Artdeco, Amazing Effect Mascara (Tusz pogrubiająco - wydłużający)

Artdeco, Amazing Effect Mascara (Tusz pogrubiająco - wydłużający)

Tusz Amazing Effect Mascara zawiera formułę, która zapewnia spektakularną objętość rzęs. Niezwykle precyzyjna szczoteczka wydłuża i pogrubia nawet najkrótsze rzęsy. Dodatkowo sprawia, że są one perfekcyjnie rozdzielone. Maskara Amazing Effect marki Artdeco została stworzona specjalnie z myślą o cienkich i delikatnych rzęsach. Produkt jest bezzapachowy , bez parabenów i nie zawiera silikonu. Maskara Amazing Effect marki Artdeco zawiera naturalne woski, które pozwalają utrzymać wilgoć, pielęgnują rzęsy i nadają im sprężystości. Również do wrażliwych oczu i dla osób noszących soczewki kontaktowe.

Nie dla mnie

Niestety nie mój typ. Mokry, skleja rzęsy, osypuje się, nie pogrubia, tworzy jedynie pajęcze nóżki, jedynie wydajność niezła. Opakowanie... może być. Cena do jakości-słabo. Nigdy więcej.

Bardzo dobry tusz

Kupiłam ten tusz bardzo tanio przez internet.
Jestem bardzo zadowolona.
+ szczoteczka, jest mała, ale ślicznie rozczesuje rzęsy
+ pogrubia
+ wydłuża
+ pierwsza warstwa daje naturalny efekt
+ druga warstwa robi mocny efekt
+ wydajny
+ nie zasechł szybko
Jeśli tylko będę miała okazję to kupię go ponownie.

Bardzo miłe zaskoczenie i miłość do końca życia

Kupiłam go w drogerii Hebe, bo leżał przy kasie, a nie wyjdę tylko z chusteczkami.
Kupiłam go bo kosztował 19,90 a to przecież Artdeco!
Otworzyłam opakowanie i zeszło ze mnie powietrze, nienawidzę takich szczoteczek, nie umiem się nimi malować, upaćkam się zawsze dookoła i tyle z tego jest...
Umalowałam rzęsy siedząc w samochodzie stojącym w myjni :P
Ciemno, trzęsie, w sumie 20zł, żadna strata.
Wyjechałam z myjni i się zakochałam!
To co zrobił z moimi rzęsami... a dodam, że miałam trzy kłaki na krzyż, po półrocznym noszeniu rzęs 1:1.
Używam go już jakiś czas i nic się z nim nie dzieje, nie zasycha, nie kruszy się.
Efekt po nałożeniu jednokrotnym widoczny choć w miarę naturalnie.
Dwukrotne nałożenie robi takie WOW, że nie mogę oderwać oczu od oczu!
Zdecydowanie kupię kolejne opakowanie, nawet w normalnej cenie, wart każdego grosza!

dobra dla wrażliwych oczu

Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona tą maskarą, zwłaszcza, że z tej firmy nigdy nie trafiłam na taką, która spełnia moje oczekiwania.

Pięknie wydłuża i rozdziela rzęsy, można nią wyczarować naprawdę niezłą "firankę" sięgającą aż do brwi :)
oczywiście trzeba umieć posługiwać się taką szczoteczką co w moim przypadku jest bardzo proste i wygodne :) mała i łapie każdą rzęskę ...

Nie uczuliła jak dużo z dolnej półki i absolutnie się nie rozmazuje ani nie odbija na górnej powiece, a testowałam bez pudru, w warunkach oparów kuchennych i kąpieli :)

Moim zdaniem może śmiało zastąpić te z górnej półki ...
Cena nawet bez promocji bardzo przystępna za taką jakość ...

Używam tego produktu od: 1 opakowanie
Ilość zużytych opakowań: w trakcie

Może być, ale bez szału

Kupiłam na promocji w Hebe, tusz tej marki za 20pln nie zdarza się zbyt często, a można trafić na hit. Tym razem hit to nie był, ale za tę cenę to bardzo przyzwoita mascara.

Plusy:
- fajny aplikator, mały, zwinny i pozwalający uniknąć grudek,
- idealna konsystencja,
- efekt koloru i lekkiego wydłużenia, pogrubienia - ano właśnie, lekkiego, a nie spektakularnego,
- nie obciąża rzęs,
- nie osypuje się.

Minusy:
- cena regularna,
- brak efektu wow.

Przeciętniak, nie żałuję zainwestowanych pieniędzy, ale następnym razem nie skorzystam.
Jeśli ktoś szuka tuszu do rzęs, które same w sobie są długie i podkręcone, to mascara będzie ok.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

Mieszane uczucia...

Jestem posiadaczką dość zwyczajnych rzęs, dlatego też od dobrego tuszu oczekuję widocznego wydłużenia, pogrubienia i intensywnej czerni. Ten zauważalnie wydłuża i pogrubia, delikatnie podkręca, jednak efekt ten trudno nazwać spektakularnym. Szczoteczka sprawnie rozczesuje i rozdziela rzęsy, nie zostawiając przy tym grudek. Nałożony w rozsądnej ilości nie oblepia rzęs. Czerń wyrazista.

Kolejną warstwą można sobie zaszkodzić

Kupilam w promocji, chyba właśnie w Hebe. Eleganckie kartonowe pudeleczko zabezpieczone folią, w środku minimalizm opakowania, który jest miły dla oka. Szczoteczka mnie przeraziła- podobną ma MF, której nie umiem się poddać😁
Pierwszą aplikacja zdobyła moje serce, ładnie rozczesane rzęsy, pięknie rozdzielone i wydłużone. Wyglądały naturalnie pięknie. Cieszyłam się takim look-iem około miesiąca, może dwóch. Teraz zaczyna mnie denerwowac, bardzo szybko zssycha, potrafi mnie w najmniej dpowiednim miejscu zaskoczyć sklejeniem i bałagan em. Irytuje mnie też to, że drugą warstwą nie rozczesuje już tak ładnie, wręcz przeciwnie- tworzy owadzie nóżki. Teraz muszę się postarać przy pierwszej warstwie, bo druga tylko zaszkodzi. Szczoteczka mała, ale maluje dobrze, zapach bez zarzutu. Trwałość ok, kolor też..
Cena w promocji jak najbardziej, można spróbować😀

Używam tego produktu od: Trzy miesiące
Ilość zużytych opakowań: W trakcie 1

Mega miłe zaskoczenie

Z tuszem Artdeco Amazing effect "spotkałam" się przez przypadek, będąc w drogerii Hebe, gdzie rzuciła mi się w oczy najpierw jej cena promocyjna 19,99 zł i z okazji, że kończył mi się mój ulubiony tusz L\\\'oreal Butterfly mascara ( nie myślałam, że w ogóle kupię inną kiedykolwiek) wzięłam na spróbowanie i zaskoczyłam się bardzo pozytywnie :) moje naturalne rzęsy są dosyć długie i często mylone są ze sztucznymi, ale ta maskara przewyższa moje oczekiwania ! bałam się szczoteczki, taka miniaturkowa, ale dzięki jej maleńkości idealnie rozprowadza się tusz. Po nałożeniu dwóch warstw moje rzęsy są mocno wydłużone i podkręcone :)

PLUSY :
- w drogeriach internetowych cena ok 20 zł, 20 paru maksymalnie
- mała, precyzyjna szczoteczka
- opakowanie bardzo eleganckie
- szybko schnie, co ułatwia aplikacje kolejnych warstw
- świetnie wydłuża rzęsy
-super podkręcenie

MINUSY:
Brak

Moja siostra zakochała się w niej również, dzisiaj odebrałam paczkę z 4 tuszami, dla mamy i znajomej.
Za cenę ok 26 zł godne polecenia :)

Używam tego produktu od: Miesiąca
Ilość zużytych opakowań: Pierwsze w trakcie