Hydra Genius (krem nawilżający doskonalący skórę)

Hydra Genius (krem nawilżający doskonalący skórę)

Hydra Genius to krem Heleny Rubinstein. Występuje w dwóch wersjach, przeznaczonych:
- dla cery normalnej i mieszanej (postać kremowego żelu)
- dla cery normalnej i suchej.
Krem nawilża i reguluje skórę, nadając jej zdrowy, matowy wygląd. Cera przestaje się przetłuszczać, pozostaje nawilżona i ukojona. Dzięki zawartości silikonów (polisilikony, dimethicon) rozprowadza się lekko, wchłania błyskawicznie, matuje delikatnie, lecz skutecznie. Nie zatyka porów, nie wysusza skóry. Udoskonala wygląd cery i wydobywa jej naturalne piękno.
Zadaniem kremu Hydra Genius jest także pobudzenie naturalnych mechanizmów jej nawilżania.

Masz babo placek....

Paradoksalnie powiem, że cieszę się, że w końcu udało mi się zużyć ten krem, bo mimo niewątpliwych właściwości nijakiej z niego nie miałam przyjemności. No cóż ale takie są efekty kupowania kremu w biegu na promocji, zaledwie po powąchaniu.Testowany w naprędce wydał mi się ukoronowaniem moich poszukiwań co do nawilżacza idealnego. Tak jak pisali moi poprzednicy - jasnoniebieski kolor, cudowny zapach, konsystencja gęstego żelu, luksusowe rozprowadzanie. No i reklama, miła pani sprzedawczyni, PROMOCJA masa próbek i inne bzdety. No i znowu baba zgłupiała...
Niestety okazało się, iż ów krem cudo jakiś czas po wchłonięciu zostawia okropny klejący film, który całkowicie psuł mi komfort jego używania a tego jednak wymagam TEŻ od kosmetyków w tej cenie. Co do właściwości nie mam żadnych zastrzeżeń. Fajny preparat, gdyby nie ten film. Sporo gimnastyki z takim kremem, żeby się podkład nie ważył itp. Z tego względu nie polecam.

Używam tego produktu od: około 2 miesiące
Ilość zużytych opakowań: 1 słoik ufff

Fajny :)

Mam do cery tłustej i mieszanej.
Super sie rozprowadza, jest dość wydajny. Bardzo przyjemny zapach, bardzo szybko sie wchłania i po 3 minutach mozna nakładac fliud, puder ...itd. Super sie nakłada makjaż na ten kremik - rewelacja! Twarz się nie płyszczy, ładnie wygląda, zdrowo, promieniie, poprawia zdecydowanie stan skóry! Efekt matowy jest na 5+. Warto dodtac, że twarz jest gładziutka, nie zatyka porów!! Po prostu sie nie świecę, skóra twarzy wygląda zdrowo!!! Dobrze nawilża!
Generalnie polecam - fajny kremik.Używam tego produktu od:miesiaca

zawiodłam się

przeczytałam entuzjastyczne recenzje, jaki to wspaniały specyfil, jak wyrównuje cerę przez nawilżanie, nie wytrzymałam, kupiłam - no i zawód. Koszmar, po pierwsze-wstrętny zapach; miałam flud do cery mieszanej - jak naciskałam pomkę - to przy tym sino-fioletowym kolorze wyglądał, jakby wypuszczał flegmę, czy coś takiego.
Kermik jest tępy, zostawia warstwę na skórze - nieprzyjemne uprzucie no i przez ta wartstwę chyba zatyka pory - zaczął się u mnie większy wysyp różnych rzeczy.
Za tę cenę - wielki zawód, i naprawdę nie warto.
Przemęczyłam się do końca flakonu, zużywając na stopy, i w końcu z ulgą wyrzuciłam.

Używam tego produktu od:używałam

Dieta na trądzik

Dobrze nawilża

mam wersję do cery mieszanej, czyli niebieskawy żel. nakładam na noc na twarz i szyję. na początku szybko się wchłaniał, teraz zostaje warstewka dosyć długo. ładny zapach, jednak trochę niewygodny słoiczek.
ogólnie polecam, spełnia swoje zadanie :)

jeden z moich faworytów

Drugi, po Hydra Move Diora, krem z wysokiej półki, który spełnia moje oczekiwania. Uwielbiam go używać. Ma bardzo przyjemną konsystencję - gęstą, ale lekką. Nawilża bardzo mocno, twarz faktycznie jest jakby lekko zmatowiona. Mnie się skóra po nim nie łuszczyła ani nic takiego ;) Bardzo odpowiadał mi też zapach, a to dla mnie bardzo ważny aspekt. Dzięki niemu moja cera stała się mniej odwodniona, co potwierdziły badania skóry ;) Obecnie używam innych kremów, ale chyba kiedyś do niego wrócę.

Warto spróbować

Używam do cey mieszanej. Najpierw dostałam próbki, mam wrażliwą cerę więc zawsze wcześniej przed zakupem testuję czy mnie nie uczuli.Nie uczulił, co więcej cera była wygładzona, piękna. Konsystencja w sumie żelowa kolr fioletowy, delikatny zapach.Mnie służy świetnie, mimo że jestem wymagająca. Uzywam 3 tygodnie, jestem w trakcie zużycia 1 opakowania. Moim zdaniem warto kupić!

*****

Już piąty raz piszę tę recenzję, gdyż albo niedziałajacy KWC, albo mój kulejący Internet uniemożliwia mi jej wstawienie. A jednak dzielnie powalczę z przeciwnościami losu, gdyż naprawdę krem jest godny polecenia.
Pomimo iż jestem posiadaczką cery mieszanej, zdecydowałam się na stosowanie wersji do cery suchej i paradoksalnie spisuje się ona u mnie wyśmienicie.
Krem ma bardzo gęstą, treściwą postać. Momentami przypomina mi wazelinę, albo takie twardawe masełko. Jednak pomimo tej 'twardości' wyśmienicie rozporwadza się po skórze, błyskawicznie wchłaniając i zaspokajając bardziej suche partie twarzy.
Krem pachnie kwiatowo, niezwykle przyjemnie i relaksująco. Nie pozostawia po sobie żadnej tłustej powłoczki. Za to pozostawia cudnie półmatową skórę. Cera jest zmatowiona, ale ten mat nie jest absolutny - buzia prawdziwie żyje. Jest to dodatkowy bonus, gdyż producent nie obiecywał matu (bo przecież cerom suchym jest on zbędny ;)
Hydra Genius naprawdę genialnie nawilża skórę. Staje się ona wyraźnie odżywiona, jędrniejsza, wygładzona, wręcz cudnie aksamitna w dotyku. Na dodatek jej koloryt magicznie się wyrównuje, cera się uspokaja, jest pięknie porcelanowo gładka, rozjaśniona i zrelaksowana.
Używam kremu już praktycznie drugi miesiąc i stosuję go w zależności od potrzeb, albo raz, albo dwa razy dziennie. I mimo to nadal mam go więcej niż połowę w opakowaniu. Choć jest wydajny, cena może być dość wysoka. Jednak okolice 250 zł. za krem, wydawane średnio co trzy miesiące, to też wydatek. Ale... warto, naprawdę warto ;)

Używam tego kosmetyku od niemal dwóch miesięcy

średniocha

Zero jakichkolwiek efektów. Krem jest lekki, zapach dyskretny, choć nieco zalatujący spirytusem, wchłanianie b. dobre, ale efektu nawilżenia nie ma, wygładzenia jakiegoś szczególnego też nie widzę. Krótko mówiąc, krem jest przywoity, ale za tę cenę oczekiwałabym czegoś bardziej spektakularnego. Nie wygrywa z kremami, których używałam do tej pory i które kosztowały znacznie mniej.

jestem za.....:)))

Kremik mnie zachwyciła jak narazie, bo jestem w trakcie używania pierwszego opakowania. Doskonale wygładza skórę, efekt jest natychmiastowy, wyczuwalny zaraz po nałożeniu. Krem ładnie nawilża suche partie skóry i matuje te świecące , po nim nie musze poprawiać makijażu co 5 min . jestem z niego bardzo zadowolona. Dał mi poczucie komfortu i daję mu 5 :))

przyzwoity

Jestem fanką nowości kosmetycznych, więc gdy pojawił się nowy krem Rubinstein - po prostu musiałam go kupić. Najpierw jednak skończyłam mój ulubiony Hydro Urgency...Na świeżo - mogłąm je od razu porównać. Niestety - jak na razie trója i to naciągana, ocene zweryfikuję po skonczeniu słoiczka - w górę lub w dół :)
Mam cerę normalną, z tendencją - sama nie wiem - do suchej lub mieszanej, ale różne kremy na ogół nie sprawiają mi problemów. Hydro Genius ma ładny, bladoniebieski kolor i miły, delikatny zapach. To znaczy miły - dopóki nie nałożę go na twarz, bo wtedy cos mi jedzie spirytusem! I to mocno, a zaznaczę, że pierwszy raz mam takie odczucie! Krem wsiąka dość ładnie, pozostawiając lekko klejącą powłokę, ale ja nie mam wrażenia nawilżenia...Po Hydro Urgency - skóra była odświeżona, zrelaksowana, teraz bardziej czuję się, jakbym użyła toniku na spirytusie...Zero przyjemności stosowania...Cóż - kupiłam - wykorzystam i poczekam na późniejsze odczucia. Ale nawet jeśli podciagnę mu ocenę - nie wrócę do niego już nigdy. Nie polubilismy sie i tyle!
17.02.05 Słoiczek zbliża sie do końca i dodałam * - przyzwyczaiłam sie juz do ostrego zapachu, a nawilża rzeczywiście ładnie i długotrwale

urzekł mnie ...

To pierwszy od dośc dłuższego czasu krem, który mnie urzekł... Zachywcam sie jego działaniem, zapachem, konsestencja. tylko cena mnie nie zachwyca ale jestem w stanie ją rpzebolec ,bo jak na taką jakość nie jest aż tak astronomicznie drogo. Przede wszystkim ten krem jest idealny na zimowe (czyt.kaloryferowe) przesuszenie skóry. Daj eefekt "przesycenia wilgocią", czyli skóry napompowanej od środka :). Ma przyjemną konsystencję, niebieksawy żel-krem zawiera drobinki delkatnie rozśiwetlające skórę i dające od razu efekt wypoczętej twarzy.Krem jest wydajny, ma poręczny słoik (ładnie wygląda na półce). W zasadzie ma same zalety i do niczego nie jestem w stanie sie "przyczepić".

REWELACJA !

Pewnie Szanowne Wizażanki będą lekko zszokowane,ale jestem facetem,więc przedstawie nieco `męski`punkt widzenia na ten produkt.PO PIERWSZE mam cere mieszaną w kierunku do tłustej-jak do tej pory żaden z kremów,zarówno z damskich jak i męskich serii pielęgnacyjnych nie poradzil sobie z dobrym nawilżeniem
jak i matowieniem-HG jest inny, świetnie nawilża,czoło i nos nie świecą się przez około 5-6 godzin.PO DRUGIE-krem FAKTYCZNIE super nawilża-ale tu uwaga,należy on do najnowszej generacji kremów,które w przeciwieństwie do tradycycjnych nawilżaczy nie `ocieka wodą`(gliceryną,wyciągiem z alg,mocznikiem czy czym tam innym co wciśnie dany producent),lecz pobudza nawilżanie `od wewnątrz`-po około 1 miesiącu stosowania skóra jest kilkadziesiąt procent lepiej nawilżona i to NA STAŁE-znaczy nie zaraz po aplikacji ,jak to sie często dzieje po innych kremach ( to nawilżenie sprytnie przetestowałem na aparaturze VICHY w aptece ;-) ).No i PO TRZECIE - tak jak pisze producent juz zaraz po aplikacji skóra robi sie jakby nowa-pory zwężają się,cera wygładza się,wygląda na zdrową.
Aha. Takie bzdety jak kolor,zapach,konsystencja czy ` możliwość zrobienia makijażu zaraz po ;-) nie mają dla mnie znaczenia biorąc pod uwagę wczesniej wymienione zalety tego kremu. POZDRO - WASZ WIZAŻAN ;-)
P.S. Krem (fuid własciwie) kosztuje 200 pln ale na bank jest wart swojej ceny.