Dermedic, Hydrain 2, Krem-żel pod oczy o przedłużonym działaniu (stara wersja)

Dermedic, Hydrain 2, Krem-żel pod oczy o przedłużonym działaniu (stara wersja)

Krem-żel intensywnie nawilża delikatną skórę wokół oczu, wzmacnia system ochronny skóry, łagodzi podrażnienia i zaczerwienienia, przeciwdziała przesuszeniu. Zapobiega powstawaniu zmarszczek. Polecany szczególnie do skóry suchej, odwodnionej, wrażliwej. Ma przyjemny, nieintensywny zapach.

• Aqua,
  • Caprylic/ Capric Trigliceryde,
  • Glycerin,
  • Methyl Propanediol,
  • Isocetyl Stearate,
  • Cetyl Alcohol,
  • Butylene Glycol (and) Algin (and) Carbomer (and) Acacia Senegal Gum (and) Serine,
  • Lecithin (and) Ursolic Acid (and) Xanthan Gum (and) Atelocollagen (and) Sodium Chondroitin Sulfate,
  • Squa lane,
  • Polyacrylamide (And)C13-14 Isoparaffin (And) Laureth -7,
  • Tocopheryl Acetate,
  • Acrylates C10-C30 Alkyl Acrylate Crosspolymer,
  • Triethanolamine,
  • Phenoxyethanol (And) Methylparaben (And) Butylparaben (And) Ethylparaben(And) Propylparaben (And) Isobutylparaben,
  • Parfum. (30.04.2010)

Nic nie robi

Krem nic nie zrobił. Na szczęscie nie zrobił też krzywdy, nie podrażnił. Ale nie nawilżył ani nie zmniejszył opuchlizny pod oczami. Najgorsze było to, że nic a nic nie nawilżał.

Używam tego produktu od: używałam go przez miesiąc

Przyjemny

Kupiony promocyjnie za 10 zł - według mnie cena regularna jest ciut za wysoka. Przyjemny lekki, raczej krem niż żel. Nawilża, cudów nie czyni. Zapach ma neutralny, nie jest tłusty, nie podrażnia jeśli niechcący wpakuje się go do oka. Nadaje się na dzień, bo wchłania się szybko. Zaskakująco wydajny.

Ilość zużytych opakowań: kończę pierwszą tubkę

Faktycznie nawilża

Jeżeli chodzi o właściwości nawilżające, to faktycznie spełnia swoją rolę. Skóra po nim jest delikatna i mięciutka. Jednak żałuję, że nie likwiduje cieni pod oczami, bo to jest chyba mój największy problem jeżeli chodzi o skórę w tych okolicach. Dlatego też szukam dalej:)

Agnieszka Broda błędy w makijażu 02

hmm

Kupiłam 2 szt. jakiś czas temu podczas promocji i po pierwszej tubce drugą odpuściłam aż do teraz. Drugie podejście w zasadzie potwierdziło to co pierwsze - formuła jest za lekka jak na moje preferencje. Co do potrzeb to jak się okazało nie jest tak źle jak się wydawało przy pierwszej tubce - mimo kremowo-żelowej konsystencji dobrze poradził sobie z nawilżeniem. Prawdopodobnie dlatego że teraz trafił na okres letnio-jesienny, a wcześniej była to wiosna, więc jednak potrzeby skóry po zimie sporo większe.
Zapach tolerowalny - nie lubię zbyt intensynie pachnących kremów.

Ceny regularnej w mojej opinii nie jest jednak wart. Za tę dostałby pół gwiazdki w dół.

Używałam tego produktu: ostatnio: sierpień-paźdz.

wracam co jakiś czas

Nie mam większych problemów z podrażnieniem oczu itp. a jak mam to używam czego innego, więc nie wiem czy jak pisze producent zapobiega podrażnieniom.
+ piękny zapach
+ lekka i wydajna konsystencja
+ działanie nawilżające
+ nie naciąga skóry jak to się czasem zdarza w kremach
+ nie podrażnia oczu
+produkt polski

-cena troszkę wysoka jak na kremik tylko nawilżający więc kupuję tylko w promocjach

Wielkiego szału nie ma, ale jest przyjemny i co jakiś czas kupuję opakowanie i używam sobie co pare dni, zależnie od humoru bo zapach jest piękny!

Ilość zużytych opakowań: nie pamiętam ile ale już dobrych parę :)

za lekki dla mnie

Jest to lekki krem-zel ( w zasadzie bardziej lekka emulsja) o jakby jablkowym aromacie, ktory mysle, ze jest niepotrzebny w specyfiku pod oczy. Dla mnie jest zbyt lekki i zbyt slabo nawilza, ale nie jest az tak zle, bo mialam gorsze tego typu kremy. Poprostu duzo lepiej moja skora czuje sie po kremach pod oczy nawilzajacych czy odzywczych mimo, iz nie mam zadnych zmarszczek. Mysle, ze krem bardziej nadaje sie dla bardzo mlodej skory ( chociaz sama jestem mloda) i dla niewymagajacej niczego innego poza leciutkim nawilzenie. Szybko sie wchlania i nadaje sie pod makijaz.

Używam tego produktu od: miesiac

dość dobry, ale bez sząłu

krem na przyjemną, lekko żelową konsystencję, przez co dobrze się go nakłada. w opisie kosmetyku jest gwarancja podwójnego nawilżenia i "dowodnienia" skory wokół oczu. nie powiedziałabym, żeby taki efekt się pojawił.
naiwlża, ale bez szału, efekt jest na czwóreczkę.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Ok

Zapobiega podrażnieniom-nie zauważyłam, zmniejsza zaczerwienienia-nie zauważyłam, intensywnie nawilża-można powiedzieć, redukuje cienie pod oczami-zdecydowanie nie, usprawnia mikrokrążenie-mnie się wydaje, że wręcz je zatrzymuje.
Większość z obietnic producenta jak dla mnie nie spełniona. Po zastosowaniu tego żelu na noc rano mam oczy jak świnka morska..Mam tak po większości kremów pod oczy...Dam jednak 3,5 za dość dobre nawilżanie, przydatne zwłaszcza przy klimatyzacji i pracy z komputerem.

Używam tego produktu od: pól roku
Ilość zużytych opakowań: prawie 1

delikatny

Jest to krem dla młodej skóry, potrzebującej nawilżenia. Jest delikatny, wygładza skórę. Dostępny w aptece. Czasami w zestawie z kremem do twarzy. Zapach raczej słabo wyczuwalny. Stosuję na noc. Mógłby ciut lepiej nawilżać. Ale ogólnie pozytywnie. Nie wiem czy rozjaśnia jakieś cienie/sińce, bo takowych nie posiadam.

bardzo dobry, ale nie wyjatkowo dobry : )

To bardzo dobry krem nawilzajacy pod oczy do ok trzydziestki. Zuzylam tubke, starczyla na dlugoczekam na promocje w super pharmie (placilam ostatnio ok 20 zl) bo w tej chwili maja go w cenie 39 PLN, co uwazam jednak za zbyt duzo.
Nawilzal najlepiej, ale moglby na dluzej, wtedy bylby pewnie niezbednikiem : ) Z tego wzgledu wydaje mi sie ze dla cery 35+ bedzie chyba za slaby (mam teraz 31) KWC szukam dalej, ale bede wracac do Dermedica z przyjemnosciajeszcze jakis czas i go polecac znajomym.
W przedziale cenowym do 30 zl jest najlepszy

Używam tego produktu od: 2 miesiace
Ilość zużytych opakowań: 1 cale opakowanie

Po prostu w porządku

Mam wrażenie, że kremy pod oczy to jeden z tych typów produktów, gdzie najtrudniej znaleźć zadowalający kosmetyk.

O tym kremie nie mogę powiedzieć nic więcej ponad to, że jest w porządku - ani nic złego ani dobrego.

Nie uczula, jakoś tam nawilża, chociaż efekt ten mnie nie powala na kolana, w miarę się wchłania więc nadaje się pod makijaż. Co do cieni pod oczami to się nie wypowiem bo nie mam.

Czy kupię ponownie: być może, jeśli nie znajdę nic lepszego, ale nie jest to produkt który mi zapadnie w pamięć.

dobry, ale nie idealny

Delikatny, nawilżający żel-krem pod oczy w całkiem rozsądnej cenie.

+ szybko sie wchłania - można po krótkim czasie aplikowac makijaż
+ lekka, półpłynna konsystencja białego żelu
+ dobrze nawilża
+ wygodne opakowanie - łatwo zaaplikować na palec niewielką kropelke żelu
+ bardzo wydajny

- nie redukuje cieni pod oczami, jak jest napisane na opakowaniu - gdyby nie to, byłby ideałem

Używam tego produktu od: 0,5 roku