Złocista Pielęgnacja - Krem rozświetlająco-brązujący z drobinkami złota

Złocista Pielęgnacja - Krem rozświetlająco-brązujący z drobinkami złota

Jest przeznaczony do całorocznej pielegnacji każdego rodzaju skóry, szczególnie szarej, pozbawionej blasku. Polecana jest dla osób, u któych występuje efekt zmęczonej twarzy spowodowany brakiem dostępu do światła dziennego, przemęczeniem czy też brakiem snu. Krem nadaje natychmiastowy efekt delikatnej opalenizny i rozświetlonej skóry. Niweluje oznaki zmęczenia.
Ma delikatną konsystencję, posiada aktywne składniki, które zapewniają promienny wygląd i doskonałą pielegnację. Drobinki złota sprawiają, że skóra nabiera złocistego blasku, a specjalnie dobrane pigmenty brązujące nadają skórze delikatnie brązowy odcień.
Zawiera minerały: magnez, potas, wapń, cynk, mangan, miedź. Skóra jest doskonale nawilżona, jędrna i elastyczna. Wit. E neutralizuje działanie wolnych rodników odpowiedzialnych za przedwczeste starzenie się i wiotczenie skóry a d-panthenol doskonale koi i łagodzi podrażnienia. Redukuje konieczność używania fluidu.

Napisanych recenzji: 27

Najgorszy krem brązujący jaki miałam

Jest to zdecydowanie najgorszy krem brązujący jaki miałam w życiu.

Wady:
- nie podoba mi się konsystencja, moim zdaniem powoduje ona, że twarz wygląda nienaturalnie, po nałożeniu tego kremu, widać, że ma się brązer i że nie jest to naturalna opalenizna
- ciężko go równomiernie nałożyć
- tak jak ktoś już niżej napisał, strasznie świeci się po nim twarz, mam cerę mieszaną. Absolutnie nie nadaje się on dla ludzi z cerą mieszaną, czy tłustą
- nie zauważyła po nim żadnego nawilżenia

Zalety: brak

Używam tego produktu od: obecnie nie używam
Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 100 ml

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[451670].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 7

Napisanych recenzji: 103

wystarczająco dobry

Od razu zaznaczę, że tylko sporadycznie używam kremów koloryzujących czy pudrów brązujących - mam cerę bardzo jasną i często nie wygląda to dobrze. Tego kremu też trzeba nauczyć się używać, a nie jest to takie proste.

Po pierwsze używam go bardzo mało - z opakowania jednorazowo wypływa zbyt dużo, stąd też mniejsza wydajność.
Po drugie - trzeba bardzo, ale to bardzo dokładnie go rozprowadzić, bo ma tendencję to tworzenia smug i plam na jasnej skórze.
Ale gdy już się postaramy to efekt jest bardzo dobry - skóra w cieplejszym odcieniu, zdrowsza, nawilżona, krem bardzo dobrze łączy się z podkładem, który po nim się nie ślizga.

Zazwyczaj stosuję ten krem do wieczornego makijażu, kiedy po całym dniu pracy chcę wyglądać na wypoczetą. Nakładam go też na dekolt. Nie mam potrzeby szukania żadnego innego produktu tego typu.

Ilość zużytych opakowań: półtora

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[451574].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 27

Napisanych recenzji: 308

Pomyłka...

Dostałam ten krem jakiś rok temu i od czasu do czasu go używam, starając się go zużyć.

Zadowolona nie jestem. Po nałożeniu mam na twarzy ciemną, świecącą na złoto maskę. Przestraszyć się można, kiedy z lustra patrzy na mnie osoba o nienaturalnie przyciemnionej skórze twarzy. Zamiast efektu rozświetlonej od słońca, lekko zbrązowiałej skóry mam nienaturalną maskę, która ani mnie nie upiększa, ani mi się nie podoba.

Dlatego staram się zużyć krem smarując nim dłonie i ręce aż do ramion.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[342241].usefull || 0 }}% pomocna.

depilacja czego nie wolno

Dodanych produktów: 8

Napisanych recenzji: 239

Przyjemny :]

Bardzo przyjemny kremik :)

+ super konsystencja
+ świetnie się rozprowadza

- brak minusów :D

Polecam gorąco !!

Używam tego produktu od:roku

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[308607].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 30

Najlepszy w swojej kategorii!

Jestem bardzo zadowolona z tego kremiku. Ładnie się rozprowadza, nie zostawia smug, a złote drobinki (nie żaden brokat!) subtelnie rozświetlają. Ja używam tego kremu wiosną, jesienią i zimą, kiedy skóra najczęściej jest blada i pozbawiona blasku, a krem ten nadaje ładny i naturalny kolor oraz rozświetla. Latem go odstawiam. Któraś z recenzentek źle go oceniła, bo szukała samoopalaczy. To nie jest samoopalacz! To krem delikatnie koloryzujący. Niektórzy narzekają, że nie kryje niedoskonałości skóry. To nie puder, nie fluid! Krem koloryzujący to zupełnie co innego i należy to rozróżniać, bo potem pojawiają się nieporozumienia.
Dla mnie ten krem to strzał w 10!

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: wiele

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[282797].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 16

Napisanych recenzji: 42

nie dla mnie

W związku z używaniem tego produktu mam mieszane uczucia.
Nadaje naprawdę ładny i naturalny koloryt. Żadnej żółci. Konsystencja i zapach także bez zarzutu.
Jednak nie polecam osobom ze skórą tłustą lub mieszaną. Po godzinie od nałożenia twarz jest tłusta i świecąca w negatywnym tego słowa znaczeniu.
Dodatkowo na niekorzyść działają zawarte w kremie drobinki. Są one zbyt duże i mało subtelne, prawie brokat. Na szczęście po jakimś czasie znikają.

Używam tego produktu od:paru mieś
Ilość zużytych opakowań:jedno niecałe

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[267493].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 106

nie jest zle...

Kupilam ten brazer bez zastanowienia, tak na probe, szukalam czegos z drobinkami. Krem niezle sie rozprowadza, ale trzeba uwazac, zeby nie powstaly smugi.
Drobinki sa troche za duze i zbyt widoczne jak na moj gust, ale nie narzekam :)
Po przypudrowaniu efekt jest na plus, buzka jest nieco przyciemniona, ale gladka.
Mysle, ze moge polecic :)
Cena ok, chyba bedzie superwydajny...

Używam tego produktu od: miesiaca
Ilość zużytych opakowań: zaczelam 1

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[239228].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 425

Napisanych recenzji: 1211

Jestem na TAK! :D

Ma półpłynną konsystencję, dobrze nawilża, ale też nieco natłuszcza - w końcu to krem.
Zgodnie z obietnicą delikatnie brązuje, łatwo się rozprowadza i nie pozostawia smug, przy czym nie kryje przebarwień, dlatego podkładu nie zastąpi.
Znakomicie rozświetla cerę i podkreśla opaleniznę :)
Złociste drobinki są cudowne! ;) Pięknie połyskują, zwłaszcza w promieniach słońca, przy czym efekt jest subtelny i w dobrym smaku.
Nieporozumieniem jest nazywanie tych rozświetlających drobinek "brokatem"... Jedna z recenzentek użyła takiego określenia, a kilka kolejnych bezkrytycznie powieliło... :(
Odejmuję jedną gwiazdkę, gdyż krem zatyka pory, dlatego nie nadaje się, w moim odczuciu, dla cery tłustej, z niedoskonałościami.
Mnie odpowiada - jestem z rezultatu zadowolona :D

Używam tego produktu od: używałam przez ok 2 lata, ostatnią tubkę zużyłam parę m-cy temu
Ilość zużytych opakowań: 2 (3?)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[224528].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 41

hm

Po wakacjach postanowiłam przedłużyć efekt ładnej, zdrowej skóry na twarzy.. opalonej, rozświetlonej. wybrałam się więc do drogerii i wybierając wśrod wielu samoopalających kremów do twarzy, skuszona ceną, informacją na opakowaniu że zastępuje podkład (choć nie używam takich rzeczy bo czuję się jak w masce) kupiłam ten krem. i rzeczywiście nadaje ładny kolor, nie pozostawia smug, ale ten brokat... może i w słoneczny dzień ładnie odbija światło co powoduje ze cera jest promienna, ale w szare jesienne dni efekt jest straszny: brokat jest gruby widoczny, wygląda nienaturalnie. no i przy nakładaniu kremu oblepia dłonie zamiast twarzy (co można uznać za plus :P ) mam cerę wrażliwą, ale pod ym względem krem zyskuje plus, nie uczula, jest łagodny. trudno mi go jednoznacznie w ogóle ocenić...

Używam tego produktu od: klku tygodni
Ilość zużytych opakowań: troszkę opakowania

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[186092].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 90

taki sobie

jakiegos oszalamiajacego wrazenia na mnie nie zrobil.ale lubie go.nawilza ok,natychmiast sie wchlania, super sa te drobinki,ladnie podkreslaja opalenizne i za to przede wszystkim ten krem lubie.
nie wiem czy kupie bo zakupilam od razu 2 opakowania na lato,a na jesien i zime jeszcze nie wybralam sobie kremu

Używam tego produktu od:kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań:1\3 opakow

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[162819].usefull || 0 }}% pomocna.