Colour, Incredible Finish Foundation

Colour, Incredible Finish Foundation

Podkład reklamowany jako normalizujący. Matujący miejsca tluste i nawilżający suche.

nic mi się nie stało

Zupełnie przeciętny podkład, z gatunku tych mokrych tzn. nie tworzących pudrowej warstewki i w związku z tym zupełnie nieodpowiedni dla tłustej cery. Ale jakichś strasznych minusów też nie stwierdziłam.

Używam tego produktu od:?

mój pierwszy podkład

Jakoś tak mi się zebrało na wspomnienia... To mój pierwszy podkład, a kupiłam go będąc w liceum. Niewiele wtedy jeszcze wiedziałam o potrzebach mojej skóry ;-) i choć idealnie trafiłam w kolor, to już w konsystencję i skład nie bardzo... Po kilku godzinach od nałożenia trochę ważył mi się na twarzy i osiadał w porach.Grrrrr! Ale cóż, nie wiedziałam wtedy, że moja cera nie toleruje innych podkładów niż tych typu oil-free... Dlatego rzadko go używałam i dopiero wczoraj wyrzuciłam robiąc wiosenne porządki w kuferku!
Już go nie kupię, choćby dlatego, że od dawna nie ma go w avonowej ofercie, ale nawet gdyby był, to omijałabym go z daleka...

Nic specjalnego

Kupowałam go kiedyś, ale te czasy juz mineły , poznałam o wiele lepsze kosemtyki. Fluid ma ładne odcienie , ale nie wyglada bardzo dobrze na twarzy , tworzy smugi , nie stapia się ze skórą. Ma przyjemną konsystencją , jest srednioo trwały.Matowienia nie zauważyłam.Taki sobie

Avon Mark - relacja

Kiedys bdb...

Ladny czas temu bardzo lubilam ten podklad, ale wtedy nie mialam problemow z nadmiernym swieceniem sie twarzy.
Bylam mu wdzieczna za to, ze nikt nei zauwazal, ze mam cos na twarzy, nie powodowal tez wysypu krostek, mialam wrazenie ze delikatnie je podsusza (wususzajac tez troche cere, wiec odstawialam niekiedy). Mialam bardzo jasny odcien (troszke niedobrany), ale nakladalam malo i ladnie sie dopasowywal. Ponadto kryl delikatnie pryszcze.
Teraz stawiam wieksze wymagania podkladom, dlatego zastanawialam sie czy dac 2* czy 3, ale zdecydowalam, ze 3 bo jednak lubilam go naprawde bardzo.

ilość zużytych opakowań: 1

nie ma zalet

Kupilam bo w katalogu bylo napisane, ze matuje miejsca tluste i nie wysusza. Jak dla mnie to rzeczywiscie nie wysusza. I to wszystko. Po uzyciu buzia wymaga natychmiastowego zmatowienia pudrem w kamieniu, ponadto bardzo szybko sie przetluszcza, mam wrazenie, ze podkresla wszelkie niedoskonalosci cery. Bardzo zanieczyszcza skore! Nieladnie pachnie. Zniechecil mnie calkowicie do kupienia jakiegokolwiek pudru avonu.

ilość zużytych opakowań: niecale 1 ktore wlasnie leci do smieci