Mikado, Kredka 3 w 1 do oczu, ust, policzków

Mikado, Kredka 3 w 1 do oczu, ust, policzków

Cała kosmetyczka w jednej kredce dzięki kolekcji Mikado firmy Astor. Kredką pomalujesz powieki, usta i policzki. Taki makijaż jest delikatny i trwały. Nowoczesny i sportowy.

Cena: ok. 13zł

Ok.

Najpierw plusy:
+ świetnie opalizuje i rozświetla oko
+ daje efekt delikatnego połysku
+ wydajna i trwała
+ stosunkowo miękka,
Minusy:
- nałożona w większej ilości zbiera sie w ewentualnych;) zalamianiach (czego osobiście nie cierpie!)
Mam brąz, idealnie pasuje do mojego codziennego makijażu:) Nie wiem jak spisuje sie na ustach czy policzkach, dla mnie to TYLKO kredka do oczu:)

Używam tego produktu od:kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

moja ulubiona :))

Natrafiłam na taki ładny kolorek, który trudno określić i... dostać w drogeriach. Ni to brąz, ni to szarośc... Pięknie rozświetlił moją szaro-zieloną tęczówkę i w połączeniu z tuszem Lycra Extend tworzy makijaż doskonały. Kredeczka jest mięciutka i dlatego niestety szybko znika przy częstym stosowaniu. Mi starcza średnio na miesiąc podczas kiedy inne kredki mieszkają w mojej kosmetyczce ładnie ponad rok. Ale i tak oceniam na 5+. Maluteńki minusik za troszkę wygórowaną cenę.

Używam tego produktu od: dawna
Ilość zużytych opakowań: 4-5

super

a mi ta kredka bardzo sie podoba, chociaz co prawda ja mam czarna tylko do oczu. przede wszystkim sie nie rozmazuje i bardzo ladnie wyglada!!! to najtrwalsza kredka, jaka mialam

Używam tego produktu od:roku

dzienny smoky eyes

delikatne efekty

Mam brązową i różowa kredkę z obu jestem zadowolona choć różowa daje nieco subtelniejszy efekt od brązowej,faktycznie mogłaby być bardziej miękka ale i tak dobrze sie nakłada,na powiece spokojnie bez poprawek wytrzymuje kilka godzin,daje efekt lekkiej poświaty,ładnie opalizuje.Nie stosuje jej na usta ani na policzki wiec nie wiem jak tam sie spisuje.Ja je bardzo lubie ,na rynku jest wiele podobnych wielofunkcyjnych kredek ale inne w porównaniu z Astorowskimi wypadaja słabo.

kredka do rąk

Bardzo dobra kredka do... rąk. Tylko na dłoni bowiem można ocenić jej efekt - faktycznie ładny kolor (mam zieleń) i rozświetlenie. Cóż z tego skoro kredka jest bardzo twarda i na powiece pozostaje tylko trochę "nabłyszczacza", który zresztą szybko znika. Kredka jest wyjątkowo nietrwała. Koloru na powiece nie sposób zobaczyć. Malowania ust i policzków (szczególnie w kolorze zielonym) tym cudem w ogóle sobie nie mogę wyobrazić.

***

*** - wiecej nie mogę dać, ze względu na kiepską trwałość kredki. niestety po krotkim czasie /u mnie juz po ok.1-2 godz/ wazy sie w załamaniu powiek, trzeba wiec dosc często poprawiać makijaż. jest wydajna, jednak wolałabym, żeby była wysuwana, a nie w ołówku.do tego nadaje się tylko do oczu-na policzkach i ustach wygląda niezbyt efektownie. a teraz plusy-ślicznie rozświetla oko, nadaje im blasku.:D nie wymaga wprawy, wystarczy pociągnąć parę razy powiekę. ślicznie wygląda przy opalonej skórze. nadaje się także do rozświetlania łuku brwiowego. Do tego jest niedroga. :)