 1 tubę odżywki w kremie z olejkiem z moreli 44 ml,
- rękawiczki.

Cena: 30 zł za 1 zestaw

uwielbiałam ją!

to byla moja ukochana farba! byla,bo teraz juz jej nigdzie nie mozna dostac (kupowalam ja zawsze w niemczech).
farba dawala swietny y efekt (uzywalam jakiegos rudego koloru), który byl niesamowicie naturalny.
kolor pomimo rudosci,dluugo pozostawal na wlosach,nie byl podatny na plowienie. farbowalam nim wlosy przez wiele lat,zawsze wychodzil taki sam efekt.
plusy:
+po jej uzyciu ma sie mieciutkie wlosy
+naturalny kolor
+nie jest podatna na wyplukiwanie sie
+szeroka gama kolorystyczna

minusy:
- juz jej nie produkuja;(

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: wiele

mam pasemka jak chcialam

glowe farbuje od lat 15, przeszlam przez chyba wszystkie farby jakie mozna bylo

ta jest rewelacyjna
swietnie sie naklada, nie smierdzi az tak, ze sie czlwiek dusi

plusy same
- poreczne opakowanie, wygodne do mieszania rozjasniacza na pasemka
- swietna odzywka
- kolor taki jak na zdjeciu
- nie niszczy wlosow
- nawet jesli sie spolukuje to nie zostaje na reczniku, co przy ciemnych farbach jest standardem

nie mam zadnych zastrzezen, pasemka robila mi siostra, dlatego ze nie ufam grzebykom, szczoteczkom i innym wynalazkom. robila mi na folie, wyszly super

same zachwyty i ochy slysze teraz

Używam tego produktu od:kilku miesicy

po prostu bomba !!!

dla mnie cały ten zestaw jest po prostu rewelacyjny !!!
dlugo szukalam swojego koloru az w koncu to w tej farbie udalo mi siego odnależc - ciemny blond opalizujący ... cudenko !!!
Farba rzeczywiscie sie lekko zmywa ,ale po zastosowaniu odpowiednich szamponow, odzywek itp utrzymywała sie na moich wlosach przepieknie przez ponad 3 miesiące , a odrosty nie rzucały sie w oczy ...
I byłoby tak dalej pieknie i cudownie gdyby nie to ,że nigdzie nie moge jej juz dostac i musze znowu ...;-(((((((( zaczac poszukiwania idealnej farby ... bo ta podobno wycofali z produkcji , ale jezeli ktos gdzies widział ja i ten przepiękny kolor ... to czekam na jakis sygnał ;-D
a biorac pod uwage cene - to trzeba pamietac ,ze w tej cenie mamy dwie farby - jedna do pasemek a druga do reszty wlosów takze nie wychodzi to tak drogo ...

Używam tego produktu od:2 lat
Ilość zużytych opakowań:nie liczę ...

Katarzyna Gudan fryzura studniówkowa 02

minus za kolor pasemek

Nie uzywalam jej na wlasnych wlosach. Kupilam dla mamy, i nakladalam ja tez na mamine wlosy, wiec jako-tako moge ocenic efekt. Farba bardzo ladnie sie naklada, ladnie tez pachnie. Kolor daje pieknie blyszczacy, odcien zgodny z danymi na pudelku, bardzo naturalnie wyglada. Wlosy po farbowaniu sa miekkie i nie wydaja sie byc uszkodzone (mama ma suche wlosy). Odzywka jest swietna (acz to chyba norma u L'Oreala). I odzywki jest sporo, mama ma dlugie wlosy i starczylo tejze odzywki na wiecej niz dwa razy (obficie uzyte, ma sie rozumiec). W zasadzie bylaby to farba na piatke, ale co mnie wkurzylo to te pasemka. Mama farbuje wlosy na ciemny braz. Obiecywalam sobie (i jej) naturalne, swietliste refleksy, a wyszly wyraznie widoczne pasemka w kolorze blond. Paskudnie sztucznie wygladajace, odcinajace sie od reszty wlosow.
Tak sie sklada ze umiem robic pasemka (wielokrotnie robilam sobie sama), umiem tez czytac instrukcje obslugi i sie do niej zastosowac ;-). I tak na wszelki wypadek trzymalam owa rozjasniajaca paste o piec minut krocej niz zalecano. Niestety.
O trwalosci farby ze wzgledow oczywistych wypowiedziec sie nie moge.

Używam tego produktu od: uzylam jedno na mamie, w czerwcu 2006

Ładny kolor ale b.nietrwały

Używałam tej farby dwukrotnie, jakis rok temu...(odcień rum caffe- ciemny blond opalizujący czy cos w tym stylu), kolor był piękny, brązowy, ale nie za ciemny, głęboki, błyszczący, a złote pasemka znakomicie rozświetlały moją świezo wtedy obciętą fryzurkę. Niestety po ok. 2 tygodniach, podstawowy kolor całkiem się zmył, zjaśniał niesamowicie, a cała fryzura przybrała odcień raczej jasno-złotego blondu, nie mającego nic wspólnego z kolorem na opakowaniu!!!Sama nie wiem co myśleć o tej farbie...ale pewnie jeszcze skusze sie na zakup na jakąś specjalna okazję, ze względu na zwalający z nóg początkowy efekt:) Zewzględu na nietrwałość zasługuje na 2* ale daje 3 za przepiękne pierwsze wrażenie

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:2 rok temu

Promyczki ;-)

Włoski wyglądają jak rozjaśnione przez słoneczko. Trzymałam za krótko pasemka, ale i tak wyszło bardzo naturalnie i delikatnie. Może gdybym chciała wyraźniejszego efektu - byłabym niezadowolona, ale póki co, jest to najlepsza farba jaką miałam.

+ za odżywkę. Ślicznie pachnie i sprawia, że włoski są miękkie i nie plączą się;
+ za szczoteczkę;
+ za cenę --- ja płacę koło 15-17 zł, więc nie wiem skąd w opisie 30 zl ;/?

- za zapach farby - amoniak?

srednia

Kolor bazowy niestety znacznie odbiega od tego co było na opakowaniu, Włosy wcześniej farbowane na blond wyszły całkiem fajnie, jednak farbowałam odcieniem chłodnym, a nabrały dziwnego rudego połysku, pasemka na szczęście wyrównały trochę, bo ,niestety, odrosty za bardzo nie wzięły, więc nie polecam, choć dla Pań farbujących włosy po raz pierwszy może to byc ciekawe doświadczenie.

Podobała mi się

Raz farbowałam nią. Nie pamiętam jaki to był kolor ale króryś z brązów. Włosy po użyciu były bardzo fajne - mięciutkie i gładkie. Tylko strasznie długo trwało farbowanie, dlatego nie wiem czy kupię jeszcze tę farbę, bo nie lubię długiego malowania. Włosy OK jeśli chodzi o kolor, chooć miałam nadzieję ujzyskać trochę jaśniejsze pasemka.

ilość zużytych opakowań: 1

REWELACJA

Doskonała farba. Mój naturalny kolor to ciemny blond. Używałam nr 8.12 na włosy farbowane wcześniej L'oreal Excellence Creme nr 9 ( który wyszedł u mnie fatalnie ). Po użyciu Couleur Experte włosy są mięciutkie, błyszczące i mają piękny naturalny kolor. Jednak do zrobienia pasemek potrzebna mi była pomoc drugiej osoby. Mały minus za to, że czas farbowania odrostów skazany przez producenta w moim przypadku nie wystarczył na idealne pokrycie więc następnym razem potrzymam dlużej. Ogólnie bardzo dobry produkt.

Dla mnie super

Użyłam koloru złoty brąz, efekt okazał się byc super, wszyscy zazdroszczą mi kolorku, swój kolor miałam ciemny brąz mimo, iż naturalnie jestem jasną blondynką. Farbuję włosy często, przeszłam przez wszystkie kolory i firmy farb. Ta jest the best. Baza jest piękna nasycona, zero koltunów, nawet bez odżywki włoski sa miękkie i się swiecą, nawet jeśli kolor zblaknie nałożenie rewelacyjnej odzywki go odnawia i wyglądają jak dopiero co ufarbowane. Mam włosy do ramion a odżywka starczyła mi na 5 użyć, fary starczyło spokojnie, tej do pasemek też. Pasemka śliczne stonowane. Według mnie farba nie smierdzi wcale gorzej od innch. Cena może i wysoka, ale pamietajmy, że mamy od razu pasemka, gdybysmy kupiły preparaty osobno innych firm też tyle by nam wyszło, nie wspomne o wizycie u fryzjera. Jedna osoba może mieć kłopot z nałożeniem w końcu nie mamy oczu z tyłu glowy. Mi farbuje mój mąz i robi to najlepiej na świecie. Na pewno kupię znowu

Fajniutka

Super. Wybralam kolor 6.34 wyszedl trochę ciemniejszy niż u modelki na zdjęciu ale jak dla mnie w porządku. Przed farbowaniem mialam balejage w kolorach od blądu po brąz a mimo to teraz mam równomierny brązik z jaśniejszymi naturalnymi pasemkami. A wlosy są mniej zniszczone niż po poprzednich koloryzacjach, mięciutkie i blyszczące. Pierwszy raz spotkalam się z tym, że producent doączyl odżywkę w dość dużej ilości (powinna wystarczyć na 2 razy ale ja mam krótkie wlosy więc pewnie i na 3 wystarczy). Na pewno kupię go ponownie.

Nie.

Właśnie wrzuciłam sobie na włosy kolor 8.0 - jasny blond.
To było moje pierwsze farbowanie, naturalny kolor - średni blond, bardzo ładny.
Farba strasznie śmierdzi!!! Nawet nałożenie (znakomitej zresztą) odżywki morelowej nie pomogło mi się pozbyć z włosów obrzydliwego odoru amoniaku.
Pasemka śliczne - naturalne i jaśniutkie.
Jednak baza - masakra.
Z tyłu wszystko ok, natomiast grzywkę mam w kolorze marchewkowo-wiewiórkowo-wściekłopomarańczowym.
A włosy miałam wyjątkowo zadbane, więc odpada możliwość, że zniszczone na grzywce włosy źle przyjęły farbę.
Teraz zobaczymy, jaka będzie trwałość.
Nie polecam.

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: dzisiaj/1