Primordiale Optimum Creme (krem na dzień przeciw pierwszym oznakom starzenia)

Primordiale Optimum Creme (krem na dzień przeciw pierwszym oznakom starzenia)

Nowy krem na dzień Lancome ma za zadanie:

- sprawiać, by skóra stała się dobrze nawilżona, gładsza i bardziej świetlista

- zlikwidować pierwsze oznaki starzenia w ciągu 5 dni

- chronić skórę przed szkodliwymi czynnikami (np. przed wolnymi rodnikami- wit.E; przed słońcem- SPF15)

- poprawiać samopoczucie delikatnym zapachem bergamotki, cytryny, ylang-ylang, róży i jaśminu

Przeznaczony jest dla cery normalnej i suchej. Dostępna jest też wersja we fluidzie dla cery mieszanej i tłustej.

Porazka kosmetyczna

Uzywalam przez kilka miesiecy - moje zmarszczki mimiczne nie zniknely wrecz przeciwnie caly czas sie poglebiaja, dodatkowo krem mnie zapchal i mam ogromny wysyp pryszczy ... w wieku 29 lat a moja skora byla juz taka piekna :((( teraz nie dosc ze mecze sie ze zmarszczkami rozszerzonymi porami to jeszcze mam pryszcze i czerwone plamy ... nigdy w zyciu tego nie kupie!!!

Dodatkowo na biochemii kosmetycznej dowiedzialam sie ze ten krem ma niewielkie ilosci aktywnych skladnikow a wiecej konserwantow

Nie polecam!!!

Lepiej kupic czysty kwas hialurynowy

Używam tego produktu od: pol roku
Ilość zużytych opakowań: jedno, niecale

Moja skóra jest mu wdzięczna!

Mam to cudeńko już od początku wakacji.
Pamiętam, jak martwiłam się, że wydałam na niego tyle pieniędzy...

Ale już po 2 dniach byłam pewna, że to dobry zakup.
Kremik działa, co się czuje i widzi.

Mimo, że nie mam jeszcze 25 lat, chcę zapobiegać zmarszczkom.

Ten krem ma (prawie) same plusy:
:) wygładza do potęgi
:) zmniejsza pory
:) odżywia i nawilża
:) likwiduje zaskórniki (tak! to prawda)
:) mam wrażenie, że mimiczne linie wokół oczu są mniej widoczne
:) skórka jest tak miła i napięta, że sama lubie ją dotykać
:) wygląda po prostu zdrowo
:) współgra z podkładem na medal

Jeden minusik- zapach. Trochę drażniący.

Polecam!

REWELACYJNY !!!

Zdecydowanie najlepszy krem na rynku dla kobiet po 25 roku życia. Jestem nim zachwycona i na pewno nie rozstanę się z nim przez najbliższych parę lat :)

Krem bardzo dobrze się rozprowadza i jest wydajny. Wchłania się szybko, nie pozostawia tłustego filmu, idealnie nadaje się pod makijaż. Już bezpośrednio po użyciu buzia jest dobrze nawilżona, miękka, delikatna. I ten efekt utrzymuje się przez cały dzień. Po zmyciu makijażu nadal czuć efekt głębokiego nawilżenia.

Po dłuższym stosowaniu twarz wygląda na wypoczętą, jest nawilżona, świeża, promienna.

Wypróbowałam wiele kremów, chcąc osiągnąć w/w efekty. Tylko ten sprostał moim oczekiwaniom w 100%. Robi więcej niż zwykły krem nawilżający, a nie jest jeszcze zaawansowanym kremem przeciwzmarszczkowym.

Zdecydowanie mój KWC :=)Używam tego produktu od: 2 lata
Ilość zużytych opakowań: kilka

Ps. Od czau, kiedy dodałam pierwszą recencję tego kremu mineły prawie 2 lata. W tym czasie Primordiale Optimum został wycofany ze sprzedaży, przynajmnie w Polsce. W międzyczasie więc próbowałam innych kremów, Botherm Skin Vivo, Primordiale Skin Recharge, Nuxe, etc. Żaden z nich jednak nie zapewniał tak spektakularnego efektu ODNOWIENIA cery.Kiedy patrze w lustro nawet bez makijażu, to jestem po prostu zadowolona! Twarz jest wypoczęta, koloryt wyrównany, cera promienna, jakbym miała delikatny podkład. Ponieważ trudno dostać krem w Polsce, posilam się e-bayem i rodziną w USA. Gdybym mogła, kupiłabym od razu litr tego kremu! Uwielbiam go! KOCHAM! AAAAAAA!!!!!!!!

Manicure z chmurkami

Cudo :)

Jest to mój absolutny faworyt wśród kremów na dzień. Generalnie cała moja recenzja mogłaby się zawrzeć w jednym zdaniu, mówiącym, że polecam go każdej osobie, której skóra potrzebuje nawilżenia, dodania sprężystości i blasku. Ten krem właśnie z tymi zadaniami radzi sobie znakomicie. Ma dość gęstą, treściwą konsystę, mimo to wchłania się znakomicie, pozostawiając skórę wyraźnie nawilżoną. Po całym dniu, gdy zmywam makijaż widać, że jego działanie, nie kończy się w momencie nakładania, ponieważ cera jest wyraźnie odżywiona i świeża po całym dniu.
Cena w tym przypadku jest naprawde odzwierciedleniem jakości- warto zainwestować :)

Używam tego produktu od:dawna
Ilość zużytych opakowań:dwa

Uwielbiam go

Kremik jest naprawde bardzo dobry, czuje, ze moja skora nabiera blasku po kazdym jego uzyciu. Mimo,ze mam skore mieszana, a ten kosmetyk nie jest z serii \Mat\, to musze przyznac,ze moja skora go kocha. Krem szybko sie wchlania,nie pozostawia tlustej powloki, skora jest mieciutka, gladka i ma ladny kolor,skora wyglada naprawde zdrowo. Zawsze bede do niego wracala.

Używam tego produktu od:roku

dam szansę nowej wersji ;)

Piszę wreszcie recenzję tego kremu, gdyż mam już nowszą jego wersję-Primordiale Skin Recharge.I oczekuję od niego więcej niż od wersji Optimum. Ten mnie nie zachwycił, nie jest tak dobry, jak mój ukochany Primordiale Optimum w wersji nocnej. Ot, dobry krem-ładnie nawilża i wygładza, całkiem niezły pod makijaż...Ale takie efekty można osiągnąć tańszym kremem. Zabieram się więc za testowanie Skin Recharge...

średni

Wklepałam, wchłonął się i już. Ani nic nie zrobił ani nie zepsuł. Moje pierwsze zmarszczki były, są i obawiam się ze będą. I żaden krem tego nie zmieni. Gdyby takie cudo istniało to gwiazdy które wklepują sobie kremiki po 500 dolców za mikroskopijny słoiczek nie musiałyby wstrzykiwać sobie botoksu jeszcze przed trzydziestką. A sobie jednak wstrzykują więc obawiam się, że Primodiale też im nie pomogł. Tak jak mi.

Używam tego produktu od:jakiś czas temu
Ilość zużytych opakowań:jeden słoik

Dosc dobry..

Uzywam go razem z wersja na noc. Niestety nie widze po nim az tak dobrych efektow jak po wersji na noc. Ladnie pachnie, dobrze sie wchlania, troszke wygladza..Ale jednak czegos mu brakuje...

Używam tego produktu od:2 mies.

niezbyt

Miałam wersję do cery normalnej i suchej. Zapach nie przypadł mi do gustu. Tandetne plastikowe opakowanie, szybko pękło wieczko. Efektów odmłodzenia twarzy nie zauważyłam. Jedyne co- to niezłe nawilżenie. Niestety pozapychał mi pory, co rusz wyskakiwały mi jakieś krostki i na dodatek podrażnił mi skórę na policzkach wywołując notoryczne zaczerwienienie.

Używam tego produktu od: pół roku temu

Świetny!

Ten krem posiada wszelkie zalety dobrego kosmetyku: naprawdę świetnie nawilża, to się czuje przez cały dzień, likwiduje pierwsze oznaki starzenia - bardzo dobrze wygładza i delikatnie napina skórę, do tego zawiera filtr 15, ma lekką konsystencję i bardzo delikatnie i przyjemnie pachnie. Odkąd zaczęłam go używać widzę poprawę kondycji mojej skóry, a mam bardzo suchą cerę. Jestem z niego bardzo zadowolona.

Używam tego produktu od:pół roku

bardzo dobry

Zalety:
krem naprawde używa sie bardzo przyjemnie pachnacy, skóra swietnie nawilżona. nadaje sie pod makijaż.
Wady:
Trzeba uważac na okolice oczu, gdy pierwszy raz go użyłam, dostał mi sie pod oczy które potem łzawiły.
nie widze również usuniecia pierwszych oznak starzenia. Po za tym jak dla mnie ma za mały filtr. własnie za to odjełam gwiazdke.
używam go z wersja na noc. poniewaz uzywam go kródko, to jesli cos sie zmieni to poprawię recenzję :)

Używam tego produktu od: krodko
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

zwykly krem

Hmm krem mial " walczyc " z pierwszymi oznakami starzenia, po 5(juz) dniach ta walka miala byc widoczna,ja zuzylam caly sloiczek 50 ml i niesty nie zauwazylam nawet proby walki.mam 25 lat i niezbyt widoczne zmarszczki,nieliczne ktore posiadam-sa to zmarszczki mimiczne a dokladnie jedna pionowa linia na czole i niestety ten kren nie poradzil sobie nawet z nia.
Cere mam mieszana w kierunku suchej,daltego skusialm sie na wersje do cery normalnej i suchej.Kremik nawilzenia rzeczywiscie swietnie skora jest nawilzona i gladka,ale nie tego oczekiwalam po tym kremie.Aha producent zapewnia,ze skora stanie sie bardziej swietlista niestety nie w moim przypadku.

Używam tego produktu od:skonczylam po pierwszym sloiczku