Pantene, Pro-V, Expert, Maska do włosów zniszczonych `Keratynowa regeneracja`

Pantene, Pro-V, Expert, Maska do włosów zniszczonych `Keratynowa regeneracja`

Maska do włosów Pantene Pro-V Expert `Kreatynowa regeneracja`
- Intensywnie odżywia zniszczone włosy.
- Natychmiastowo wygładza struktury włosów.
- Pomaga chronić przed uszkodzeniami.

Wow

Kupiłam za parę złotych na promocji. Użyłam raz i jestem zachwycona :) włosy super wygladzone i błyszczące. Zniszczone końcówki już tak źle nie wyglądają. U mnie włosy wyglądają prawie jak po keratynowym domowym prostowaniu :) polecam. Cena regularna wysoka, ale działanie super więc myślę ze warto je wydać. Zobaczymy jak będzie się sprawdzała przy dłuższym stosowaniu.

absolutnie polecam

maska trochę kosztuje, ale warto! wspaniale wygładza i działa na włosy ;)
Maska jest wydajna, ma dość intensywny zapach, ale nie przeszkadza mi to. Włosy są sypkie, błyszczące - jak po wizycie u fryzjera. Jestem zachwycona. Wcześniej używałam Loreal - repair mask (duzo droższa) i absolutnie nie przekładało sie to na efektywność

Odmieniła moje włosy

Ta maska niestety swoje kosztuje, ale warto. Wpadłam w jej posiadanie przez przypadek, ale niebawem ją skończę i na pewno kupię kolejną. Moje włosy odżyły już po pierwszym użyciu. Kolor nabrał blasku, nie znalazłam żadnego kołtuna przy rozczesywaniu, włosy są miękkie i mniej wypadają. Już podczas spłukiwania maski czuć różnicę. Z tą maską o wiele łatwiej zapuścić włosy. Kiedyś miałam po pas, ale były bardzo uciążliwe w myciu, dbaniu o nie i przede wszystkim w czesaniu. Od ścięcia minęło sporo czasu i włosy również sporo mi odrosły. Dzięki tej masce poważnie zastanawiam się czy zapuszczać włosy do poprzedniej długości, ale tym razem o wiele zdrowsze i ładniejsze. Jedyna do czego mogę się przyczepić to zapach. Drażni mnie w nos i nie jest zachęcający, ale maski nie używa się codziennie więc jest to do wytrzymania.