Pervoe Reshenie, Przepisy Babci Agafii, Szampon do wszystkich rodzajów włosów `Objętość i puszystość`

Szampon do codziennego użytku, na bazie pięciu ziół i wody pszenicznej.
- Woda pszeniczna sprawia, że włosy zyskują naturalną objętość, a specjalnie dobrane zioła wzmacniają włosy od nasady, aż po same końce.
- Pięć myjących ziół (Lukrecja uralska, amarant, Kachim Syberyjski, biały i czerwony korzeń mydlicy) delikatnie oczyszcza włosy i skórę głowy.
Sposób użycia: Nanieść masującymi ruchami na mokre włosy aż do spienienia. Następnie spłukać ciepłą wodą.

Mój ulubiony szampon babci Agafii

Mój pierwszy i też ulubiony szampon z tej serii. Robi dokładnie to co obiecuje producent, moje włosy nie były po nim oklapnięte, były puszyste ale nie przesuszone i długo utrzymywały świeżość. Szampon ma gęstszą konsystencję i delikatny, ziołowy zapach. Pieni się gorzej niż szampony z SLS, ale nie przeszkadza mi to. Niestety jak wszystkie szampony z tej serii zawiera Magnesium Laureth Sulfate. Za ten składnik muszę odjąć gwiazdkę.