Complete, Oczyszczające płatki na wągry

Complete, Oczyszczające płatki na wągry

Pojemność 65 szt

Oczyszczające płatki na wągry odblokowują pory ułatwiając substancjom czynnym penetrację do ich wnętrza i działanie antybakteryjne. Są nasączone specjalnym płynem, który nie tylko usuwa istniejące wągry, ale również skutecznie zapobiega powstawaniu nowych. Płatki zawierają także wyciąg z aloesu o działaniu nawilżającym i łagodzącym. Po ich zastosowaniu skóra pozostaje dokładnie oczyszczona i świeża.

Szajs!!!

Kiedyś stosowałam aby pozbyć się trądziku,niestety bezskutecznie.

zalet:
-dostępność
-cena
-wydajność

Wady:
-ohydny zapach
-szczycie twarz
-zawiera alkochol
-wysusza twarz
-nieskuteczny

Używam tego produktu od: dawno temu
Ilość zużytych opakowań: dużo

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[731931].usefull || 0 }}% pomocna.

Nawet, nawet...

Obecnie produkt ma nową szatę graficzną.
Od zawsze miałam problem z wągrami, bo mam cerę mieszaną, ze skłonnością do przetłuszczania w strefie T. Peelingi nie pomagają, a dobrą robotę tak naprawdę robi jedynie kosmetyczka i oczyszczanie skóry. Niestety, nie jestem w stanie uczęszczać na takie zabiegi równo co dwa tygodnie, więc szukam różnych "desek ratunku".
Nieco zraziłam się do płatków na wypryski tej firmy, bo nie pomagały, a wręcz nasilały powstawanie krostek.
Kupiłam płatki na wągry i..miłe zaskoczenie. Co prawda, nie usuwa już istniejących wągrów, co jest jego największym minusem. Ale zapobiega powstawania nowych. Z tego jestem bardzo zadowolona, bo wcześniej trudno było mi się z tym uporać. Zaletą na pewno jest płyn w którym nasączone są płatki, oraz "drapiąca" ich powłoka, która dociera głęboko w naskórek i usuwa np makijaż, który w moim wypadku najwięcej zapycha pory.

W zasadzie mogę polecić ten kosmetyk, ja będę go stosować tak długo, dopóki będzie działał. A usuwanie istniejących wągrów muszę nadal pozostawiać kosmetyczce.

Używam tego produktu od: Miesiąca
Ilość zużytych opakowań: W trakcie 1-wszego

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[614050].usefull || 0 }}% pomocna.

Mam niemiłe wspomnienia z tą firmą ;/

Kupiłam je jakieś 5 lat temu (wówczas pojawił się po raz pierwszy trądzik u mnie i wągriska). Same płatki mi się podobały, fajnie zapakowane, ale kosmetyk ma działać !!!
Nie usuwa wągrów, skóra była bardzo wysuszona, a to było przyczyną kolejnych wykwitów na skórze, czuć było alkoholem.
Tragedia, teraz mam też wypryski, ale o wiele mniej i wiem, że podstawą pielęgnacji jest także nawilżenie skóry (choć mam tłust w strefie T), bo jeśli używamy mocnych \'wysuszaczy\' np alkohol to jeszcze gorzej na tym wyjdzie. Nie kupujcie, szkoda kasy i nerwów!

Używam tego produktu od: tak jak wcześniej pisałam kupiłam je jakieś 5 lat temu (używałam przez 2-3 tygodnie)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[543374].usefull || 0 }}% pomocna.

Bordowe usta H&M

Polubilam:)

Wlasnie zrobilam przeglad mojej buzki i wyszlo na to, ze wiekszosc (wiadomo, ze nie wszystkie) wagrow zniknela. Zaskorniki to moja zmmora, wiec jestem bardzo zadowolona! Po za tym,nawet gdyby platki wagrow nie usunely wcale to i tak kocham sposob w jaki ten kosmetyk oczyszcza skore. Wysusza- fakt. Zapach- intensywny, ale mnie odpowiada.

Po za tym sa bardzo wygodne w uzyciu, szybko, sprawnie...

Czyli tak:

Plusy:
- swietnie oczyszcza
- ladnie pachnie
- duza czesc wagrow zniknela
- przyjemne w uzyciu: szybko i sprawnie
- dosyc tanie

Minusy:
- no wysuszaja(ale jak sie do tego jakis krem nawilzajacy pozniej uzyje to nie ma problemu)

Czyli jak dla mnie wiecej zalet niz wad:)

Używam tego produktu od:3 tygodnie? miesiac?
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[400930].usefull || 0 }}% pomocna.

beznadziejne

Kupiłam te płatki z nadzieją pozbycia się wągrów niestety nic nie pomagają!

minusy;
-wysuszaja skórę
-nie usuwa wągrów
-intensywny i nieprzyjemny zapach

plusów jak dla mnie nie ma żadnych!

Używam tego produktu od:niedawna

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[304544].usefull || 0 }}% pomocna.

polecam

Tak jak inne wizazystki ktore podchodzily do tego produktu sceptycznie ja tez taka bylam. PO jakims tygodniu przekonalam sie ze platki sa warte siebie. Skora po uzyciu wyglada tak gladko i swiezo. Na poczatku szczypie ale da sie wytrzymac. Zauwazylam ze zmniejsza pory i wygladza. Jestem posiadaczka dowej wersji ULTRA. Posiadam rowniez nowa wersje na wagry i tez daje rade. Niestety nie ma na KWC. A szkoda.Obydwa godne polecenia.Używam tego produktu od:3 miesiace
Ilość zużytych opakowań:2op x 90platkow

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[285932].usefull || 0 }}% pomocna.

jest superrrrrrrrrrrrrr

Jest najlepszy ! Dzięki niemu pozbyłam się problemów ze skórą

Chciałam nawiązać do recenzji osób ktore narzekały na produkt, na opakowaniu dokładnie pisze jaki jest skład produktu i skoro jest w nim alkohol to wiadomo że wysusza więc osoby z delikatną i suchą skorą nie mogą go stosować

Ja używam tego produktu około pótora roku i jest baardzo zadowolona wydajne pudełeczko starcza na miesiąc a kosztuje w granicach 15-20zł więc to naprawde wychodzi malutko! A do tego moja tłusta i wiecznie wysypana skóra wspaniale reaguje na te waciki i nie mam żadnych problemów

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[263755].usefull || 0 }}% pomocna.

Niezbyt dobre

W moim przypadku w ogóle nie podziałały. Podrażniły mi twarz. Piekły mnie oczy. Masakra. Strasznie śmierdzą. Jedynie dobrze oczyszczają twarz. Już więcej nie kupię. A myślałam, że będą skuteczne :(

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[256788].usefull || 0 }}% pomocna.

zaskoczenie na duży plus!

Świetne są!
Używam nowej wersji, mama mi kupiła ;) i najpierw się wystraszyłam alkoholowego zapachu i drapiących bibułek, ale stosowałam co wieczór po demakijażu i... jestem zaskoczona! cera jest mięciutka, gładka, nawilżona (o dziwo!), bez podrażnień, bez wyprysków - cudo!

moja mieszana cera ze skłonnością do przesuszania już dawno nie wyglądała tak ładnie i zdrowo :)Używam tego produktu od: paru tygodni
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[225203].usefull || 0 }}% pomocna.

Takie sobie

Płatki na pewno oczyszczają i odziwo nie wysuszają za mocno, ale jakiś cudownych efektów nie ma. Używałam starej i nowej wersji i oceniam tak samo- dobre, ale mogłyby być lepsze.

Używam tego produktu od: ponad rok, dawno temu
Ilość zużytych opakowań: kilka

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[221776].usefull || 0 }}% pomocna.