Avon, Avon, Senses, Winter Dreamland, Shower Gel (Nawilżający żel pod prysznic `Malina i jabłko`)

Avon żel pod prysznic Senses Winter Dreamland zawiera nawilżającą formułę, która odświeża skórę pozostawiając ją delikatnie pachnącą. Skóra po jego użyciu staje się gładka i odżywiona. Formuła żelu reguluje naturalny poziom nawilżenia skóry. Nie przesusza. Testowany dermatologicznie. Zalecany do codziennego użytku.

Nawet ok

Czytając recenzje o tym żelu zaczęłam się zastanawiać, czy moje opakowanie nie było jakieś trefne...wszędzie pojawiają się głosy, że ten żel świetnie się pieni...mój nie pienił się w ogóle. Nie oceniam też nawilżenia, ponieważ zawsze po myciu i tak smaruję się balsamami. Ale przejdźmy do rzeczy:

+ładnie pachnie,
+ma w sobie śliczne perłowe kuleczki,
+dobrze myje,
+nie uczula,
+przezroczyste opakowanie (uwielbiam takie opakowania, bo dzięki temu widzę ile produktu mi zostało),
+wydajny,
+gęsty,

-nie pieni się :(
-wszystko wokoło brudzi na czerwono, po kąpieli wanna wygląda jak miejsce zbrodni :D

Nawilżający? Chyba wysuszający...

Producent twierdzi, że ten żel ma nawilżać, a tymczasem strasznie wysuszył moją skórę, o wiele bardziej niż inne drogeryjne żele pod prysznic. Zapach jest ładny, ale liczyłam, że będzie przyjemniejszy, ciut mniej chemiczny. Cena jest ok, opakowanie beznadziejne - strasznie ciężko się otwiera. Żel jest strasznie gęsty, przez co mało wydajny, choć w miare się pieni. Strasznie brudzi wannę i wszystko dookoła podczas spłukiwania i z ciała też schodzi ciężko. Na pewno nie kupię go już więcej.

Więcej nie kupię

Liczyłam na zdecydowanie lepszy zapach - malina i jabłko brzmi przecież tak zachęcająco...Zawiodłam się, jest chemiczny i nieciekawy, a skóra nie pachnie po nim przyjemnie. Pieni się nieźle, ale jest za gęsty i w całym prysznicu zostawia lepkie czerwone ślady, słabo się zmywa. Opakowanie trudno się otwiera, szczególnie mokrymi rękami i często muszę sobie pomagać zębami :P Ogólnie bardzo cenię sobie żele pod prysznic z Avonu, jednak ten mnie zawiódł.

Zapach bardzo świąteczny

Zalety:
- ma gęstą konsystencję, dobrze się pieni, doskonale oczyszcza
- ma apetyczny, słodki zapach który idealnie wpasowuje się i wprawia w świąteczną atmosferę
- duże opakowanie i dobra wydajność

Wady:
- nie ma składników pielęgnacyjnych
- przesusza skórę
- może powodować alergie, lekkie podrażnienia po depilacji na podrażnionej skórze

żel o bardzo przyjemnym zapachu

Zeł dostałam w prezencie i ucieszyłam sie, ponieważ żele z Avonu to jedne z lepszych jakie miałam okazje używać. Zapach przepiekny - owocowy, wyrazisty, odpręzający, ąz chce sie spędzić pod prysznicem jeszcze więcej czasu. Zel jest bardzo gesty, ale za to dobrze sie pieni i wystarczy niewielka ilosc, aby sie umyc, co przeklada sie na jego wydajnosc. Opakowanie jest praktyczne z zamknieciem na klik, a szata graficzna mnie osobiscie bardzo sie podoba. Polecam, nie tylko na zime.

+ zapach
+ dobrze sie pieni
+ wydajny
+ ładna szata graficzna
+ praktyczne opakowanie

Pozytywne zaskoczenie

Żel ten dostałam w prezencie. Pierwsza reakcja: o nie, Avon! Druga: jak ślicznie pachnie! No i tak zaczęłam używać. Bardzo zaskoczył mnie ten produkt i to na wielki plus!

Zalety:
- wygodne opakowanie
- gęsta konsystencja
- wydajny
- świetnie się pieni
- nie podrażnia
- nie wysusza skóry, wręcz przeciwnie, skóra jest przyjemnie nawilżona i delikatna
- piękny, długotrwały zapach

Wady:
- brak

Nic zachwycającego

Zwykły żel. Liczyłam na lepszy zapach - nie wyczuwam nuty zimowej. Nie wysusza, ale i nie nawilża. W miarę się pieni. Lekko pachnie, ale nie pozostawia tego zapachu na skórze.

Używam tego produktu od: w zimie
Ilość zużytych opakowań: 1 op.

Okej.

Żel ma przyjemną, gęstą konsystencję, dość ładny zapach i tworzy sporą pianę. Nie nawilża, ale dobrze myje, więc nie uznaję tego za minus.

Konsystencja: gęsta, z malutkimi perłowymi kuleczkami, trzeba uważać gdy wyciera się opakowanie, bo żel może zabarwić tkaninę na czerwono.

Działanie: swoje spełnia, bo dobrze myje, relaksuje, odświeża. Po kontakcie z wodą i myjką tworzy gęstą, sprężystą pianę, która nie oblepia ciała i łatwo się spłukuje. Nie ma jednak właściwości nawilżających, konieczne jest użycie mleczka do ciała. Jednak nie uznaję tego za minus, bo nie oczekuję od żelu nawilżenia.

Zapach: jest specyficzny, nie wyczuwam w nim malin czy jabłka, trochę sztuczny, ale podobał mi się. Towarzyszył podczas mycia, ale ulatniał się błyskawicznie ze skóry.

Opakowanie: wizualnie bardzo ładne, zimowe, świąteczne. Klips jest ciężki do otwarcia, można złamać paznokcia, ale za to zasysa żel do środka, więc nie wydostanie się więcej produktu niż to potrzebne.

Dostępność: ja zamówiłam z katalogu

Plusy:
- gęsta konsystencja
- niedrogi
- ładnie pachnie
- opakowanie, które nie pozwoli dozować więcej produktu niż chcę
- relaksuje, odpręża, dobrze myje

Minusy: nie mam

Używam tego produktu od: Około miesiąc.
Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie 250 ml.

brzydki

Najgorszy zapach senses jaki używałam. Pachnie jak zepsuty kompot malinowy z dodatkiem sfermentowanych jabłek. Oj nie udał się limitowany żel na Święta. Dobrze ,że jest mało trwały i krótko czuć go na skórze . Mam nadzieję że kolejny zapach konwalia z jabłkiem będzie lepszy.

Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: 250 ml

Ach ten zimowy zapach

Przyjemny zapach, choć specyficzny, bo ta malina i jabłko nie sa tu takie oczywiste. To coś bardziej jak czerwone owoce w moim odczuciu :)
Żel jest gęsty, dobrze sie pieni, wydajny, ma jakby lekkie granulki/drobinki. Jak to żele z tej serii, lekko wysusza skórę, ale w tym sezonie i tak czesto nakładam balsam, więc nie ma tragedii.
W tej cenie można się porozpieszczać pod prysznicem milutkim, światecznym zapachem :)

Używam tego produktu od: 2 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: jedno, kolejne już w drodze