Isana, Hair, Haar Wax (Wosk do włosów)

Isana, Hair, Haar Wax (Wosk do włosów)

Isana Hair wosk do włosów – ekstra mocne utrwalenie do wszystkich modnych fryzur.
Sposób użycia: Rozprowadzić równomiernie na włosach i ułożyć fryzurę lub zaakcentować pojedyncze pasemka, osiągając w ten sposób efekt blasku.

Struktura
lekkie
wosk
Utrwalenie
bardzo mocne
utrwalające
w słoiku

Przeciętny

Ale jakby nie patrzeć w tej cenie, nie ma co oczekiwac cudów (chociaż się zdarzają ;)).
Wosk ma ładny zapach i drobinki, które służyć zapewne mają nadaniu wrażenia połysku.
Niestety ani połysku ani miękkości, włosy kiedy przesadzimy z ilością sklejają się i są szorstkie.
Zarówno moje jak i partnera, ja mam średniej grubości włosy, rozjaśniane, partner- grube i kręcone włosy.
W moim przypadku użycie wosku to rzadkość, a już na pewno takiego, w jego dopełnienie pielęgnacji włosów kiedy tworzy się puch.
Nie był to duży wydatek, ale zdecydowanie lepiej wypadają woski z joanny, a też nie są drogie.

Przeciętny.

Plusem tego wosku jest ładny zapach, wydajność i to, że można nim szybko umodelować włosy czy kosmyki. Jednak trzeba uważać z nakładaniem wosku. Przy zbyt dużej ilości skleja włosy, które stają się suche i sztywne.

Używam tego produktu od: kilku miesięcy.
Ilość zużytych opakowań: nie skończyłam jeszcze 1.