Tanita, Żel do golenia dla kobiet z ekstraktem z aloesu

Tanita, Żel do golenia dla kobiet z ekstraktem z aloesu

Formuła żelu do golenia z łagodzącym aloesem Tanita stworzona dla kobiet, które mają suchą i wrażliwą skórę. Kremowa, elastyczna pianka, powstająca po nałożeniu żelu na skórę, tworzy powłokę ochronną, zmiękcza włókna włosków i ułatwia przesuwanie maszynki. Po zabiegu żel do golenia z aloesem Tanita niweluje uczucie napięcia skóry, czyniąc ją niezwykle gładką i elastyczną w dotyku. Produkt testowany dermatologicznie

łagodzące, nawilżające
zapachowa
z pompką
żel
100 – 250ml
Skóra
normalna

Dobry

Mnie osobiście przypadł ten żel do gustu. Ładnie pachnie, po nałożeniu maszynka delikatnie sunie po skórze. Nie podrażnia a przy tym pomaga w dokładnym goleniu. Większość żeli jest w praktycznie identycznym opakowaniu, dlatego tutaj poręcznie, standardowo.

Ok

Ten żel kupuję sporadycznie ale za kazdym razem jeztem zadowolona z niego.
Dobrze sie dozuje, dobrze się rozprowadza i faktycznie zmiękcza włoski. Nie podrażnia skóry, zostawia ją gladziutka i przyjemna w dotyku. Nie ściąga skóry nie wysusza. Bardzo go lubię
Mały minus za wydajność jak dla mnie za szybko sie kończy

Ulubiony

Używam tego żelu do depilacji od blisko roku i cały czas jestem z niego zadowolona.Bardzo ułatwia depilację,ponieważ zmiękcza włoski.Dodatkowo nie podrażnia skóry,co jest ważne przy depilacji.Delikatny zapach i wygodne opakowanie to jego plusy.

Jezu koszmar jakis

Dla mnie beznadzieja. Nie dosc ze zel jest niewydajny bo mozna go aplikować i aplikować bez konca to pianki i tak wytwarza się za mało, nie dość że podrażnia to jeszcze butelka to jakis koszmar,a raczej ten dozownik ktory jest oporny i wydobywanie żelu trwa jakieś wieki. Wywalilam pol butelki bo myslalam ze szalu dostane, juz wolalam sie golic bez niego

Dobry

Żel do golenia po zetknięciu ze skórą zamienia się w piankę. Dobrze zmiękcza włoski i ułatwia golenie. Nie zapycha maszynki do golenia i łatwo można go spłukać wodą.
Skóra po goleniu jest miękka i nawilżona, ale po chwili i tak pojawia się uczucie ściągnięcia i trzeba użyć balsamu.
Używam żelu zazwyczaj tylko do golenia nóg i w tych rejonach żel nie uczula, nie podrażnia i nie pojawiają się czerwone krostki. Ale już pachy i okolice bikini mam bardzo wrażliwe i w tych miejscach żel się nie sprawdza, bo czerwone krostki się jednak pojawiają.
Żel ma delikatny zielony kolor i łagodny aloesowy zapach. Zaletą jest niska cena, wydajność i dostępność żelu. Opakowanie jest ładnie zaprojektowane, ale trochę trudno wyciska się żel z dozownika.

Łagodny dla skóry

Żel dobrze sprawdza się na wrażliwej i suchej skórze. Kremowa pianka o delikatnym zapachu łatwo się rozprowadza. Doskonale zmiękcza włoski, przez co maszynka goli bardziej dokładnie już za jednym pociągnięciem. Żel jest bardzo wydajny, więc wystarczy nałożyć dosłownie odrobinę, przy zetknięciu z wodą dobrze się pieni. Nie ściga i nadmiernie nie wysusza skóry. Po goleniu skóra jest niezwykle gładka bez podrażnień, jednak dla pewności zawsze stosuję żel aloesowy, aby uniknąć drobnych krostek.

Bardzo dobry żel do golenia, nie podrażnia skóry ani nie uczula.
Daje świetny poślizg, co ułatwia golenie oraz mniej zacięć.
Lekko nawilża skóre, ale i tak używam balsamów lub olejków po goleniu.

Najlepszy z żeli dostępnych w drogeriach

Wcześniej używałam równie dobrej Tanity niebieskiej, jednak na dłuższą metę ten słodki, cukierkowy zapach był męczący, więc przerzuciłam się na ten. Oba żele Tanita są bardzo wydajne, z nie dużej porcji produktu robi się sporo piany, maszynka idzie gładko, bez podrażnień, a zapach pozostaje na długo. Ten zielony.. piękny aloesowy taki odprężający, długo się utrzymuję. Jednak nie widzę różnicy między żelem niebieskim, a zielonym jeśli chodzi o gładszą skórę itp. Polecam oba produkty w zależności od upodobań zapachowych :)

Świetny !!!

Produkt jest warty polecenia. Jest bardzo delikatny dla skóry. Pozostawia ciało nawilżone i bez podrażnien. Produkt zmiękcza włoski i ułatwia proces depilacji. Produkt jest bardzo wydajny, a aplikacja jest przyjemna.

Bardzo dobry!

Bardzo dobry i na dodatek tani żel do golenia.

+daje dobry poślizg maszynki
+nawilża i wygładza skórę
+nie wysusza i nie podrażnia
+ułatwia i poprawia komfort golenia
+wydajny w użyciu, niewielka ilość wystarczy na całe ciało

Polecam!

Bardzo dobry żel do depilacji

Zakupiłam go skuszona pozytywnymi opiniami na jego temat, które w 100% są trafione. Naprawdę bardzo dobry produkt za niewielkie pieniądze. Szkoda tylko, że nie jest łatwo dostępny. Szukałam go w wielu drogeriach i w końcu trafiłam na niego w Rossmannie.

Plusy:
+ bardzo wydajny produkt, wystarcza jego niewielka ilość;
+ opakowanie spełnia swoją rolę, produkt wydobywa się do samego końca, nic się nie zacina i nie odpada;
+ tworzy gęstą pianę, która łatwo przylega do ciała;
+ daje dobry poślizg maszynce do golenia;
+ jego nadmiar można bez problemu usunąć za pomocą wody;
+ nie uczula;
+ nie podrażnia.

Minusy:
- sztuczny zapach, ale taki utrzymuje się we wszystkich produktach tego typu.

Polecam :)

Co tu dużo mówić, mój ulubiony żel do depilacji.

+ gęsta konsystencja
+ łatwy do spłukania
+ ładny zapach
+ tani
+ dostępny w rossmanie
+ pozostawia gładką i miękka skórę