Calvin Klein, Euphoria Essence EDP

Calvin Klein, Euphoria Essence EDP

Euphoria Essence marki Calvin Klein to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Euphoria Essence został wydany w 2015 roku.Perfumy stworzyli Yves Cassar i Jean-Marc Chaillan.

Nuty zapachowe:
nuta głowy: malina, różowy pieprz i jeżyna
nuta serca: orchidea, konwalia i jaśmin
nuta bazy: paczula, drzewo kaszmirowe i biała czekolada.

0% jesień/zima 100% wiosna/lato

Bardzo ładne :)

Dostałam perfumy w prezencie i już od pierwszego użycia mnie urzekły. Mają przepiękny kwiatowy zapach, który długo utrzymuje się na skórze. Są poręczne, wydajne i mają ładną, niezwykłą buteleczkę. Nadają się na każdą okazję jak również do stosowania na co dzień. Warto w nie zainwestować, bo starczają na prawdę na długo. Polecam!

Ulubione!

Dostałam te perfumy w prezencie i od razu się w nich zakochałam!Posiadają wspaniały,kwiatowy zapach i są przede wszystkim bardzo trwałe,a przy tym wydajne.Wystarczy kilka psiknięć,aby czuć ich zapach cały dzień.Oczywiście dodatkowy plus za śliczne opakowanie.

Może być..

Ładne perfumy....jednak po opiniach i marce spodziewałam się czegoś lepszego. No cóż..szału nie było. W tej cenie można już wybierać.
Ogólnie zapach bardzo ładny, słodki, na specjalne okazje. Piękna butelka - robi wrażenie w łazience. Trwałość też nie jest najgorsza.....jednak chciałabym coś więcej. Może kiedyś jak będą w promocji wrócę do nich.

Nie jestem zadowolona

Otrzymałam te perfumy na imieniny. niestety, z przykrością muszę stwierdzić, że zapach nie jest trwały, bardzo szybko się ulatnia. Cena jest dość wysoka, w tej cenie oczekiwałabym coś trwalszego.Chociaż sam zapach bardzo mi się podoba, opakowanie też.

Ładny zapach na 5 minut

Bardzo spodobał mi się ten zapach i za każdym razem byłam w jakiejś drogerii psikałam go sobie na nadgarstek. Wtedy mi się wydawało, że zapach będzie się długo utrzymywał. Niestety, kiedy stałam się właścicielką swojego flakonu bardzo mocno się rozczarowałam. Zapach jest intensywny przez jakąś godzinę po aplikacji a później blednie. Samo opakowanie jest bardzo ładne. Cena dość wysoka jak na ich jakość. Dostępność umiarkowana. Niestety też nie są wydajne. Kupiłam opakowanie 50ml z myślą, że starczy mi na długo a jestem już w połowie mając je od 6 m-cy.

Przepiękna!

Polowałam na tą perfumę dosyć długo. I w końcu ją mam! Jak dla mnie to kompozycja idealna, ani nie dusząco słodka ani wprost odwrotnie. Maliny, jeżyny, orchidea i konwalia...po prostu coś pięknego! Powiew świeżości, ale i umiarkowanej słodyczy. Do tego warto dodać, że jest trwała, czasami nawet po praniu czuć jej nuty. Do tego ładny flakonik. Gorąco polecam!

(EDYCJA)

MOGŁABYM MIEĆ :)
Niby nie mój typ, choć nie wiem, czy w ogóle mam jakikolwiek typ.
Odstręcza mnie wizja pachnienia jedzeniem, bez względu na to, czy jest to belgijska pralinka czy polski bigos.
Owoc to oczywiście też jedzenie, ale przede wszystkim roślina. W ten sposób podeszłam do obecnej tu jeżyny (bardzo obecna) i maliny (chyba obecna). Zapach ogólnie jest raczej kwiatowy, choć z wyraźnym wydźwiękiem czegoś kwaskowatego, musującego, energetycznego. Ok, kwiatowo-owocowy ale rześki, bez akcentu ulepnych owoców z puszki.
W składzie jest biała czekolada i uwielbiam ją za to, że... nie czuć jej tu wcale. Prawdopodobnie jest jakoś wpleciona w całość, ale na szczęście nie wychyliła się zza jeżyny i kwiecia.
Całość nieco sztuczna, ale w pozytywnie. Żaden owoc ani żaden kwiat nie jest tu wiernym odzwierciedleniem przyrody, ale przecież nie o to tu chodziło.
Kompozycja niby trochę niepoważna, a jednak ma w sobie coś fajnego, rześkiego, budzącego sympatię w kierunku chęci posiadania.

Oczywiście, Euphoria Essence to kolejna akcja zarabiania kasy na popularności pierwowzoru, ale mi to zupełnie nie przeszkadza.
Kretyński kształt i nieporęczność tych butelek litościwie przemilczę.

MAM...
Kilkanaście wizyt w Sephorze i wypsikanie na siebie pół testera nie ukazało prawdziwego oblicza zapachu.
Z mojej własnej (zakupionej impulsywnie) butelki wylewa się na mnie SYROP JEŻYNOWY + SYROP MALINOWY, przy czym ta syropowa malina to raczej odurzający owoc granatu znany od lat z podstawowej wersji Euphorii.
Nie mówię, że jest tragicznie, bo raczej nie jest. Zresztą co mam powiedzieć...
Na szczęście to nie tort bezowy ani oblepiająca krówka.
Ale cóż, syrop z owoców leśnych to nadal nie moja bajka.
Ratunkiem jest przełamanie niuansem orchidei, ale nie mam pewności, czy nie wmawiam sobie teraz tej orchidei w ramach pocieszenia.
Ogólnie jest jeżynowo, syropowo-owocowo, leśnie, fioletowo :mdleje:
Zapach wywołuje lawinę komplementów, ale ja, mimo, że go noszę, nie dołączam do grona zachwyconych :nie:
Używam na potęgę, bo trwałość jednak pozostawia sporo do życzenia.

MIAŁAM... :D