Statystyki: + Dodaj produkt + Dodaj Look

SKIN79, I`m Firming, Age Repair Sheet Mask (Przeciwzmarszczkowa maska do twarzy w płacie)

SKIN79, I`m Firming, Age Repair Sheet Mask (Przeciwzmarszczkowa maska do twarzy w płacie)

Średnia ocena użytkowników: 4,5 /5

Kategoria
Marka
Pojemność 1 szt
Cena 15,00 zł

Opis produktu

Zgłoś do moderacji

Przeciwzmarszczkowa maska do twarzy w płacie Age Repair Mask Sheet marki SKIN79 to skuteczny zabieg przeciwzmarszczkowy dla wszystkich rodzajów cery. Peptydy kolagenowe i ekstrakty roślinne odżywiają tkankę łączną przez co skóra staje się jędrniejsza i gładsza.
Adenozyna zawarta w masce przeciwzmarszczkowej do twarzy w płacie Age Repair Mask Sheet marki SKIN79 pomaga utrzymać kształt włókien kolagenowych i zwiększa tworzenie się nowych, które odpowiadają za elastyczność skóry.

Recenzje 2

Średnia ocena użytkowników: 4,5 /5

4 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: rok lub dłużej

Postaw na skuteczną walkę z zmarszczkami.

Maseczki w płachcie to jedne z najlepszych masek jakie można mieć na swojej twarzy ponieważ działają błyskawicznie i fenomenalnie.

Jeśli zaczynasz walkę z zmarszczkami ta maska powinna znaleźć się w Twojej kosmetyczne, a jeśli tak jak ja zaczynasz je stosować aby na Twojej młodej twarzy jak najpóźniej pojawił się zmarszczki również polecam Ci w nią zainwestować ponieważ bardzo ładnie spłyca zmarszczki nawet te mimiczne, a więc czego chcieć więcej?

Używam tego produktu od: 2 miesiące
Ilość zużytych opakowań: 1-płacht

5 /5 HIT!

Kupi ponownie

Używa produktu od: rok lub dłużej

Przed-imprezowy NIEZBĘDNIK

Koreańskie kosmetyki to jednak inna jakość. Serio. Po prostu działają i to JUŻ. Bez czekania na efekty, efekt widać od razu.
Ta maska to jakieś cudo. W życiu nie widziałam takiego efektu napięcia, ujędrnienia skóry - nie wiem jak to działa, może nie chcę wiedzieć ;)
Nakładam maskę po oczyszczeniu skóry, porządnym wypeelingowaniu czy glince ściągającej pory. Potem kładę płachtę Skin79 na 15-20 min. Pachnie ziołowo, dość mocno, ale przyjemnie. Nie zasycha, płat jest świetnie namoczony dobrocią i skóra ją spija jak gąbka. Nie ma żelowej powłoki, która w fizyczny sposób po zaschnięciu napina skórę, skóra jest miękka, gładka, wilgotnawa i świetnie nawilżona.

Po zdjęciu twarz jest jak po liftingu. Jak Boga kocham. Wyraźnie zauważalne jest napięcie skóry, mniej widoczne bruzdy nosowo-wargowe i małe linie. Po prostu bajka - jak potrzebujecie się szybko upiększyć przed wielkim wyjściem czy po ciężkiej nocy to warto się tą maską poratować.
Maskę można upolować za 9,90 zl za sztukę. Warto, ja kupię ją w ilości hurtowej ;)

Używam tego produktu od: 2-3 tyg
Ilość zużytych opakowań: 3 op

Najaktywniejsze recenzentki

 1. 1

  7
  produktów

  30
  recenzji

  310
  pochwał

  10,00

 2. 2

  21
  produktów

  40
  recenzji

  275
  pochwał

  9,54

 3. 3

  19
  produktów

  24
  recenzji

  235
  pochwał

  7,73

Zobacz cały ranking