Visions, Sheer Pressed Powder (Puder prasowany)

Visions, Sheer Pressed Powder (Puder prasowany)

Lekki, transparentny puder zapewnia aksamitny, matowy efekt. Utrwala podkład, dzięki czemu cera wygląda gładko i ma równy, jednolity kolor przez długi czas.

Cena: 19,90 zł / 9 g

fatalny

służy do:
brudzenia bluzek
wkurzania razno

jest fatalny bo:
- nie daje koloru
- nie matowi
- nie rozprowadza się równo
- nie kryje nic a nic
- brudzi wszystko co się da
- ma tandetne opakowanie

Używam tego produktu od:6 mies

Po co?

Po użyciu buzia wygląda świeżo, promiennie i jedwabiście... przez jakieś 15 minut po nałożeniu... O matowaniu, kryciu, wyrównaniu kolorytu nie ma co marzyć. Dobry dla idealnej cery: bez skłonności do przetłuszczania, przebarwień, łuseczek. Tylko po jakie licho taką pudrować?!

Używam tego produktu od:kilku miesięcy
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

fajny byl

Mialam go trzy miesiace, a potem mi wypadl z torebki i calutki sie wysypal. Zostala mi po nim gabeczka. Bylam zadowolonona. Dzialal dobrze, jesli przypudrowalam buzie zaraz po nalozeniu fluidu. Matowil na 5-6 godzin, ale nakladany juz w polowie dnia matowil na 1-2 godziny. Nie podraznial, nie wysuszal. Kolorek neutralny, transparentny. Bardzo wydajny. Mialam go 3 miesiace i odczas uzywania nie ubylo go prawie wcale.
Ma dwie wady. Puszek zamiast takiej "gabeczki" bylby przyjemniejszy, i latwiej by sie nim rozprowadzalo, a tak wyklucza rozprowadzanie bez lusterka, bo przy pierwszym dotknieciu twarzy gubi caly ladunek, ktory byl na gabce. I w zwiazku z tym pudrowanie wymaga wiecej czasu.
Cena jest przesadzona, no chyba, ze w promocji, ale i tak dosc wysoka, jak na 9 g. I nie kupilam go ponownie wlasnie, ze wzgledu na to.

Katarzyna Gudan fryzura studniówkowa 01

4 ****

To mój pierwszy puder prasowany do twarzy :) Podoba mi się bardzo jego opakowanie i kolorek jest w sam raz do odcienia mojej skóry. Dobrze się nakłada, nie trzeba kilka razy powtarzac aplikacji. Twarz robi się matowa (oczywiscie nie wymagam od niego czynienia czegos takiego jak podkład, po prostu chodzi o zlikwidowanie błyszczenia na twarzy z czym ostatnio jest coraz gorzej :(). Cena ok co do wydajnosci. Uzywam go i używam od jakiegoś miesiaca i jeszcze nie widać, żeby troszeczke ubyło :)