Dr Irena Eris, Algorithm, Regenerujący krem przeciwzmarszczkowy na noc

Struktura regenerującego kremu przeciwzmarszczkowego Dr Irena Eris Algorithm zawiera Reproductive Cell Technology, która zapewnia stymulację włókien podporowych zaprogramowanych nie tylko na wzrost ich ilości, ale również na reprodukcję ich kształtu i docelowego usieciowania. Następuje zauważalna poprawa wyglądu i kondycji skóry:
- odczuwalny wzrost poprawy elastyczności i jędrności (82%*)
- regeneracja i wzrost odżywienia o 67%**
- widoczna redukcja zmarszczek w różnych płaszczyznach o 21%**
Podwyższoną skuteczność regenerującego kremu przeciwzmarszczkowego Dr Irena Eris Algorithm wspomaga polipeptydowy kompleks roślinny, który wzmacnia struktury macierzy skóry, wspomaga metabolizm komórek, dzięki czemu znika uczucie suchości skóry (93%*), zmniejsza się skłonność do podrażnień i zaczerwienień. Cera po przebudzeniu wygląda zdecydowanie młodziej: jest świeża (86%*), wygładzona i dobrze nawilżona (82%*).
Polecany do codziennej pielęgnacji każdego typu skóry dojrzałej kobiet powyżej 40 r.ż., jako krem na noc.
*Wyniki badań in vivo w Centrum Naukowo-Badawczym Dr Irena Eris.
**Wyniki badań aparaturowych w Centrum Naukowo-Badawczym Dr Irena Eris po 4 tyg.stosowania.

na noc
dojrzała, sucha, odwodniona, normalna
liftingujące, regenerujące, ujędrniające, przeciwzmarszczkowe
w słoiczku
Wiek
40+

Zapychacz

Krem na noc ma bogatą, kremową konsystencję. Mineralny zapach przywołuje wakacje nad morzem. Zapewnia regeneracje przez noc. Moja odwodniona cera zrobiła się bardziej miękka i elastyczna. Mniej czerwona i ściągnięta.
Używałam razem z kremem na dzień. Po dwóch tygodniach na policzkach pojawiły się ropne podskórne krosty, do dziś nie do ruszenia "( Fakt używałam w tamtym czasie parę razy myjki do twarzy, ale przypiszę jej raczej kaszkę na czole. Odstawiłam oba kremy i przestały się pojawiać pryszcze.

Kompletna rewelacja

Napisałam już recenzję kremu na dzień z tej samej serii, nietaktem byłoby pominąć krem nocny, tym bardziej, że nie wiem, który z nich zrobił mi "to" z twarzą. Wyglądam jak....nie ja.
Ale od początku. W wieku 43 wiosen doznałam "olśnienia", że być może dobre geny nie wystarczą i należałoby zadbać o siebie bardziej regularnie, a nie jak skóra ciągnie i po prostu się domaga, wrzucić jej cokolwiek, aby kremowate było i nie pachniało jak Nivea (tego zapachu nie trawię). Po przetestowaniu kilku kremów (zaczęłam od półki najwyższej, a patrząc na coraz większą dziurę w kieszeni jechałam w dół) w każdym coś mi nie pasowało. Z reguły kremy skóra po prostu "spijała" z policzków, a w strefie T lśniły sobie jak po nałożeniu, nienaruszone. Żeby położyć jakikolwiek podkład, musiałam ścierać krem z twarzy, inaczej wszystko spływało. Przecież nakładanie kremu, aby później go ścierać jest działaniem cokolwiek dziwacznym, żeby nie powiedzieć, że idiotycznym. Zaznaczam, że szybko nauczyłam się, żeby na policzki kłaść więcej kremu, na nieszczęsną strefę T mniej, ale nic to nie dało. Na kremy dr Eris trafiłam przypadkiem, na makeup.pl była dobra promocja, a ja akurat po kilku niepowodzeniach z EL. Stwierdziłam, że jak mam ponieść kolejną porażkę na polu pielęgnacji twarzy, to niech ona przynajmniej kosztuje mniej. Jakież było moje zdziwienie, gdy krem dzienny został równomiernie wchłonięty (szczegóły w recenzji) i makijaż trzymał się na nim jak rzep psiego ogona, a po nocy obudziłam się z bardzo dziwnym uczuciem na twarzy. To było w końcu dobre nawilżenie i odprężenie skóry. Trafiłam na to, czego szukałam. Krem na noc z serii Algorithm jest genialny. Jego konsystencja jest dużo gęstsza niż kremu dziennego, nuta zapachowa pozostaje ta sama (w mojej ocenie śliczna, delikatna i zachęcająca do stosowania), na pierwszy rzut oka widać, że krem jest dużo bardziej treściwy. Po nałożeniu pozostawia troszkę tłustej warstwy, która dość szybko się wchłania (u mnie ok.20-30 minut), a efekty działania rano czuć i widać. Oba kremy w komplecie zrobiły mi z twarzą coś niesamowitego. Cera jest gładka i jędrna, nie daje żadnych oznak "głodu lub pragnienia", a ja wyglądam jak swoja młodsza siostra, której nie mam (to znaczy już mam, ale tylko w lustrze). Nie dowierzałam w działanie przeciwzmarszczkowe "z zewnątrz" a jednak... Oczywiście zmarszczki nie zniknęły w cudowny sposób, ale naprawdę mniej je widać. Myślałam, że to tylko zasługa dodatków poprawiających optycznie wygląd cery, ale jako naukowiec wymyśliłam swój autorski test (hihi) i przejechałam palcem z góry do dołu czoła, a nie mogąc uwierzyć jeszcze raz, z dołu do góry z tym samym efektem. Zmarszczki są po prostu płytsze. Nie poznikały, rzecz oczywista, ale samo spłycenie ich oraz dokarmienie i trafione (w końcu) nawilżenie skóry wokół odmłodziły mnie o dobre 5 lat. Dodam jeszcze, że oba kremy można stosować pod oczy, u mnie tam też się sprawdziły, a pieniądze zostały w kieszeni. Nie da się ich niestety nałożyć jak mojej "tajnej broni" - sztyftu Embrolysse w trakcie dnia, nie psując makijażu, ale nie traktuję tego jako minus, tylko coś normalnego.
Podsumowując, polecam krem z całego serca, zwłaszcza w komplecie z dziennym wszystkim Paniom 40+, które jeszcze "swojego" kremu nie odnalazły, lub po prostu chcą zmienić. I dziękuję naukowcom z instytutu dr Eris, odwalili kawał dobrej roboty. I jeszcze jedno.....kupuję serum z tej serii i w kościach czuję, że jeszcze podbije działanie kremów. Choć go jeszcze nie mam, już się na nie cieszę.

Dr Irena Eris, Algorithm, Regenerujący krem przeciwzmarszczkowy na noc

Dostalam ten krem na urodziny i jestem z niego bardzo zadowolona. Nawilza skore przez noc. Zdecydowanie poprawia wygląd mojej skóry, staje sie gładka i wypoczęta z rana. Konsystencja tego kremu jest gesta, bardzo dobrze sie naklada na skóry. Krem jest bardzo wydajny. Naprawde godny polecenia

niezły

Bardzo fajny krem, odżywia, uelastycznia i ujędrnia skórę, zgodnie z obietnicami producenta. Mógłby lepiej nawilżać, ale z drugiej strony nie jest to krem nawilżający, można nałożyć pod niego serum nawilżające lub kwas hialuronowy. Na początku jego używania denerwowało mnie uczucie pieczenia, potem skóra się przyzwyczaiła.

Do kremu podeszłam "na luzie". Dostałam tubkę chyba 20 ml jako gratis do zakupów. Postanowiłam, że spróbuję. I krem okazał się moim hitem. Lekki (mimo dość gęstej konsystencji) a jednocześnie bardzo bogaty, odżywczy i dobrze nawilżający. U mnie Świetnie się wchłania, na początku odrobinę szczypie ale po chwili to mija i nie podrażnia. Rano cera wypoczęta, nawilżona, gładka, po prostu wyglądająca zdrowo. Kupiłam już kolejne pełnowymiarowe opakowanie oraz krem pod oczy z tej samej serii. Stwierdzam, że kosmetyki te bardzo mi służą i wracam do nich.

Krem odżywczy

Krem Eris Algorithm otrzymałam od przedsawiciela do przetestowania za darmo. Po zużyciu całego opakowania stwierdzam, że jest to krem typowo odżywczy: gęsty, treściwy, pozostawiający film na twarzy. Z odmładzaniem niewiele ma wspólnego. Używałam go codziennie na szyję, a dwa razy w tyg na całą twarz i pod oczy, gdyż jako posiadaczka cery mieszanej w kierunku tłustej, staram się nie przesadzać z tak gęstymi kremami

Fantastyczny

Najlepszy krem jaki miałam.
Nie potrafię powiedzieć czy faktycznie ma działanie przeciwzmarszczkowe bo tego jeszcze nie potrzebuję (mam 29 lat) ale na pewno jest bardzo nawilżający, odżywczy a za razem ma lekką formułę. Nie klei, nie pozostawia tłustej warstwy, bardzo szybko się wchłania i pozostawia uczucie "nowej" skóry. Używała go też moja mama i była nim równie mocno zachwycona co ja. Sprawdził się u mnie przy mieszanej cerze jak i mamie przy suchej. Idealny pod makijaż, zwłaszcza dla mieszanej i tłustej cery.
Dodatkowo ma delikatny, miły zapach i śliczny szklany słoiczek.
Mógłby być nieco tańszy ale i tak stosunek jakości do ceny jest bardzo dobry.

świetny

Krem ma cudowną lekko maślaną konsystencję i obłędny turkusowy kolor. Moja cera jest po nim elastyczna, nawilżona, jędrna. Nie mam żadnych problemów z przesuszeniem, uczuciem pieczenia czy ściągnięcia. Od czasu do czas wzbogacam pielęgnację maseczką z tej samej serii i efekty są naprawdę powalające. Dodatkowo krem można stosować również pod oczy, co jest bardzo wygodne, kiedy człowiek pada na pysk i chce natychmiast pójść spać. Szczerze polecam całą serię dziewczynom po 40 :-)

nie dla mojej skóry

Skład tego kremu okazał się dla mojej 40-letniej skóry niestety nieodpowiedni. Krem ma bardzo bogatą konsystencję (takie opinie widziałam), jak masło do ciała, i zgadzam się z tym, ale to wcale nie oznacza, że w przypadku kremu na noc jest to dobre. Pod oczy użyłam kremu tylko raz i więcej tego nie zrobię, ponieważ odczuwałam przez kilka minut dość intensywne pieczenie. Po nałożeniu produktu szczypie mnie również skóra w okolicy nosowo-wargowej. Dziwne, bo producent pisze że podczas regularnego stosowania "zmniejsza się skłonność do podrażnień i zaczerwienień". Krem dość dobrze nawilża, skóra rano jest matowa, ale lepiej służył mi krem na noc z serii Tokyo Lift. Stosowanie kremu na noc wiąże się z przyjemnością, pieszczotą dla skóry, w przypadku kremu z serii Algorithm takich wrażeń, niestety, nie mam. Zużyję zakupiony słoiczek na skórę szyi i dekoltu, nie będę ryzykować dalszych podrażnień na twarzy w okolicy nosa. Daję również minus za cenę.

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

dobry, ale nie dla wrażliwej skóry

Krem dobrze nawilża i pielęgnuje skórę, uczucie nawilżenia poztsaje na długo. Nie ma się po nim uczucia ściągnięcia skóry.

Krem ładnie pachnie, szybko się wchłania, nie jest też typowym "tłusciochem", który zostawia tusty film na twarzy, krem ma zbitą konzystencję (podobnie jak masło do ciała).

Zdziwiło mnie, ze krem jest również polecany do stosowania jako krem pod oczy i na powieki. Gdy posmarowałam te okolice twarzy kremem, musiałam w pośpiechu je przemywać płynem micelarnym. Pieczenie bylo nie do zniesiania (dlatego krem ocenilam na 4 gwiazdki, ponieważ okazło się, że multifunkcyjność kremu to bujda na którą się nabrałam). Z tego powodu polecam te oklice omijać. Generalnie, krem troszkę piecze, gdy posmaruje się nim najbardziej suche okolice twarzy, u mnie są to akurat okolice nosa, natomiast uczucie pieczenie zybko znika.

Wydajność: jak najbardziej na plus, krem wystarczył mi na ok 3 miesiące, przy regularnym stosowaniu.

Ilość zużytych opakowań: jedno całe