Rexona, Women, Stress Control, Antyperspirant w spray`u

Rexona, Women, Stress Control, Antyperspirant w spray`u

Sprawdź ceny produktu

Antyperspirant Rexona Woman Stress Control zapewniający 48-godzinną ochronę przed potem. Z systemem motion sense, dzięki czemu z każdym ruchem uwalnia cząsteczki chroniące przed potem.

Niestety nie

Uwielbiam produkty firmy Rexona, niestety tutaj moje oczekiwania zostały zawiedzione, po pierwsze w stosunku do innych z serii antyperspirantów bardzo słabo chroni przed potem, po drugie zaraz po psiknięciu zapach mnie odrzucił, wydał mi się typowo męski.., po trzecie pierwszy raz podczas używania produktu Rexony podczas spocenia zamiast przyjemnego zapachu niwelującego zapach potu.. czułam to drugie.. skończyło się na tym, że bardzo długo męczyłam jedno opakowanie, używając go jedynie w domu.

Nie

Używam go już z musu żeby go zużyć..:) Wcale nie jest stress control..nic nie pomaga pocę się jakbym nic nie użyła..i w ciągu dnia w pracy muszę się czymś wspomóc. Poza tym jak psikam to tez zapach jest okropny:( Mam wrażenie ,że od razu mnie boli głowa , czuć głónie alkohol i zapach jak odświeżacza do powietrza..oj..chyba długo nie kupię nic w aerozolu pod pachy po tej przygodzie z Rexoną. W sumie nie wiem co mnie podkusiło, zawsze wolałam jednak kulki .

moja ulubiona wersja Rexony

Rexona to marka antyperspirantów, po którą sięgam najczęściej, a ta wersja jest moją ulubioną. Bardzo podoba mi się zapach, jest świeży, cytrusowo-sportowy. Przy regularnym używaniu blokerów ten antyperspirant zabezpiecza mnie przed potem od rana do wieczora. Nie brudzi ubrań. Jedyny minus to to, że pyli przy aplikacji (ale większość antyperspirantów tak ma).
Zawsze mam w domu, używam odkąd pojawił się na rynku, ilości opakowań, które zużyłam nie jestem nawet w stanie policzyć.

Jest ok!

Rexona nie pierwszy raz jest moim ulubieńcem.
Chroni niezawodnie przed potem.
Jedynie z tej serii zapach nie bardzo mi przypadł do gustu.
Ale to kwestia dobrania do własnego stylu.
Polecam!

całkiem, całkiem

Dezodorant "prawie dobrze" chroni przed potem. Jak jest bardzo gorąco, denerwuję się, bądź ćwiczę, to i tak mam plamy potu pod pachami.
Szybko się wchłania, dość przyjemnie pachnie.
Jak wszystkie Rexony, dusi przy aplikacji.
Jest tani i łatwo dostępny.
Dosyć wydajny.

Ostrzejsza wersja.

Zapach cytrusowy, trochę ostry. Inny niż klasyczne, delikatne niedrażniące zapaszki w tego typu antyperspirantach. Myślę, że bardziej sprawdzi się dla osób aktywnych: na jogging, na siłownię. Nie mam zastrzeżeń do działania i opakowania. Od wielu lat wracam do różnych wersji Rexony i na pewno będę tą znajomość kontynuować.

Niezbyt

Cóż, pachnie ładnie, ale jednak oczekuję po antyperspirancie zdecydowanego działania.
Na plus oprócz zapachu, dosyć mocnego, ale innego od klasycznej rexony, także to, że nie zaobserwowałam brudzenia. Oczywiście jak to spray, bardzo szybko się wchłania, to się ceni.
Niestety już po ponad godzinie, dwóch wydaje mi się, że czuję wręcz wymieszany z kosmetykiem pot i lekko zaczynam się kleić. Więc dla mnie odpada, nawet na "zwykłe" dni, a co dopiero na cięższe lub cieplejsze.

Działanie ok

Antyperspirant ten dobrze chroni przed potem, szybko schnie, raczej nie robi plam i pachy się po nim nie kleją. Jest dosyć tani jak na działanie, ma dobrą dostępność i jest dostępny w dużych opakowaniach co również na plus. Niestety ten zapach jest bardzo brzydki i przy aplikacji bardzo dusi. Opakowanie również niezbyt wygodne bo ciężko chodzi. Chociaż tyle, że jest nawet dobry w działaniu.