Pro Collagen Marine, Thalgogive Densyfing Firming Serum (Serum ujędrniająco - wypełniające)

Intensywnie ujędrniający preparat na bazie Marine Pro Collagen. Działa silnie ujędrniająco na skórę, przywraca jej wypełnienie. Dodatkowo został wzbogacony o olej z moreli, posiadający moc tworzenia lipidów. Dzięki silnej stymulacji i liftingowi twarz jest bardziej krągła, a rysy łagodnieją.

Kosztowny badziew

Za taką kasę sprzedawać taką miernotę?! serum ma konsystncję rzadkiego kisielu , które po rozsamarowaniu i wyschcięciu tworzy tepą błonkę na skórze.Nie wyobrażam sobie aby używać go na dzien. Stosowałam to serum na noc pod krem nocny ( nie Thalgo)jednak mam wrażenie , ze błonka z tego serum na skórze tworzy barierę ,przez którą już żadne inne składniki sie do niej nie przedostaną.Po około 2 tygodniach stosowania twarz sprawia wrażenie zadbadej, wygląda zdrowo.Jednak po zużyciu całej buteleczki nie zauważyłam efektu jaki obiecuje producent , żadne wypełnienie, modelowanie , no może leciutka redukcja zmarszczek. Dużo lepsze efekty modelowania widziałam po zastosowaniu kremu na noc Neovadiol Vichy za 100 zł.
Serum jest mało wydajne.

Używam tego produktu od: w lecie 2009