SKIN79, Olive Sleeping Mask (Oliwkowa maska na noc)

SKIN79, Olive Sleeping Mask (Oliwkowa maska na noc)

Oliwkowa maseczka koreańskiej firmy SKIN79 to sycące skórę odżywcze składniki pochodzenia naturalnego, które otulają na noc cerę pielęgnującą warstwą. Kołderka ta wchłania się w skórę, gdy ty smacznie śpisz:
- pielęgnując, a także reperując skórę dzięki właściwościom ekstraktu z miodu manuka
- nawilżając oraz chroniąc przed utratą wilgoci za sprawą oliwy z oliwek
Zawarty w maseczce olej z awokado oraz olej z nasion baobabu odżywiają skórę przywracając jej naturalny zdrowy blask i nawilżenie. Ponadto maseczka Olive Sleeping Repairing Mask SKIN79 wzmacnia naturalną barierę ochronną skóry chroniąc ją przed szkodliwym działaniem szkodliwych czynników zewnętrznych.

klasyczne
Cera
normalna
w słoiku
krem
50 – 100ml

super!

Mam dosyć wymagającą skórę. Z jednej strony przetłuszczającą się, ale z drugiej przesuszoną. Nie lubię więc nakładać w dzień pod makijaż mega nawilżających produktów, bo zwyczajnie skóra szybko zaczyna mi się świecić ;( Dlatego całonocna maseczka nawilżająca jest dla mnie zbawienna....
A w szczególności ta! Jestem w niej szczerze zakochana!!! Nakładam ją na noc ( trochę mnie z początku irytuje jej lepkość, ale za to zapach jest piękny ), a rano wstaję z pięknie nawilżoną, "mięsistą", promienną buzią. Mam wrażenie, że wszelkie zaczerwienienia po niej znikają. Buźka jest naprawdę po niej piękna!!! Opakowanie też jest ładne, w zestawie dostajemy szpatułkę, którą możemy nabrać produkt, co jest higienicznym rozwiązaniem w przypadku takiego opakowania. Cena znośna, biorąc pod uwagę wydajność maski.

Bardzo polecam!

Świetna

Maseczka ma lekką, żelową konsystencję i śliczny zapach. Otrzymujemy ją w wygodnym, szklanym słoiczku, bez problemu - higienicznie nabierzemy kosmetyk pędzelkiem do maseczek.

Nakładam ją po maseczce oczyszczającej i zostawiam na całą noc.
Maseczka nie spływa, dobrze się wchłania, nie przetłuszcza.
Mam cerę mieszaną i bałam się zapychania, jednak nic takiego nie miało miejsca.
Rano została na twarzy lekka, tłusta warstwa , jednak osoboście mi to nie przeszkadza, przetarłam twarz tonikiem i po sprawie. Twarz była rozjaśniona, wypoczęta.

Produkt może być troszkę niewydajny, jednak mamy pewność, że wykorzystamy do końca, nic się nie zepsuje.

Myślę, że będzie to mój ulubieniec obok całonocnej maski Origins.

Średnia

Mam skórę mieszaną w kierunku do tłustej. Szukałam maski na noc która zapewni mi komfortowe nawilżenie. Niestety ten produkt nie zawładnął moim sercem, nie dość że jest bardzo lepiący, dosyć nieprzyjemny po nałożeniu na twarz to dodatkowo pozostawia na drugi dzień tłustą warstwę na skórze. Być może po prostu nie jest odpowiedni dla mojego typu skóry.