Yope, Goździk mydło kuchenne

Yope, Goździk mydło kuchenne

Delikatne, nawilżające, antybakteryjne, goździkowe mydło kuchenne w płynie marki YOPE, które likwiduje z dłoni intensywne, nieprzyjemne zapachy. Mydło zawiera olejek eteryczny z kwiatów goździkowca, składnik o naturalnych właściwościach przeciwbakteryjnych i przeciwgrzybiczych. Kosmetyk zawiera też roślinne substancje nawilżające skórę oraz witaminę B5 i alantoinę, które łagodzą podrażnienia naskórka.

Zaryzykowałam i pokochałam

Mydło w kuchni to u mnie niezbędnik, dlatego kiedy tylko skończyło mi się poprzednie, postanowiłam zaryzykować z tym. Jego opakowanie spodobało mi się o wiele bardziej niż zapach- jest po prostu śliczne i bardzo ozdabia kuchnię. Jest też wygodne w użyciu- dzięki pompce, która zawsze nakłada wystarczającą ilość mydła jest niezwykle wydajne.Mydło ma kremową konsystencję, jest łagodne, nie podrażnia i nie uczula, dobrze się pieni. O dziwo mydło naprawdę neutralizuje nieprzyjemne zapachy, głównie czosnek i cebulę, których używam często. Tak samo pomaga zneutralizować zapach z deski do krojenia, z czego nie raz korzystam. Jest świetne i na pewno kupię kolejne opakowanie, jak tylko wykończę to!

must have w kuchni

Uważam, że mydło kuchenne to absolutny must have, w jaki powinna zaopatrzyć się każda osoba zajmująca się gotowaniem. Wcześniej nawet nie miałam pojęcia o istnieniu takiego produktu, a do mycia rąk używałam zwykle tego samego płynu, co do mycia naczyń, a to skutkowało przesuszeniem skóry dłoni. Teraz stosuję już tylko to mydło, a stan skóry poprawił się, choć nie ukrywam, że po umyciu rąk i tak muszę dodatkowo użyć kremu nawilżającego, bo nadal towarzyszy mi uczucie ściągnięcia skóry. Ponad to, mydło faktycznie neutralizuje inne zapachy, w zamian pozostawiając na skórze zapach goździkowy - jeżeli ktoś lubi przyprawy korzenne, to zapewne będzie zachwycony, dla mnie jednak zapach jest zbyt mdły i trochę mi przeszkadza (dlatego odjęłam jedną gwiazdkę), ale ogólnie jest do zniesienia. Z chęcią wypróbuję inne wersje zapachowe tego mydła i z pewnością odnajdę swój ideał :)

faktycznie likwiduje zapach

Mydło YOPE kupiłam ze względu na piękne opakowanie i naturalny skład. Przed wersją goździkową miałam kilka innych i byłam z każdej równie zadowolona. Mydło goździkowe również mnie nie rozczarowało. Pachnie bardzo miło i przyjemnie, dodatkowo mydło faktycznie usuwa wszelkie zapachy. Świetnie sprawdza się w kuchni ponieważ bez problemu zmywa tłuszcz czy inne zabrudzenia. Kiedyś nawet nie pomyślałabym o tym aby mieć mydło w kuchni (na co mi to??) ale teraz nie wyobrażam sobie żeby było inaczej. To mydło na prawdę się przydaje :)

Yope zdecydowanie na plus!

Zdecydowanie świetny produkt! Zużyłam już kilka opakowań, bo sprawdza się rewelacyjnie! Pięknie pachnie a do tego neutralizuje "trudne" zapachy, np. czosnek.

Niezłe

Czasem dostaję je do wina w odwiedzinach ;) ot taki drobiazg do domu.
Sama nie kupiłam go ani razu.
Przydaje się po gotowaniu i sprzątaniu, neutralizuje zapachy (nawet czosnku), jest delikatne nie wysusza i dośc ciekawie pachnie.
Ma bardzo estetycze i ładne opakowanie, podoba mi się.
Pompka jest wygodna i nie psuje się.
Jest też dośc wydajne.

Wybawienie dla rąk, cudo!!

Naturalne mydło YOPE o zapachu goździka. Mydło przeznaczone jest głównie do zastosowania w kuchni - ma neutralizowac  nieprzyjemne zapachy typu czosnek, cebula, ryba itp. Trochę się obawiałam tego zapachu, bo  nie przepadam za takimi korzennymi, jednak w sklepie było oprócz tego mineralne,a  te zaś mi niczym nie pachniało, więc zaryzykowalam. Mydło jest genialne! Jeśli chodzi o ten zapach, to fakt, jest  intensywny. Po umyciu długo go  wyczuwam na dłoniach, jednak spodobał mi się... ma to coś.  Mydło jest gęste i bezbarwne. Jedna pompka  bardzo super się pieni i myje dłonie. Rzeczywiście usuwa wszystkie nie przyjemne zapachy, dodatkowo jest delikatne, nie podrażnia. Bardzo super ono się u mnie sprawdza, chociaż używam dopiero od kilku dni. Pięknie też wygląda, a  pompka działa bez zarzutu i na pewno zdobi moja kuchnię. Pojemność jest spora, wydajność dobra, więc starczy na jakiś czas. Na pewno jednak skuszę się na inne wersje gdy tylko te zuzyje.

Kuchenna pomoc idealna !

Uwielbiam produkty Yope więc z chęcią przetestowałam mydło kuchenne. Teraz to mój kuchenny niezbędnik !
Po pierwsze mydło zamknięte jest w pięknym opakowaniu, jestem fanką ich design'u.
Po drugie działanie - mydło gęste, wydajne, świetnie się pieni i cudownie pachnie. Co je wyróżnia? Naprawdę zabija zapach jedzenia. Po przygotowaniu różnych potraw (np. z czosnkiem) często ciężko jest domyć niechciany zapach z rąk. Tutaj ten problem znika w mgnieniu oka. Nie znalazłam wad tego produktu. Może tylko to, że kiedyś w końcu się kończy i nie da się bez niego żyć - uzależnia !

gozdziki

Zanim zacznę pisać dalej, warto nadmienić, że dużo bardziej, jeśli chodzi o zapach przypadła mi wersja z miodem i bergamotką.
Zamówiłam sobie to mydełko kuchenne, ponieważ bardzo lubię mydełka do mycia rąk oraz ich żele pod prysznic.
Warto kupować na promocjach, wtedy opłaca się najbardziej.

Zalety produktu:
-wygodna pompka
-ładne opakowanie
-wydajny
-dobry skład
-dobrze oczyszcza skórę
-nie wysusza skóry
-w miarę dobrze się pieni, podobna konsystencja do mydeł do rąk
-doskonale usuwa zapachy jedzenia z dłoni
-można spokojnie myć naczynia

Że takie cudo ktoś wymyślił, czyli mój HIT

Wcześniej uznawałam mydło na zlewie kuchennym za zbędne i korzystałam najczęściej ze zwykłego płynu do mycia naczyń do mycia rąk. Marka Yope to objawienie na polskim rynku, więc jak zobaczyłam w ich ofercie mydło przeznaczone typowo do zajęć kuchennych - dałam szansę.
Mydło pachnie goździkami, ma wygodne opakowanie. Sedno - absolutnie genialnie myje ręce podczas zajęć kuchennych i naprawdę radzi sobie z zapachami. Czosnek, ryby, mięso, przyprawy już nie straszne dla rąk, z przebarwieniami też sobie raczej radzi Już nie muszę rąk polewać sokiem z cytryny i podrażniać najmniejszych zadrapań. Nie przesusza rąk, mimo że w kuchni eksploatuję je do bólu i po kilku godzinach spędzonych przy garach skóra aż schodziła. Cena ideał, wydajne bardzo. Yope opanowało kuchnię i łazienkę w mydłach, a w paczce jeszcze lecą do mnie środki czyszczące z tej firmy.

Bardzo dobre

Kupiłam ten kosmetyk na promocji w drogerii internetowej. Zapach ciekawy, naturalny, intensywny. Opakowanie poręczne, pompka nabiera nawet jak dla mnie za dużą ilość produktu, wystarczy połowa porcji. Zapach utrzymuje się nawet dość długo, konsystencja odpowiednia, lekko się pieni. Pozostawia łagodne dłonie, nie trzeba kremować. Na pewno jak skończy się goździk, sięgnę po inne zapachy. Szczerze polecam. Natura rządzi.

Super mydełko

Nie mogę dać mniej niż 5 gwiazdek, bo mydełko sprawdza się u mnie super. Już sam design zwrócił moją uwagę: grafika na białej etykiecie z uroczym szopem :) poza tym, potrzebowałam mydła do kuchni o takim zapachu, które rzeczywiście będzie neutralizowało inne.

Mydełko ma żelową konsystencję i ze względu na naturalny skład trochę mniej się pieni, ale mi to jakoś nie przeszkadza, bo mimo wszystko jakaś pianka jest. Nie mam odczucia nie umytych rąk, wręcz przeciwnie - mam wrażenie, że są bardzo dobrze oczyszczone. I ten piękny, goździkowy zapach.. mmm:) bardzo lubię korzenne przyprawy. Dzięki temu zapaszkowi produkt dobrze neutralizuje kuchenne zapachy i jak na mydło jest naprawdę bardzo wydajne (stoi już ze 3 miesiące a jest jeszcze 1/3 opakowania, więc dla mnie super).

Nie mogę nie wspomnieć o fakcie, że mydełko nie przesusza rąk. Dzięki zawartości 92% naturalnych składników nie wpływa na utratę wody w skórze rąk delikatnie je oczyszczając. Dozowanie kosmetyku nie jest problematyczne, pompka wypuści tyle produktu ile chcemy, nie zakleja się i nie zapycha. Na pewno skuszę się na ponowny zakup, tylko zastanowię się czy jeszcze raz na to samo czy zmienię na to mineralne.. a może oba, zobaczymy :)

Plusy:
+ dobry, naturalny skład
+ nie wysusza rąk
+ delikatnie oczyszcza
+ cudownie pachnie
+ neutralizuje kuchenne zapachy
+ ma wygodne opakowanie z pompką
+ fajny design na etykiecie
+ wydajne

uwielbiam!

Od zawsze zmagałam się z problemem suchych dłoni, dodatkowo potęgowanym przez uczulenie na detergenty. Bardzo ciężko znaleźć mi mydło, które by mnie nie uczulało.
Mydła yope spróbowałam pierwszy raz przypadkiem u znajomych. Spodobało mi się od razu przede wszystkim ze względu na design. Jednak po kilku myciach dłoni byłam pewna, że muszę mieć takie też u siebie. Mydło nie wysusza, przepięknie pachnie (wąchałam też inne wersje i muszę powiedzieć, że każda jest cudowna!) i jest baaardzo wydajne.

Mam też balsam do rąk w tej wersji zapachowej, który uwielbiam tak samo, albo nawet jeszcze bardziej!

Zdecydowanie polecam!