Przepisy Babci Agafii, Szampon na bazie 5 myjących ziół i naparu z pszenicy dla wszystkich rodzajów włosów `Objętość i puszystość`

Sprawdź ceny produktu

Szampon do codziennego użytku, na bazie pięciu ziół i wody pszenicznej.
- Woda pszeniczna sprawia, że włosy zyskują naturalną objętość, a specjalnie dobrane zioła wzmacniają włosy od nasady, aż po same końce.
- Pięć myjących ziół (Lukrecja uralska, amarant, Kachim Syberyjski, biały i czerwony korzeń mydlicy) delikatnie oczyszcza włosy i skórę głowy.

Wow

Jestem wielką fanką Agafii, dlatego ten szampon musiał w końcu trafić w moje ręce. Walczę z przyklapniętymi włosami pozbawionymi objętości, dlatego testuję po kolei specyfiki, które mają w założeniu pomóc mi z tym problemem. Rokitnikowy szampon Agafii nie zwiększał objętości, dlatego co do tego też nie miałam zbyt dużych oczekiwań, a tymczasem... Wow - taki efekt daje ten szampon. Włosy są naprawdę pełne życia, objętość cudowna. Do tego mimo dość łagodnego składu szampon dokładnie myje i ładnie się pieni. Nie przesusza włosów - kolejny duży plus! Ma bardzo ładny, miodowy kolor i piękny zapach. Opakowanie solidne, nie ma problemów z dozowaniem produktu. Wydajny, starcza na długo, nie potrzeba dużej ilości do umycia włosów.
Jak dla mnie coś wspaniałego, mogłabym nim myć włosy wiecznie :)

Mój ulubiony szampon babci Agafii

Mój pierwszy i też ulubiony szampon z tej serii. Robi dokładnie to co obiecuje producent, moje włosy nie były po nim oklapnięte, były puszyste ale nie przesuszone i długo utrzymywały świeżość. Szampon ma gęstszą konsystencję i delikatny, ziołowy zapach. Pieni się gorzej niż szampony z SLS, ale nie przeszkadza mi to. Niestety jak wszystkie szampony z tej serii zawiera Magnesium Laureth Sulfate. Za ten składnik muszę odjąć gwiazdkę.