Christian Dior, One Essential, Intense Skin Detoxifying Booster Serum (Serum pobudzające skórę) (nowa wersja)

Serum do pielęgnacji twarzy One Essential detoksykuje skórę i stymuluje energię, która sprawia, że skóra jest promienna, ożywiona oraz zregenerowana w głębszych warstwach. Nowa formuła serum do twarzy Dior One Essential zawiera wyciąg z Czerwonego Hibiskusa eliminuje w toksyny występujące w komórkach i przywraca skórze życiową energię. Serum do twarzy One Essential stymuluje ochronny program kosmetyczny Dior Daily Detox i jest przeznaczony dla wszystkich kobiet niezależnie od wieku i typu skóry, w celu przywrócenia skórze energii i urody.

serum
w butelce, z pompką
krem
<50ml

Nie.

To piękne, ekskluzywne opakowanie, skrywa produkt zupełnie nie wart swojej ceny. Serum stosowałam bardzo cierpliwie przez dokładnie pół roku. One Essential nie wyrządził mojej skórze żadnej szkody, pożytku również nie.

Jest to jeden z produktów wysokopółkowych i niestety &quot;nic nie robiących&quot;. Nie zauważyłam jakiegokolwiek działania: żadnego nawilżenia, rozświetlenia czy regeneracji. Przeżyłam niemiłą niespodziankę, rzadko żeby produkty tej marki kiedykolwiek mnie zawodły.

Używam tego produktu od: pół roku.
Ilość zużytych opakowań: jedno.