Algamarina, Krem Antystresowy na noc

Algamarina, Krem Antystresowy na noc

Zawiera dużą dawkę esencji z roślin morskich o działaniu relaksującym, kojącym i regenerującym oraz Witamin A+E+C w naturalnej postaci. p>

Eee tam

Seria juz dawno wycofana ze sprzedaży , więc powinna być raczej w zapomnianych kosmetykach. Uzywałam jej kilka lat temu. Krem ma dziwną, bardzo rzadką konsystencję, poczatkowo przyjemnie pachniał jakby morzem, potem niestety zapach zaczął się zmieniać na gorsze ( kosmetyczka mi powiedziała,że to algi się tak rozkładają). Z twarzą nie robił dosłownie nic, rano budziłam się szara, wymięta i bylejaka, jakbym wręcz niczym się nie posmarowała. Bardzo kiepski kosmetyk.

Oceniam na 2.00

Nie to krem, nie dla mnie. Nie podoba mi się zapach, efekt po nocy też kiepski. Producent obiecuje cuda, a działanie specyfiku pozostawia wiele do życzenia. Od taki sobie, przeciętny kremik.

no właśnie.. stresujący :((

No niestety! Moje wrażenia są takie, że podrażnia skórę (szczypie przy nakładaniu, wyskakują jakieś małe czerwone wypryski); niby nie jest gęsty ani tłusty, a na twarzy zostaje tłusty połysk (wchłania się szybko, to muszę przyznać);<BR>ale - rano wygląd twarzyczki pozostawia wiele do życzenia. No i zapach - ma być niby relaksujący, ale mnie po prostu denerwuje i odrzuca.<BR>Dostałam go w prezencie, zużyłam ok. 1/3; więcej się nie zmuszę.