YSL, Top Secrets, Instant Moisture Glow (Baza pod podkład)

YSL, Top Secrets, Instant Moisture Glow (Baza pod podkład)

Instant Moisture Glow Base - baza pod podkład od Yves Saint Laurent łączy w sobie właściwości produktu pielęgnacyjnego oraz makijażu. Formuła produktu i konsystencja balsamu nadaje skórze blask i nawilża ją. Zawarta w bazie Instant Moisture Glow Base technologia maskująca tworzy efekt niewidocznego podkładu.

rozświetlające
w tubie

niestety kiepścizna

zawód; dużo kosztuje a efektu żadnego nie daje, świece się po tej bazie, więc puder lub podkład są niezbędne, w porównaniu z touche eclat ysl w szklanym opakowaniu nie dorasta jej do pięt

Rozczarowanie

Ta baza nie robi na mojej twarzy zupelnie nic. No, moze jedynie, ze sie po niej bardziej swiece? :-P

Kupilam ja "w ciemno", szukajac swietnej dla mnie Rouge Bunny Rouge, a ze owej nie znalazlam, skusilam sie na nowosc od YSL, bardzo zreszta przez makijazystke zachwalana.

Pierwsze wrazenie: masa silikonow, dla mojej skory to zaden problem, na szczescie.
Poza tym: nic. Zadnego innego wrazenia. Zadnego efektu.

Baza ta ani specjalnie nie nawilza, ani nie poprawia wygladu skory, ani nie przedluza trwalosci makijazu... Nie daje mojej cerze naprawde zupelnie nic.
Stosowalam ja solo i stosowalam pod make up, i tylko z pudrem sypkim. Efekt zawsze ten sam, czyli zaden.

Szkoda czasu, pieniedzy i calego z nia zachodu. Calkiem nowa tubka laduje w koszu.

Ilość zużytych opakowań: pierwsze