Rexona, Women, Maximum Protection, Stress Control (Dezodorant antyperspiracyjny w kremie)

Rexona Maximum Protection z formułą o klinicznie dowiedzionej skuteczności zapewnia nawet 2 x silniejszą ochronę przed potem.
Rexona Maximum Protection z zaawansowaną formułą opartą na innowacyjnej technologii TRIsolid zapewnia:
- Niezawodną ochronę przed potem
- Skuteczne zwalczanie nieprzyjemnego zapachu dzięki reagującym na sygnały z ciała mikrokapsułkom, które rozpuszczają się pod wpływem potu
- Efektywne nawilżanie dzięki specjalnemu składnikowi, który pomaga zapobiegać podrażnieniom skóry pod pachami.
Rexona Women Maximum Protection Stress Control 48h jest antyperspirantem dla kobiet, które chcą ograniczyć dyskomfort spowodowany nadmierną potliwością zwłaszcza w sytuacjach stresowych.

ochronne
zapachowa
w sztyfcie
<50ml
Skóra
normalna

MAXIMUM ŚWIEŻOŚCI!

To już mój 3 ten sam dezodorant kupiony pod rząd. Jak dla mnie to strzał w 10. Pod względem właściwości oraz zapachu. Zauważyłam, że mniej się pocę, a chyba o to chodzi?! :) Jako kelnerka jestem ciągle w ruchu, jednak dzięki Rexonie czuję się bezpieczna i nie boję się, że goście podczas ciepłych dni zobaczą wielkie plamy pod pachami! Polecam!!

Działa, ale...

Dezodorant faktycznie chroni przed potem, ale niestety działa tylko kilka godzin. Im większy stres / wysiłek, tym krócej działa. Do tego dochodzi bardzo intensywny cytrynowy zapach, bardziej przypominający płyn do czyszczenia toalet niż dezodorant. Trzeba uważać, żeby nie nałożyć za dużo, ponieważ zostanie wtedy biała plama pod pachą. Mam mieszane uczucia, jeśli chodzi o ten dezodorant. Nie wiem, czy kupię go jeszcze raz, chyba raczej będę szukała czegoś o lepszym zapachu.

Rewelacja!!!!

Najlepszy dezodorant jaki kiedykolwiek używałam. Zaczęłam sie pocic w 6 klasie podstawówki, w gimnazjum koleżanki mogły nosić obcisłe bluzki, a ja tylko przewiewne i bawełniane. Po 1 technikum w wakacje wpadłam do rossmanna zrezygnowana upałami. To było przeznaczenie, był w promocji i akurat na niego spojrzalam. Kosztował wtedy chyba 17zl a normalnie 26,99 chyba. Jak nie jest w promocji to i tak go biorę. Zniwelował pocenie do 0, ma piękny zapach (może mi sie tak wydaje, bo na mnie działa), trochę plami, ale zq ochronę mu to wybaczę. Probowałam chyba wszystkiego, a nic nie działało. Mój KWC!!!

Sucho w każdej sytuacji

Kosmetyk jako jeden z niewielu sprawdził się jako wspaniały bloker pocenia.
Jest bardzo wydajny i w stosunku do ceny naprawdę warto. Brak zapachu nie jest tu ani wadą ani zaletą.
Mankamentem jest to że brudzi na biało ubrania, ale efekt przyćmiewa tę wadę.

I tam i nie

Rzeczywiście zapobiega poceniu i za to wielki plus. Zawsze z poceniem miałam wielki problem, więc dla mnie to ważne by antyperspirant mnie chronił. Natomiast ma okropny zapach i przeraźliwie brudzi ubrania. Pozostawia białe plamy trudne do usunięcia.
Plusem jest jeszcze to, że jest to duże opakowanie i jest wydajne.

Może być

Antyperspirant znakomicie chroni przed potem, a więc spełnia swoją rolę.
Kompletnie nie podoba mi się zapach i z tego powodu już go nie kupię. Niebieska wersja pachnie lepiej.

Zostawia ogromne białe ślady na ubraniach, chociaż pilnuję, żeby krem dobrze wyschnął i staram się nakładać mało - jeden &quot;klik&quot; na każdą pachę.

Moim zdaniem wydajny - starcza na ok 2 miesiące codziennego używania

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

Najlepszy antyperspirant jaki stosowałam do tej pory

Kosmetyk ma kremową postać. Łatwo rozprowadza się na skórze pozostawiając ją suchą. Jest tak delikatny, że można go stosować codziennie nawet tuż po depilacji. Odpowiednia, wieczorna aplikacja zapewnia ochronę cały dzień. Kolejny powód, który przemawia za wieczorną aplikacją to zapach. Intensywny, trochę męski, który wypełnia całą przestrzeń dookoła. Aromat przypomina mi wnętrze świeżo posprzątanego auta;D Rano samochodowego zapachu już nie czuć, ale delikatny i świeży zapaszek towarzyszy niemalże cały dzień. Minusem jest cena, ale w promocji warto kupić.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszwgo

Dla mnie rewelacja!

Plusy:
- wygodna aplikacja
- nie podrażnia skóry
- bardzo dobrze i długotrwale chroni przed poceniem
- skuteczny nawet podczas dużego wysiłku
- nie wielkie, poręczne opakowanie

Minusy:
- zbyt szybko się kończy
- wysoka cena

Używam tego produktu od: 2 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: 1 pełne

Jeden z lepszych dezodorantów

PLUSY:
- dobrze chroni przed brzydkim zapachem,
- całkiem dobrze chroni przed poceniem,
- poręczny aplikator,
- nie podrażnia skóry,
- działa naprawdę długo.

MINUSY:
- szybko się kończy,
- zbyt wysoka cena,
- niezbyt przyjemny zapach.

Ilość zużytych opakowań: 1 zielone

Nie mój zapach

Produkt Rexona miałam możliwość przetestować dzięki Wizaz.pl. Ogólnie muszę powiedzieć, iż produkt spełnia swoją role , gdyż zapewnia ochronę przed potem. Jak dla mnie ma jednak dwie wady po pierwsze zapach - dla mnie osobiście jest zbyt intensywny i druga sprawa to po jego użyciu zwłaszcza na ciemnych ubraniach pozostawały ślady.
Plusy to bardzo miłe dla okna poakowanie, w sumie łatwa aplikacja, konsystencja jest bardzo delikatna i nie podrażnia skóry ( także po depilacji ) zapewnia skuteczną ochronę przed potem.

Na ponowny zakup nie zdecyduje się ze względu na zapach, który mi nie odpowiada.

Używam tego produktu od: 2 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: 1 - 45 ml

pewniak!

W końcu produkt jakiego długo szukalam. Nie zostawia śladów, zapewnia świeżość na calutki dzień i co najważniejsze- do stosowania przed snem! dzieki czemu mam pewność, że nie zapomnę o aplikacji. Polecam każdemu:
Plusy: działa przez wiele godzin, nie zapycha skóry, piękny zapach, wygodna aplikacja, fajna konsystencja, wydajny
Minusy: odrobinę za wysoka cena

rewelacja mój nr 1

Jestem zachwycona jakością dezodorantu..cudowny zapach, świeży i delikatny, a co najważniejsze utrzymujący się za skórze przez wiele wiele godzin, nawet po treningu i po prysznicu. Dla mnie to nr 1. Na pewno kupię go ponownie. ...w końcu wiem co to jest świeżość. Dziękuję
\\nJoanna

Używam tego produktu od: poniedziałku 30.11.2015