Unicolor, Paloma, Long & Care (tusz wydłużający)

Unicolor, Paloma, Long & Care (tusz wydłużający)

Tusz wydłużający rzęsy i odżywiający. Efektowne wydłużenie rzęs z jednoczesnym ich odżywieniem zapewnia mascara Long&Care. Nie kruszy się, nie skleja rzęs, nie pozostawia śladów pod dolną powieką. Zastosowane w recepturze polimery nadają rzęsom wyjątkowy połysk, a makijaż oczu jest niezmienny przez wiele godzin.

Skład: Aqua, Beeswax, Iron Oxide, Carnauba Wax, Stearic Acid, Castor Oil, Glyceryl Stearate, Nylon Fibres, PVP/Eicosene Copolymer, Cetearyl Alcohol (and) Ceteareth-20, Triethanolamine, Propylene Glycol, Hydroxyethylcellulose, Panthenol, Tocopheryl Acetate, PVP, Retinyl Palmitate, Methylchloroisothiazolino ne (and) Methylisothiazolinone (and) Phenoxyethanol, Methylparaben, PanthenolPropylparaben, Isopropyl Alcohol, Parfum, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Salicylate, Butylphenyl Methylpropional, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Hydroxyisohexyl 3-Cyclohexane Carboxaldehyde, Linalool, (+/-) CI 77491, CI 77499, CI 77492, CI 77007.

Cena: 8,99 zł / 8 ml

*****

Tusz ma odpowiednią konsystencje - nie jest ani rzadki ani suchy. Bardzo dobrze rozprowadza się go na rzęsach. Nie skleja, nie zostawia grudek, nie rozmazuje się. Dzięki gęstej szczoteczce rzęsy są ładnie rozdzielone. Ważne, że nie uczula mnie. Jest tani więc można śmiało wypróbować :)

Używam tego produktu od: 6 miesiecy

dobry

Ja mam tusz pogrubiający z tej serii.Mam dość długie rzęsy,dobrze rozczesuje i nie skleja oko pomalowane tą maskarą staje się większe i wyraźne,nie kruszy się.Jedynym minusem jest spreczność z prawdą-tusz jest wodoopdorny :/ gdybym wcześniej wiedziała pewnie bym go nie kupiła.Podoba mi się szczoteczka.

też nie!

chyba nie musze nic dodawac,podpisuje się pod tym co napisała na dole koleżanka.Ciężko ten tusz zmyć,gratuluje temu który zmyje tusz za trzciem razem :p no i strasznie spływa z górnych rzęs na dolną powieke-okropieństwo!A pani w drogerii tak go zachwalała :( poprostu chciała mi wcisnąc bubel i tyle...gdzies mi sie zapodzial i jakos nie zaluje :p

Serum na zmarszczki

Oj nie ... !!!

Cieniutka ta Paloma - czytaj: kiepski tusz. Szoteczka ma jakieś dziwne zakończenie takie grube. Tusz nakłada się jako tako ale wieczorne jego zmywanie to koszmar. Owszem po kilkukrotnym pocieraniu rzęs zmywaczem zejdzie z oczu ale budząc się rano mam czarno pod oczami :-( W ciągu dnia zaczyna osypywać się z rzęs i oczywiście robią się czarne ślady pod dolną rzęsą. Jakie polimery ??!! Jakie wydłużenie ??!! Same minusy !! A plus to chyba niska cena ale i tak w tej cenie możne kupić dwa razy lepszą mascarę.