Artdeco, Silky Powder (Puder prasowany)

Artdeco, Silky Powder (Puder prasowany)

Puder jedwabisty z wymiennym wkładem. Wyjątkowo drobny puder w puderniczce z lusterkiem. Puder prasowany o aksamitnej i delikatnej konsystencji otrzymywanej w wyniku starannie opracowanego procesu wykorzystującego mikroskopijne pudry. Pozostawia jedwabistą, matową skórę, przedłuża trwałość makijażu.

Cena: 113zł / 9g ; 52zł / 9g (wkład)

Prawie ideał.

Świetny puder. Delikatny i lekki. Pięknie pachnie. Dobrze matuje , lecz nie widać go na twarzy. Kupiłam także ze względu na proste, ale bardzo eleganckie etui. W środku ogromne luterko. Dodatkowy plus za możliwość wymiany wkładu. Powiedziałabym, że trafiłam na ideał, ale jedyny minus to tak mały wybór odcieni : jasny jest dla mnie za jasny, a ciemny ciut za ciemny. Ale ogólnie bardzo przyjemny w użyciu kosmetyk.

taaak!

właśnie wczoraj go wypróbowałam, jest cudowny, niewidoczny, a matujący. ogromnym plusem jest to, że ma lusterko - zabieram go wszędzie, chociaż okazało się to prawie niepotrzebne, bo utrzymuje się na skórze bardzo długo :)

Używam tego produktu od: jednego dnia
Ilość zużytych opakowań: dopiero jedno

świetny

To zdecydowanie mój ukochany puder! Bardzo ładna, wygodna puderniczka z wymiennymi wkładami, w jednej przegródce jest puder z lusterkiem, a w drugiej puszek do nakładania. Puder jest bardzo drobniutki, nie zostawia smug, dzieki czemu można się nim pacykować niemalże "w ciemno" bez lusterka, jest niewidoczny. Swietnie matuje, a w przypadku mojej tłustej i bez przerwy świecącej skóry to prawdziwy wyczyn! Po około 4 godzinach nie wymaga nawet specjalnych poprawek. W ogóle nie ciemnieje na twarzy, nie zmienia koloru. Już się z nim nie rozstanę. Szkoda tylko, ze jest dostępny tylko w 2 odcieniach. Ale za to odcień jaśniejszy jest zupełnie transparentny.