Lacoste, Touch of Pink

Lacoste, Touch of Pink

Zapach dla kobiety dynamicznej, pełnej wigoru, spontanicznej. Intrygujący, świeży, owocowo - kwiatowy zapach o klasycznej strukturze. Świeży, natchniony figlarną kobiecą witalnością. Jest taki rodzaj kobiety, która promieniuje wczesnym rankiem w blasku wschodzącego słońca urzeczona możliwościami każdego nowego dnia.
Jest tyle do odkrycia. Każdego dnia tyle rzeczy może się wydarzyć. I ona jest przygotowana na nowe. Jej urok tkwi w bezwiednym uśmiechu, w dziewczęcym wzruszeniu ramion, w błyskotliwej myśli. Jeżeli uwodzi, to dlatego, że jest to kuszące dla niej samej. Ma dar neutralizowania złych emocji. Dzieli się nim - rozdaje pozytywne wibracje wszystkim wokół. Widzi świat na różowo i rozdaje różowe szkiełka innym. Touch of Pink jest właśnie dla niej - powabnej, urodzonej optymistki. Touch of Pink jest świeży, zabawny, kobiecy. Bezpretensjonalny. Dla tych, które są sobą, wybierają rzeczy, które sprawiają im radość, dają szczęście i dzielą się nim tak po prostu, naturalnie.
Zapach Touch of Pink to mieszanka pobudzającej świeżości kolendry, impulsu czerwonej pomarańczy i czystych nut zmysłowych jaśminu i fiołków przedłużonych polorem sandałowca i pociągłym pocałunkiem wanilii.
Typ: kwiatowo-owocowy
nuta głowy: czerwona pomarańcza, liść kolendry, kardamon
nuta serca: liść fiołka, jaśmin, nasiona marchwi
nuta bazowa: sandalowiec, piżma, dotyk wanilii

Cena: 239 zł / 50 ml

25% jesień/zima 75% wiosna/lato

Dobry przy rozpoczynaniu przygody

W czasach licealnych i gimnazjalnych to był prawdziwy hit, słodki, całkiem przyjemny. Dziś powiedziałabym, ze jest nijaki i mocno alkoholowy. Świetnie się sprawdzi dla osób posuzkujacych swoich nut zapachowych. Na pewno nie sięgnę po niego ponownie, ale kiedyś trafiał w mój gust. Mocno ogórkowy.

Przyjemny.

Bardzo lubię ten zapach. Stosuje go głównie w upalne dni latem.
Perfum słodki, ale nie ciężki.
Niestety jeśli chodzi o trwałość, to moim zdaniem prezentuje się słabiutko.
Piękny kobiecy flakon.

Pospolity

Jak byłam w liceum, czyli już parę lat temu uwielbiałam ten zapach, wtedy też był mocno popularny.
Według mnie jest to też zapach dla młodej osoby. Do już dorosłej kobiety trochę nie pasuje.
Mocno wyczuwa się jaśmin oraz fiołki.
Na koniec zostaje mocna nuta słodkiej wanilii.

Do czego służą te przedmioty? [Odpowiadają mężczyźni]

Przyjemny i radosny:-)

Najpierw dostałam próbkę od firmy lacoste właśnie z tą wodą. Bardzo mi się spodobała, więc postanowiłam kupić. Zapach jest sam w sobie bardzo przyjemny, radosny, optymistyczny i energetyzujący. Nawet można powiedzieć że kobiecy. Nadaje się na każdą porę dnia. Opakowanie jest wytrzymałe i ładne

Słabiutko

Nigdy nie powiedziałabym, że jest to tak drogi zapach... Śmierdzi jak tanioszka z targowiska. Do tego jest super hiper mega słodki. Od samego wąchania buteleczki boli głowa... Nie jest jakoś trwały (na szczęście, uff). Opakowanie jest tandetne.

Nie wiem co robił na mojej toaletce. Później został zdegradowany do odświeżacza powietrza w toalecie. Teraz nie wiem gdzie przebywa. Mama wydała go jakiejś koleżance. I bardzo dobrze. Oby jak najdalej, brrr...

Wykorzystała: kilka próbek

taki jakich wiele

Perfumy ładne, to jest woda toaletowa, ale zapach utrzymuje się jak w wodzie kolońskiej. Nuty tworzą głównie pomarańcza, brzoskwinia, kardamonu nie wyczuwam. Zapach jakich wiele. Znam ten zapach już 7 lat, w 2010 roku miałam flakonik. Teraz miałam próbkę, aby sobie odświeżyć pamięć. Nie warty uwagi większej.

Zapach szczeniecych lat

Perfumy kojarzą mi się z okresem liceum, studiów dlatego od czasu do czasu do nich wracam. Slodkawe, ale nie duszace
Nie są może bardzo trwale, ale na ubraniach trzymaja sie caly dzien. Nie są duszace
Idealne dla młodych dziewczyn

Mega nietrwałe

Kupiłam miniaturkę tych perfum. Bardzo delikatne i bardzo nietrwałe. Ogólnie takie dyskretne i nieprzeszkadzające, ale po chwilu zupełnie ich nie czułam. W zasadzie to mi bardzo w nich przeszkadzało. Zapach też mało charakterystyczny.

Mój ulubiony!!!

Uwielbiam ten zapach!!!! Jak byłam jeszcze w podstawówce, to panietam, że w telewizji i w gazetach pojawiły się reklamy tych perfum. Kojarzyły mi się z luksusem ;) Powiedziałam sobie, że kiedyś na pewno je sobie kupię. Później zapomniałam o tym zapachu. Jakiś czas temu zobaczyłam go w perfumerii i wiedziałam, że muszę je mieć. Pachną pięknie, tak lekko. Dla mnie to zapach lata :) Bardzo długo utrzymują się na skórze. Polecam!

Za słodki róż

Nigdy nie lubiłam tego zapachu i nie polubię. Zapach jest za słodki i mdły. W sam raz dla gimnazjalistek. Przypomina tanie perfumy z kiosku, bazaru. Jedyny plus to długa trwałość na skórze gdy testowałam kilka razy próbkę .

Bazarowe psikadełko

Słodki, mdły, małolatkowy, infantylny zapach. Czuję cytrusy, wanilie, piżmo i gdzieś w tle przyprawy. Perfumy są nie dla mnie. Kiedyś mama miała podróbkę tych perfum i tak samo pachniały, aż mdliło mnie od nich. Nie znosiłam gdy się nim psikała.Polecam młodym dziewczynom, które lubią bardzo słodkie zapachy jak ten :) Ja też lubię słodkie aromaty, ale nie aż tak przesłodzone jak ten.

Używam tego produktu od: od kilku dni
Ilość zużytych opakowań: testy,próbka 1ml

Cukrzyca

Za czasów gimbazy dostałam od przyjaciółki psikadło z kiosku."Lacerta" w kolorze bladego różu.
Oh jak ja się nimi oblewałam,miłość za 10zł <3

Ostatnio mnie olśniło,że to podróba Lacoste.Z sentymentem zakupiłam flakon 90ml.Chciałam poczuć się jak jak kilkanaście lat temu.
Taaaa,jasne...Czuję się w nich tanio.Pachną identycznie jak te z kiosku,trwałość też nie jest najlepsza.Mam swoją upragnioną gimbazę za prawie 200 stówy -.-

Sam zapach jest meeega słodki.Zdecydowanie nie pasuje do eleganckich Pań.Raczej do takich młodych,uciekających z domu gimnazjalistek :P

Używam tego produktu od: kilku dni
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego opakowania