Yves Rocher, Sensitive Vegetal, Concentré Ultra-Tolérance (Łagodzące serum do skóry wrażliwej)

Działanie serum łagodzącego Sensitive Vegetal:
- Natychmiast łagodzi podrażnienia
- Nawilża
Składnik aktywny serum łagodzącego Sensitive Vegetal:
- Wyciąg z liści Sigesbeckia Orientalis z kontrolowanych upraw
Składniki pochodzenia naturalnego stanowią ponad 91% formuły kosmetyku. Serum łagodzące Sensitive Vegetal: nie zawiera: zapachu, alkoholu, parabenów, barwników i olejów mineralnych
Sposób użycia: Nakładać codziennie rano i wieczorem na oczyszczoną skórę twarzy.

serum
Cera
wrażliwa
z pompką, w butelce
emulsja
<50ml

Lekkie serum

Produkt kupiłam w promocji i nie jestem przekonana czy warto płacić za nie regularną cenę. Używałam ok 6 miesięcy ale potem kosmetyk po prostu się zepsuł i musiałam go wyrzucić. Kosmetyk jest bardzo lekki, szybko się wchłania faktycznie nawilża ale równocześnie trochę ściąga. Ma przyjemny zapach i nie powoduje wysypu niespodzianek. Bardzo wygodne opakowanie z pompką.

Na równi z aptecznymi

Świetne nieperfumowane serum, bez konserwantów, w sterylnym opakowaniu, doskonałe do skóry podrażnionej i przesuszonej. Zastąpiło mi wycofany krem eucerin omega z wiesiołkiem.

Serum ma konsystencję leciutkiego kremu, pachnie aptecznie i od razu widocznie zmniejsza moje zaczerwienienia na policzkach Wiadomo, że naczynek nie zamknie, ale rumień się zmniejsza.

Zapakowane jest w butelkę pompką bez dostępu powietrza, za to duże brawa dla YR b to jedyne ich serum w takim sterylnym opakowaniu.

I co dla mnie najważniejsze: można je nakładać na podrażnioną skórę, nie powoduje pieczenia. Obok maści retimax to jedyna rzecz którą mogę bez bólu nałożyć na łuszczącą się od retinolu skórę.

Krem przeciw zaczerwienieniom z tej seri okazał sie dla mnie straszną porażką bo masakrycznie podrażnił mi skórę (może przez zawartośc kofeiny, może któryś ekstrakt mnie uczulił) ale serum pozostanie ze mna na lata.

Plusy:
- łagodzi zaczerwienienia
- można nakładać na podrażnioną, łuszczacą się skórę
- bez konserwantów, substancji zapachowych, w sterylnym opakowaniu
-nawilża jako -tako, zawsze nakładam na nie krem więc cudów nie oczekuję
- pomaga skórze się zagoić
- bez parafiny i wazeliny (mi one i tak nie nie przeszkadzają, ale wiem, że niektórzy unikają)

Minus:
-regulana cena jest wysoka, ale kosmetyki YR zawsze można kupić sporo taniej z promocjami

Używam tego produktu od: wrzesień
Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego