Lacoste, Touch of Pink

Lacoste, Touch of Pink

Zapach dla kobiety dynamicznej, pełnej wigoru, spontanicznej. Intrygujący, świeży, owocowo - kwiatowy zapach o klasycznej strukturze. Świeży, natchniony figlarną kobiecą witalnością. Jest taki rodzaj kobiety, która promieniuje wczesnym rankiem w blasku wschodzącego słońca urzeczona możliwościami każdego nowego dnia.
Jest tyle do odkrycia. Każdego dnia tyle rzeczy może się wydarzyć. I ona jest przygotowana na nowe. Jej urok tkwi w bezwiednym uśmiechu, w dziewczęcym wzruszeniu ramion, w błyskotliwej myśli. Jeżeli uwodzi, to dlatego, że jest to kuszące dla niej samej. Ma dar neutralizowania złych emocji. Dzieli się nim - rozdaje pozytywne wibracje wszystkim wokół. Widzi świat na różowo i rozdaje różowe szkiełka innym. Touch of Pink jest właśnie dla niej - powabnej, urodzonej optymistki. Touch of Pink jest świeży, zabawny, kobiecy. Bezpretensjonalny. Dla tych, które są sobą, wybierają rzeczy, które sprawiają im radość, dają szczęście i dzielą się nim tak po prostu, naturalnie.
Zapach Touch of Pink to mieszanka pobudzającej świeżości kolendry, impulsu czerwonej pomarańczy i czystych nut zmysłowych jaśminu i fiołków przedłużonych polorem sandałowca i pociągłym pocałunkiem wanilii.
Typ: kwiatowo-owocowy
nuta głowy: czerwona pomarańcza, liść kolendry, kardamon
nuta serca: liść fiołka, jaśmin, nasiona marchwi
nuta bazowa: sandalowiec, piżma, dotyk wanilii

Cena: 239 zł / 50 ml

Mój ulubiony!!!

Uwielbiam ten zapach!!!! Jak byłam jeszcze w podstawówce, to panietam, że w telewizji i w gazetach pojawiły się reklamy tych perfum. Kojarzyły mi się z luksusem ;) Powiedziałam sobie, że kiedyś na pewno je sobie kupię. Później zapomniałam o tym zapachu. Jakiś czas temu zobaczyłam go w perfumerii i wiedziałam, że muszę je mieć. Pachną pięknie, tak lekko. Dla mnie to zapach lata :) Bardzo długo utrzymują się na skórze. Polecam!

Za słodki róż

Nigdy nie lubiłam tego zapachu i nie polubię. Zapach jest za słodki i mdły. W sam raz dla gimnazjalistek. Przypomina tanie perfumy z kiosku, bazaru. Jedyny plus to długa trwałość na skórze gdy testowałam kilka razy próbkę .

Bazarowe psikadełko

Słodki, mdły, małolatkowy, infantylny zapach. Czuję cytrusy, wanilie, piżmo i gdzieś w tle przyprawy. Perfumy są nie dla mnie. Kiedyś mama miała podróbkę tych perfum i tak samo pachniały, aż mdliło mnie od nich. Nie znosiłam gdy się nim psikała.Polecam młodym dziewczynom, które lubią bardzo słodkie zapachy jak ten :) Ja też lubię słodkie aromaty, ale nie aż tak przesłodzone jak ten.

Używam tego produktu od: od kilku dni
Ilość zużytych opakowań: testy,próbka 1ml

TOP 10 damskich perfum

Cukrzyca

Za czasów gimbazy dostałam od przyjaciółki psikadło z kiosku."Lacerta" w kolorze bladego różu.
Oh jak ja się nimi oblewałam,miłość za 10zł <3

Ostatnio mnie olśniło,że to podróba Lacoste.Z sentymentem zakupiłam flakon 90ml.Chciałam poczuć się jak jak kilkanaście lat temu.
Taaaa,jasne...Czuję się w nich tanio.Pachną identycznie jak te z kiosku,trwałość też nie jest najlepsza.Mam swoją upragnioną gimbazę za prawie 200 stówy -.-

Sam zapach jest meeega słodki.Zdecydowanie nie pasuje do eleganckich Pań.Raczej do takich młodych,uciekających z domu gimnazjalistek :P

Używam tego produktu od: kilku dni
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego opakowania

Wyrosłam z niego...

Kiedyś, gdy perfumerie zwiedziało się, żeby tylko powąchać, zakochałam się w nim. Postanowiłam, że kiedyś go kupię, choćby nie wiem co. I tak zrobiłam. Po czym okazało się, że jest za słodki, trzyma krótko i ogólnie denerwuje po dłuższym czasie, przynajmniej mnie. Zdecydowanie nie kupię go drugi raz. Nie, nie i jeszcze raz nie. A szkoda, bo myślałam, że spełnię swoje nastoletnie marzenia :)

Używam tego produktu od: używałam kilka miesięcy, leży i się kurzy :(
Ilość zużytych opakowań: jedno, nieskończone...

Amerykańska cheerleaderka

Pewnie naoglądałam się w życiu za dużo amerykańskich filmów o nastolatkach (Clueless wiecznie żywe!) z (znienawidzonymi przeze mnie, dla samej zasady, bo wiem, że nie byłabym jedną z nich) cheerleaderkami, ale śmiem twierdzić, że Touch of Pink pachniałaby każda Britanny, Ashley, Kim czy inna Jenny z so american high school. Albo przynajmniej tak sobie to wyobrażam...

To nie tak, że to zły zapach jest - nie są to po prostu moje ulubione nuty. Touch of Pink jest bardzo owocowy, kwiatowy, rześki, wesoły, bardzo świeży, słodki. Dlatego piszę o tych cheerliderkach, bo wiem, że kapitan szkolnego teamu poleciałby na dziewoję, która pachnie jak wata cukrowa albo guma balonowa, a ona o tym wie. Ja od perfumy żądam czegoś więcej - dreszczu, zachwytu,uniesienia, momentu zatrzymania się... Marudna jestem wiem.

Ale muszę dodać, że choć zapach ma już trochę, według Googla, miał premierę w 2004 roku pamiętam bardzo dobry marketing tego zapachu i reklamę z tańczącą Natashą Thomas...

W Touch of Pink czuję owoce, cytrusy, ubrane w kwiaty, z leciutką nutą wanilii. To ładny zapach, ale nie dla mnie, może jestem już na niego za stara... I choć ja niekoniecznie, jednak doceniam ten zapach - to propozycja dla kobiet może bardziej figlarnych niż ja, może bardziej playful czy goofy. Fakt, może nie jest gigantem trwałości, ale robi wrażenie przy wejściu do pokoju...

Ilość zużytych opakowań: 1, całe

REWELACJA!

Zapach jak dla mnie fenomenalny.
Z każdą minutą można wyczuć w nim coś innego, nowego, intrygującego. Nadaje się na co dzień jak i na wieczór. Odpowiedni i w lato i zimę.
Jest raczej słodki, bardzo długo utrzymuje się na skórze.
Do tego ładny, poręczny flakon.
Jak zwykle Lacoste pokazało klasę.

Używam tego produktu od: paru miesięcy
Ilość zużytych opakowań: w trakcie zużycia 1

Przepiękny!

Słodki, delikatny zapach idealny dla każdej kobiety która czuje się młoda i piękna :) W rankingu moich ulubionych perfum jest na drugim miejscu :D Moja mama też go uwielbia! Zapach bardzo długo się utrzymuje :) Nie wyobrażam sobie kosmetyków bez tego cudeńka

Używam tego produktu od: Dwóch lat
Ilość zużytych opakowań: 3 duże

jeśli jesteś (lub czujesz się) dziewczynką

Ok, to jest dla młodszych odbiorców i doceniam taka koncepcję i jest ona dla mnie tak oczywista jak to, że nastolatka nie będzie nosiła czy zachwycała się Opium. Jednak dla mnie te perfumy nie są ani troche interesuujące, a mówiąc wprost... są po prostu śmieszne.

Tak więć: oczywisty, świeży i owocowy dobry dla młodych dziewczyn

Używam tego produktu od: kilka testów
Ilość zużytych opakowań: kilka testów na skórze

Zupełnie mi nie podchodzi

Niestety zapach totalnie kojarzy mi się z panią w podeszłym wieku. Nie czuję w nim ani świeżości, ani młodości, poza tym jest strasznie nietrwały. Na plusik zasługuje moim zdaniem ładny flakon i tylko flakon.

Używam tego produktu od: ok. pół roku
Ilość zużytych opakowań: 1/2 flakonu

pyszny i bardzo pozytywny

Mam, używam i się nie wstydzę. Chociaż różowego nie lubię to &quot;Touch of pink&quot; uwielbiam. Pachnie jak lato, jak trawa po deszczu, jak świeżo zerwane porzeczki i maliny, jak skóra po kąpieli w morzu. Bardzo bardzo moje.

Ilość zużytych opakowań: 3 różne pojemności

Cudny

Dostałam go w prezencie i od razu po sprawdzeniu zapachu przypadł mi do gustu. Ogólnie uwielbiam tego typu zapachy. Utrzymuje się zdecydowanie dłużej na skórze od zapachów, których używałam do tej pory - czasem nawet po całym dniu jeszcze jest go czuć. Dzięki kształtowi flakonu wygodnie trzyma się go w dłoni. Jeżeli ktoś lubi takie zapachy może go używać bez względu na wiek.

Używam tego produktu od: kilku tygodni