For Your Beauty, Gesichtspeeling Pad (Silikonowa myjka do twarzy)

For Your Beauty, Gesichtspeeling Pad (Silikonowa myjka do twarzy)

Pojemność 1 szt

Silikonowa myjka do twarzy For Your Beauty:
- Delikatne włókna peelingu łagodnie usuwają martwe cząstki naskórka,
- wypustki masujące zapewniają pobudzający ukrwienie masaż twarzy
Sposób użycia: najpierw nawilż twarz, następnie wykonuj myjką ruchy okrężne na skórze.

inne
do twarzy
pojedyncze

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

Bardzo przyjemna

Moim zdaniem to bardzo ekonomiczna i rozsądna myjka, idealna na początek przygody z pielęgnacją cery. Jest dość trwała i łatwa w uzytkowaniu. Na pewno będę jeszcze do niej wracać.

Masuje moją buzię!

Do zakupu tej myjki przekonała mnie koleżanka. Wiedziałam, że pielęgnacja i oczyszczenie twarzy jest bardzo ważne, jednak nie przypuszczałam, że ta myjka będzie tak rewelacyjna! Dobrze wykonana, wygodna i poręczna. Nie ściera się przez długi czas. To było najlepiej wydanie 5zł w Rossmannie :D Po pierwsze pomaga domyć makijaż. Po drugie otwiera i dokładnie oczyszcza pory. Po trzecie masuje. Już po kilku zastosowaniach zmniejszyła się u mnie widoczność czarnych zaskórników (lepszy efekt, niż po szorowaniu twarzy peelingiem) , poza tym skóra mojej twarzy jest jakby bardziej jędrna i odżywiona. Minusem było to, że na początku użytkowania troszkę wypryszczyło mi buzię - przypuszczam, że to efekt otwarcia porów? W każdym razie problem szybko zniknął, a twarz jest czysta i promienna! A no i myjka jest podzielona na dwie strefy, którymi można czyścić dwa rodzaje zaskórników.

Ekonomiczna myjka

Delikatna myjka nie podrażnia skóry przy mocniejszym zmywaniu, używam jej wraz z olejkiem do demakijażu.
Czasami niedokładnie zmywała i pory pozostawały pozatykane.

niezbędnik!

myjka kupiona w rossmannie za 4 zł (przecena z 5). początkowo byłam zdania ze jest to fajny bajer. Staram się poczytać o wszystkim co kupuję w drogeriach (własnie tutaj, na wizazu) i tym razem opinie były jednoznaczne. Myjka super domywa, super masuje twarz, oczyszcza makijaz. Radzę jednak nie przesadzać - moze podrazniac. Używam od jakiegoś miesiąca, jest w nienaruszonym stanie. Mam nadzieję, że starczy na dosyc dlugo, chcoiaz za tę cenę można wymieniać ją co miesiąc.

Doskonały produkt

Na co dzień używam do mycia twarzy szczotki myjącej na baterie. Jednak szukałam ostatnio czegoś bardziej kompaktowego, a ta myjka była akurat na promocji w Rossmannie.

Pierwsze wrażenie zrobiła super, ma elastyczną gumową budowę, włosie myjące jest bardzo delikatne a jej kształt ułatwia dokładne umycie każdej części twarzy. Jest dobrze wykonana, można ją wyginać w różne strony - nic nie pęka ani się nie łamie. :)
Bardzo dobrze rozprowadza żel do mycia na skórze, nie podrażnia ani nie drapie twarzy, dzięki jej elastyczności doskonale się nią pracuje. Dodatkowo z tyłu ma taką wypustkę/przyssawkę którą można trzymać lub włożyć między palce dzięki czemu gąbka nie wyślizguje nam się z ręki.

Jest również bardzo łatwa w czyszczeniu, wystarczy ją przepłukać - woda po niej spływa więc od razu jest sucha i można ją spokojnie wrzucić do kosmetyczki.

Delikatny peeling

For Your Beauty,silikonowa myjka do twarzy.
Ten gadżet pochodzi z Rossmanna.
Nie wiem ile kosztował,bo nie ja go kupiłam.
Miałam kiedyś myjkę z Avonu i byłam z niej bardzo zadowolona.
Ta też jest całkiem fajna.
Myjka jest różowa i wykonana z silikonu.
Posiada przyjemnie,nie za ostre igiełki ,które świetnie usuwają martwy naskórek.
Ja zawsze zwilżam ją wodą,a następnie nakładam na nią żel oczyszczający i masuję przez chwilę twarz.
Skóra po masażu z użyciem tej szczoteczki jest dobrze oczyszczona,gładka i miękka.

Wielkie zaskoczenie

Kupiłam ją bo zaciekawił mnie jej wygląd.
Tania a idealnie się sprawdza do złuszczania martwego naskórka. Przyjemnie masuje i dobrze rozprowadza np. Żel do mycia twarzy.
Po zastosowaniu myjki skóra jest wyraźnie gładsza. Myjka nie podrażnia, nie uczula. Dobrze trzyma się w ręku i dokładnie spełnia swoją rolę.

doskonała !

Pozytywnie mnie zaskoczyła.
Kosztuje grosze a idealnie się sprawdza do złuszczania martwego naskórka, do dogłębnego oczyszczania skóry, a także do wykonywania przyjemnego i poprawiającego krążenie masażu.
Po zastosowaniu myjki skóra jest wyraźnie gładsza i lekko zaróżowiona, dobrze przygotowana na przyjęcie składników odżywczych. Myjka nie podrażnia, nie uczula. Miękki silikon, z którego jest zrobiona jest trwały. Łatwo i prosto utrzymać go w czystości.

zdecydowanie na tak

Myjka jest bardzo praktyczna. Łatwo się ją myje, więc jest też higieniczna. Kosztuje parę zł co jest rewalacyjną ceną. Fajnie można za jej pomoca oczyscic skore i umyc twarz, pozbyc się suchych skórek itd. Bardzo fajny produkt.

dla mieszańców fajna

Myjka dobrze oczyszcza twarz, ale nie polecam jej do codziennego stosowania, raczej zamiast peelingu - dobrze czyści pory i wygładza cerę, ale przy codziennym stosowaniu może podrażnić. Mam mieszaną cerę i używam jej 2-3 razy w tyg przed nałożeniem maseczki, sprawdza się idealnie do oczyszczenia. Prosto się ją myje, jest babrdzo poręczna na wyjazdach, może zastąpić peeling.

Przydatna w codziennej pielęgnacji

Myjka sprawdza się świetnie przy codziennym oczyszczaniu skóry twarzy. Mam cerę suchą i w żaden sposób nie podrażniła. Lubię taką metodę oczyszczenia bo mam pewność, że wszystko z mojej twarzy zostało usunięte i oczyszczone.
Pierwszy krok to oczyszczenie twarzy olejkiem do demakijaż, drugi to oczyszczenie skóry żelem a następny mycie twarzy żelem i myjką. Dobrze oczyszczona skóra i wygładzona to efekt jaki uzyskujemy. Kupiłam ją za niecałe 5 zł i naprawdę to były dobrze wydane pieniądze.

Za ostra do wrażliwej cery

Teoretycznie silikonowa szczoteczka powinna być dość delikatna i nadawać się idealnie do lekkiego "wyszczotkowania" nawet wrażliwej cery ale niestety nie mojej. Produkt zakupiłam ponieważ dużo osób chwialiło sobie rozporowadzanie produktów myjących za pomocą szczoteczki a ja chciałam zobaczyć jak zareaguje na to moja cera. Po pierwszym użyciu uznałam, że może nieumiejętnie jej użyłam i próbowałam jeszcze kilka razy z tym samym skutkiem. Szczoteczka była zbyt twarda i podrażniała podczas mycia. Prawdopowodnie wypróbuję jeszcze jakiś produkt tego typu pewnie z włosiem a ta myjka skończy jako myjka do pędzli.