Pielęgnacja i blask, Maseczka skoncentrowane nawilżenie

Pielęgnacja i blask, Maseczka skoncentrowane nawilżenie

Maseczka Dove - skoncentrowane nawilżenie jest esencją składników nawilżających, które wnikając we włókno włosa natychmiast je rewitalizują i nawilżają. Nie obciąża włosów. Twoje włosy są miękkie i pełne zycia, jak pierwszego dnia po farbowaniu, a kolor znów staje się nasycony i promienny.

Skład: Aqua, Cetearyl Alcohol, Dimethiconol, Glycerin, Arginine, Panthenol, Lysine, Silk Amino Acids, Borago Officinalis, Cetrimonium Chloride, Cetyl Hydroxyethylcellulose, Disodium EDTA, Citric Acid, Ethylhexyl, Methoxycinnamate, Parfum, DMDM Hydantoin, TEA-Dodecylbenzenesulfonate

Cena: ok. 15 zł / 5 dawek po 15 ml

cenowy skandal!

Moje włosy są zdrowe, mocne, nie rozdwajają się - do ideału brakowało tylko szalonego blasku, który chciałam osiągnąć dzięki tej maseczce. Moje owszem błyszczały same z siebie, ale jak by tu powiedzieć... nie spektakularnie ;-)
Trochę się bałam, jak ta odżywka będzie pachnieć, bo ja na wszystkie zapachy niveowo- doveowe reaguję natychmiastowym atakiem migreny. Po pierwszym użyciu musiałam robić głębokie wdechy - tak intensywnie pachniała.Ale obeszło się bez bólu głowy :-) Dziś zużyłam ostatnią, piątą saszetkę i stwierdzam, że zapach jest obłędny: taki świeży, od razu czuć, że włosy są umyte.Chyba się od niego uzależniłam :D Aha, przebija nawet perfumy, co jednak liczy się na minus...
Działanie na początku trochę mnie rozczarowało. Już po pierwszej aplikacji spodziewałam się hiperblasku, trzymałam maseczkę dłużej niż przepisową minutę i ...nic. Cudów oczekiwałam tymbardziej, że moje włosy wchłonęły tę maseczkę w niecałe 30 sek. i już sobie myślałam, że chyba nie były tak do końca zdrowe i nawilżone - no to moż teraz będą??? Włosy błyszczały tak, jak przed zastosowaniem. Owszem - były mięciutkie, miłe w dotyku, takie sypkie (w pozytywnym tego słowa znaczeniu), no ale do diaska gdzie ten blask?! :-(
Ale ale - okazało się, że trzeba tej maseczce dać czas na zadziałanie. Za drugim razem zauważyłam poprawę stanu włosów - wyraźnie błyszczały w sztucznym świetle. Z każdym następnym użyciem było coraz lepiej i włosy coraz bardziej błyszczały!!! :-) Na dodatek nie były obciążone, nie przetłuszczały się szybko.
Nie dam jednak 5 *, bo relacja cena- pojemność jest po prostu skandaliczna. Jak można dać 15zł za 5 saszetek, które - jak pokazuje mój przykład - powinno się stosować często (np. co drugi dzień) aby dały pożądany efekt?! Toż starczyłyby wtedy na 10 dni! A że ja jestem oszczędna, to mi na ponad miesiąc starczyły (stosowałam raz w tyg.) :-( Mało tego - jeśli ktoś ma długie włosy, jedna saszetka może okazać się niewystarczająca. Zdzierstwo totalne!!! :-(
Mimo wszystko będę ją kupować na specjalne okazje :p , bo efekt, jaki daje na włosach + zapach są absolutnie fantastyczne.

Nie,nie i długo długo nie

Dostałam tą odżywke, sama raczej bym sie na nią nie skusiła bo jeszcze nie bylam zadowolona z produktów do włosów Dove. Włosy mam raczej bezproblemowe ( boje sie tego pisac bo jeszcze włosy to zobaczą i zrobią mi na złośc jakąs niespodzianke hihi ;) ) po każdym umyciu nakładam odzywke, spłukuje i włala ;) Ale do rzeczy- moim włosom nie przyniosła żadnych spektakularnych efektów, nawet nie odczułam gładkości i nawilżenia które dają zwykłe preparaty, które nie obiecują skoncentrowanego nawilżenia, ot zwyklak przeciętny. Poza tym to opakowanie... kto je wymyślił??!! :( Próbowałam silowac sie mokrymi rekoma, probowałam nawet zębami i nic :( dobrze ze w poblizu znalazłam nożyczki ale łazienke i tak zachlapałam wodą spływająca z włosów :(
Podsumowując- produkt nie dla mnie,wiecej oczekuje od odżywki.

Na wyjazd jak najbardziej

Bardzo praktyczna rzecz na wyjazdy-można ze sobą zabrać jedną czy dwie saszetki,ktoe nie zajmóją zbyt dużo miejsca.Jednak jest to rozwiązanie na krótką podróz bo tak naprawdę moje gęste,suche i puszące się włosy wymagają odżywki po każdym myciu.Do tego nie lubię tego Dove`owskiego smrodku i jedyna forma w jakiej jestem go w stanie znieść to mydło.No ale maseczkę też mogę czasem przecierpieć;).Ma całkiem niezłe działanie,mogłaby być jednak jak dla mnie jeszcze mocniejsza(co prawda nie farbuję włosów,ale odżywki do włosów farbowanych są zazwyczaj najbardziej odżywcze,dlatego je stostuję).Ogólnie ok,w sumie to nawet praktyczna forma i jak ktoś jeszcze dobrze toleruje ten zapach to myślę,że będzie zadowolony;)

Manicure z chmurkami

Bardzo dobra

Jest najlepszą z tych które używałam dotychczas. Najlepsze w niej jest to ze włosy sa ekstra miękkie, gładkie i miłe w dotyku, na prawdę! I ładnie lśnią.

bardzo dobra

Maseczka świetnie się sprawdziła, odświeża kolor włosów nabłyszcza, nawilża i odżywia na jakiś czas, włosy są ślicznie błyszczące, leciutkie i ładnie się układają, jestem zachwycona efektem ale.....
No właśnie za 11zł ma się 5 saszetek, które starczają na włosy sredniej długości, saszetki mało poręczne i nie da się ich otworzyć mokrą ręką:(
Wolałabym już zapłacić więcej za słoik czy tubę

*****

Ta maseczka to prawdziwy zastrzyk życia dla włosów :) Użyłam jej po raz pierwszy gdy po niemiłym spotkaniu z kremem Welli miałam na głowie szopę. Zdziałała wręcz cuda! Od tej pory sięgam po nią kiedy moje włosy potrzebują natychmiastowej pomocy. Odżywka ta bardzo ułatwia rozczesywanie, włosy są podatne na układanie, miękkie, bardzo przyjemne w dotyku, gładkie :) Łatwo się spłukuje i ma przyjemny zapach.
Faktycznie - saszetki są bardzo nieporęczne, wolałabym słoiczek bądź tubkę :)

ilość zużytych opakowań: kilka

Bardzo przyzwoita

Ładnie nabłyszcza włosy, są gładkie, łatwo się rozczesują i łądnie ukłądają. Dobrze się rozprowadza, jest trochę rzadka ale nie spływa. Faktycznie nawilża włosy, lepiej niż odżywka. Nie obciąża włosów. Trochę ożywia kolor.

Minusy za opakowanie (niewygodne, szczególnie otwieranie pod prysznicem - ręką się nie da, pozostają zęby... :) ), jedna saszetka ledwo ledwo starcza na moje raczej długie włosy - lepsza byłaby tubka, słoiczek , cokolwiek! No i cena... troche za wysoka.
W porządku przed jakimś wyjściem itp.

cudeńko

po jej użyciu mam włoski jak po wyjściu od fryzjera :) są gładziutkie , wręcz jedwabiste , mięciutkie , rewelacyjnie błyszczą , genialna przed jakimiś wyjściami , osobiście lubię całą serię dove naprawdę mi służy co jakiś czas eksperymentuję i wypróbowuję jaieś inne produkty także te profesjonalne ale zawsze wracam skruszona do tej serii a wracając do tej maski to jak dla mnie niczym nie różni się od tych profesjonalnych używam jej na zmianę z power mask i hydro mask obydwie welli i nie widzę różnicy w ich jakości co więcej przed jakimiś wyjściami stosuję własnie tą z dove bo jej działanie jest naprawdę od razu widoczne

spełnia obietnice

Kupiłam tę odzywkę pozytywnie zaskoczona szamponem dowłosów z tej linii. Odżywka regeneruje włosy, ujarzmia je (ale nie obciąża), stają się bardziej elastyczne. Ma właściwości dobrej odżywki z salonu fryzjerskiego. w pełni spełnia obietnice producenta. DAję 4 a nie 5 gwiazdek, bomi się nie podoba całe to zamieszanie z "dawkowaniem" tej odżywki z saszetkach. Wolałabym ją w zwykłym słoiczku- byłoby poręczniej.

zadna rewelacja

plusy :D:
-wlosy latwo sie rozczesuja
-fajna konsystencja dzieki czemu latwo rozprowadzic ja na wlosach
-ladny zapach

minusy :(:
-brak oszalamiajacego blasku i nawilzenia-dziala jak zwykly balsam
-wysoka cena

ogolnie nie polecam ;)

B. dobra

Ja dostałam próbke 15 ml jak wypełniłam formularz na jednej stronie internetowej. Maseczka prześlicznie pachnie - no jak to Dove ;) Bardzo dobrze się rozprowadza, pewnie dlatego, że jest taka rzadka i ma śliską konsystencje. Łatwo się spłukuje. Włosy po jej użyciu bardzo dobrze się rozczesują, sa bardzo miękkie...i po wyprostowaniu ślicznie się błyszczą, układają, pachną...Cena trochę za wysoka...jak na 5 dawek po 15 ml (mi 15 ml starcza na raz)...ale może kupię i będę używać na jakies wyjsca do klubu, kina...itd...bo włoski naprawdę swietnie się układają po niej...

blask tak, a nawilżanie?

dobra jest, nie mogę powiedzieć, natomiast daleko jej do takiej bomby nawilżającej, jak deklaruje to producent. Nawilża, owszem, wygładza włosy, nadaje im blask (i to jak nadaje! włosy naprawdę wspaniale błyszczą), łatwo się spłukuje, łatwo po niej rozczesać włosy. Temu blaskowi zawdzięcza 4****, bo włosy prezentują się świetnie. A tak pozatym - odżywka jak wiele innych

ilość zużytych opakowań: ...opakowanie 15 ml, starczyło mi na 4 razy