Moisture Therapy, Oatmeal Body Lotion (Balsam do ciała z owsem)

Moisture Therapy, Oatmeal Body Lotion (Balsam do ciała z owsem)

Formuła oparta na bogatym w składniki odżywcze ekstrakcie owsa, przynosi natychmiastową ulgę bardzo wysuszonej, ściągniętej skórze. Łagodzi podrażnienia, koi i nawilża spragnioną skórę. Likwiduje niemiłe uczucie swędzenia i dyskomfortu. Hipoalergiczny.

To nie to.

Miałam ten balsam dawno temu, kiedyś kiedy jeszcze byłam nastolatką i nie byłam az tak wymagająca.

+ ma ładny zapach,
+ szybko się wchłaniał, nie pozostawiając tłustej warstwy,
+ nie brudzi ubrań,
+ łatwo dostępny,
+ duże opakowanie za niską cenę,
+ wydajny,

- kiepsko nawilża,
- rzadki (konsystencja),
- słabo nawilżał, a właściwie to nic za bardzo nie robił z moją skórą.

Używam tego produktu od: dawno temu
Ilość zużytych opakowań: dwa, albo trzy

Mam sentyment do niego:)

Był to mój pierwszy balsam w życiu:) Dostałam go w prezencie. Wtedy nie znałam się za bardzo na kosmetykach, dlatego aromat mi nie przeszkadzałxD (dziś bym go nie zniosła;) Rzeczywiście pachniał zbożem. Nie potrzebowałam jakiegoś wielkiego nawilzenia, ten balsam stosowałam wiec z ciekawości;) Ogromny minus to to że szczypał po depilacji;/

Używam tego produktu od: kilka lat temu

najgorszy z balsamow

Jeszcze czegs tak okropnego nigdy nie widzialam. Mam skore sucha i skora po kapieli musi otrzymac dawke solidnego nawilzenia. Skusilam sie na ten balsam dosc dawno temu. Niestety zupelnie nie nawilzal. Rano budzilam sie z luszczaca sie i swedzaca skora tak szorstka jak pergamin!! Nic nie dalo smarowaie sie nim 2 razy dziennie, po niedlugim czasie znowu bylo to samo. Zapach tez okropny. Aboslutnie nie polecam!

Używam tego produktu od:nie pamietam
Ilość zużytych opakowań:nawet nie polowa 1, bo byl tak fatalny

Avon Mark - relacja

kojący

balsam jest dziwny, bo nie za bardzo nawilża suchą skórą, za to doskonale ja koi i uspokaja - za to daję aż tak wysoką ocenę
jest duży, tani, wydajny bo ma lejącą konsystencja
zapach mączny, dziwny ale do zniesienia
dla mnie i mojej mamy, posiadaczek skór z AZS, które daje o sobie znać w zimę szczególnie był super - swędząca czy zaczerwieniona skóra po nim rzeczywiście wracała do normy, przstawał być wrażłiwa na nadchądzący mróz, suche powietrze bzy obcieranie ubraniami
byłby lepszy gdyby nawilżał mocniej i pachniał ładniej ale apteczne balsamy potrafią gorzej pachnieć

Używam tego produktu od: zeszłej zimy

tragiczny

Najgorszy balsam jaki w życiu miałam , jest po prostu tragiczny.
Minusy:
-nie nawilża, wręcz przeciwnie-wysusza skórę
-podrażnia ją
-okropnie śmierdzi
Nigdy więcej

Używam tego produktu od:używałam ponad rok temu
Ilość zużytych opakowań:niecałe 1

Nigdy więcej

Że niby to balsam? Chyba Avon stroi sobie żarty. Tak okropnego mazidła udającego balsam to jeszcze nie widziałam. Nie nawilża kompletnie, skóra pozostaje po nim tak sucha jak była przed zastosowaniem. Zapach... no może nie wspomnę. Jak to któraś z recenzentek wspomniała- maść z mocznikiem! Jedyne za co temu badziewiu można przyznać plus to wydajność. Męczyłyśmy z mamą butelkę na spółkę a po pół roku stosowania dalej miałyśmy pół butelki...

Używam tego produktu od: już nie używam
Ilość zużytych opakowań: pół

Beznadziejny

Jak w XXI wieku firma, która chce być gigantem rynku, sprzedaje takie badziewie? Nigdy bym go nie kupiła, ale dostałam na prezent i próbowałam używać, żeby mamie nie było przykro. Najśmieszniejsze jest to, że równocześnie miałam masło Farmony - dobre porównanie, a obietnice producentów w sumie podobne. Szczególnie kojenie mnie rozśmiesza, ten balsam podrażnia, a nie koi.
Zdecydowanie nie polecam!

Używam tego produktu od: parę razy i do kosza
Ilość zużytych opakowań: j.w.

dobry

Nie rozumiem, skąd aż tyle negatywnych recenzji tego produktu... Nie jest wcale taki tragiczny, jak mogłam tu przeczytać.

Dla mnie balsam ma doskonałe działanie nawilżające, spełnia swoje zadanie bardzo dobrze. Skóra jest nawilżona i przyjemna w dotyku, a efekt utrzymuje się do następnej kąpieli :)

Jest bezzapachowy. Dla jednych jest to wielki plus, dla innych wada. Ja osobiście chyba bym wolała jednak jakąś leciutką nutkę zapachową, dla zwiększenia przyjemności stosowania ;)

Duża pojemność + wydajność = dobry produkt za dobrą cenę.

szkoda gadać

Krótko - W OGÓLE nie nawilża. Skusiłam się, bo to niby taki super nawilżający balsam i myślałam, że będzie w sam raz dla mojej suchej skóry. W rzeczywistości okzał się najgorszym balsamem jaki kiedykolwiek miałam. Nigdy już go nie kupię.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: 1 (niecałe, bo tego nie dało się używać)

taki średni

balsam całkiem fajny ale dziwny. czasami pomaga mojej suchej skórze a czasami wogole nie widać efektów. jak już działa to skóra jest fajna - gładka i przyjemna w dotyku. ale czasami też nie działa i nie wiem dlaczego. i nie odpowiada i jego zapach - pachnie jak maści z mocznikiem tylko jeszcze bardziej intensywnie. a tez zapach mi się bardzo nie podoba

Używam tego produktu od:wiele wiele miesięcy (rok i trochę
Ilość zużytych opakowań:prawie 2

Eee, moglby byc lepszy!

Odpowiedni do skory sklonnej do podraznien, ja smarowalam nim nogi po depilacji. Po aplikacji sa dobrze nawilzone, jednak czuc na nich taka warstewke, jakby mąki :/ To mi sie nie podoba. Zapach taki nijaki, nie drazni ani nie jest przyjemny...

Nie moglam go zuzyc do konca, bo butle ma ogromna i ogolnie rzecz biorac jest wydajny...
Nie kupilabym go wiecej, istnieja lepsze balsamy.

Używałam tego produktu od: kilku miesiecy, teraz juz nie
Ilość zużytych opakowań: niecale jedno

okropny dla mojej skory

Mialam kiedys ten balsam do ciala i wspominam go okropnie do dzisiaj.

Mam skore normalna z tendencja do okresowego przesuszania.Balsam ten uzywalam w zimie i skora po jego zaaplikowaniu zaczela mi sie luszczyc!Byla chropowata w dotyku bardzo nieprzyjemna totalnie przesuszona,golym okiem widzialam jak sie luszczy.

Na poczatku nie zdawalam sobie sprawy,ze to efekt tego balsamu i aby moja skore nawilzyc smarowalam sie kilkakrotnie w ciagu dnia tym balsamem.W efekcie zuzylam prawie cala butle a stan skory byl fatalny.Na szczescie uratowala mnie oliwka dla dzieci.

W zyciu nie mialam czegos tak okropnego jak ten balsam.

Używam tego produktu od:nie pamietam
Ilość zużytych opakowań:jedna butla