For Your Beauty, Gesichtspeeling Pad (Silikonowa myjka do twarzy)

For Your Beauty, Gesichtspeeling Pad (Silikonowa myjka do twarzy)

Pojemność 1 szt

Silikonowa myjka do twarzy For Your Beauty:
- Delikatne włókna peelingu łagodnie usuwają martwe cząstki naskórka,
- wypustki masujące zapewniają pobudzający ukrwienie masaż twarzy
Sposób użycia: najpierw nawilż twarz, następnie wykonuj myjką ruchy okrężne na skórze.

inne
do twarzy
pojedyncze

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

Fajny gadżet

Przydatny gadżet w każdej domowej kosmetyczce. Pomaga usunąć resztki makijażu, a przy okazji można pomasować skórę. Złuszczy martwy naskórek i przygotuje skórę do dalszych zabiegów,

Przydatny gadżet

Za tę cenę must have, tym bardziej, jeśli ktoś myślał o lunie - ta gąbeczka to miłe wprowadzenie do dokładnego oczyszczania mimo nieporównywalnej do luny skuteczności. Można przetestować czy taki gadżet nam odpowiada i będzie faktycznie używany, czy parę-set złotych wyląduje w szafce zapomniane. Dla mnie myjka nie nadaje się do codziennego oczyszczania; mimo aplikowania dużej ilości olejku potrafi mnie trochę drapać, podrażniać i ciężko mi dotrzeć do podstawy włókien, aby je domyć po zmywaniu makijażu. Na pewno jest to fajna gąbeczka do użycia przed maskami lub mocnymi serum, aby mogły wniknąć głębiej, bo dobrze oczyszcza skórę, wykonując delikatny peeling i masaż. Może gdyby wypustki byłyby krótsze, to by była dla mnie milsza i mogłabym jej używać częściej.

Świetne wygładzenie

Chyba jak większość, dorwałam ją w Rossmanie za całe 4 zł. Przez chwilę wahałam się, czy w ogóle jest mi coś takiego potrzebne, ale stwierdziłam, że za taką cenę chyba nie ma się co zastanawiać. Już po pierwszym użyciu czułam ogromną różnicę. Skóra twarzy jest pięknie wygładzona, pory na nosie zwężone, ale i chyba mniej na nim zaskórników ;)
Nie wiem, czy tylko ja mam tę myjkę w innym kształcie niż ten wyżej? Nigdzie nie znalazłam choćby recenzji myjki w posiadanym przez siebie kształcie tj. szpiczaste jajeczko.
Wygodny uchwyt, łatwo utrzymac ja w czystości, bardzo miła w dotyku, precyzyjna dzięki szpiczastemu zakończeniu. No i ta cena! Nie ma się nad czym zastanawiać, polecam wypróbować. Ja już nie wyobrażam sobie mycia bez niej twarzy :)

Przydatny gadżet przy oczyszczaniu twarzy :)

Taki mały i łatwo dostępny a tak przydatny gadżet, bo śmiało gadżetem nazwać go można. Kupiłam w drogerii internetowej i zapłaciłam za niego 4,50zł - taniocha, prawda? Nawet jak za kawałek silikonu to jednak ktoś to musiał wyprodukować, zatrudnić ludzi, itp a jednak koszt tego akcesorium nie przekroczyła 5 złotych.

Myjka jest dość mała i posiada owalny kształt. Zawiera liczne wypustki, którymi rozprowadzamy i spieniamy produkt oczyszczający twarz. Miejsce, w którym trzymamy myjkę w dłoni ma trochę płytsze wypustki, dla pewniejszego chwytu (lub też można wykorzystać ten obszar do czyszczenia twarzy - czemu nie:)) Dodatkowo z tyłu posiada przyssawkę i dzięki niej można przyczepić ją do lustra i tym sposobem się nam nie zgubi. Ja akurat wykorzystuję tę przyssawkę do trzymania myjki w dłoni, tak mi po prostu wygodniej.

W zależności od tego czy przyłożymy mniej czy więcej siły możemy uzyskać nią różny efekt. Pocierając mocniej skóra może się lekko zaczerwienić, ale to znika po jakimś czasie (po kilku-kilkunastu minutach). Ja akurat jestem z tych, którzy nie stosują zbyt agresywnych ruchów podczas oczyszczania twarzy. Czasem przycisnę mocniej przy oczyszczaniu nosa i brody, bo są to u mnie dwa najbardziej problematyczne miejsca, gdzie pory są głębokie i trudno je doczyścić. Myjka ładnie odblokowuje pory i pozbywa się martwego naskórka z powierzchni twarzy (a więc pełni też funkcję peelingu, cera jest ładnie wygładzona i dobrze przygotowana np pod maseczki). Łatwo dotrzeć nią w trudniej dostępne miejsca, jak na przykład skrzydełka nosa, cała jej struktura jest bardzo elastyczna.

Kolejny plus jest taki, że myjka łatwo się myje i oczywiście zachęcam, aby robić to po każdym użyciu (ja to robię mydłem Protex). Na upartego pewnie dałoby się zrobić z niej urządzenie do mycia pędzli, ale ja akurat wykorzystuję ją do tego do czego została stworzona (zaznaczam tylko, że jest taka możliwość:)). Fajny, przydatny gadżet do codziennego lub do użytku raz na kilka dni (w zależności od preferencji), to także świetna forma masażu twarzy - dobrze ją mieć :)

Przydatny gadżet

Myjka jest bardzo przydatna. Sprawia, że mycie twarzy jest bardziej efektywne. Sprawdza się świetnie, zarówno z żelem do mycia twarzy, jak i pianką czy peelingiem. Jest poręczna i wygodna w użyciu. Sprawia, że skóra jest odświeżona, oczyszczona i gładka. Myjka nie podrażnia skóry. Silikonowe wypustki łagodnie ją oczyszczają i masują.
Myjka jest łatwa do utrzymania w czystości. Jest trwała. Używam ją od roku i nic się z nią nie dzieje, nadal wygląda jak nowa.
Ogólnie tania i świetna.

Cudo :)

Dzisiaj użyłam pierwszy raz i jestem zachwycona :) W połączeniu z peelingiem działa super. Skóra jest oczyszczona i gładka, o wiele bardziej niż przy użyciu peelingu bez tego gadżetu. Mam nadzieję, że z czasem zauważę efekty wspomniane przez inne Wizażanki tj. Mniej zaskorników.

Polecam każdemu

Od zawsze myłam buzię rękami aż w końcu kupiłam silikonową myjkę w Rossmann. Czuję się jak człowiek pierwotny, który odkrył jak wykrzesać ogień!!! Przede wszystkim czuję różnicę między myciem ręką a szczoteczką. Buźka lepiej umyta, uczucie czystości i świeżości. Oczywiście ważne jeszcze czym myjemy twarz. Myjka poza codziennym oczyszczaniem twarzy super spisuje się w duecie z jakimś peelingiem. Jedyne zastrzeżenie mam do uchwytu i wielości myjki-i to, i to mogłoby być o ciut większe ale ta ekstra cena rekompensuje mi niewygody. Bardzo łatwo utrzymać ją w czystości.

całkiem przyjemny gadżet

Używam od jakiegoś czasu. Kupiłam z zamiarem codziennego wieczornego stosowania, ale jest za mocna. Co drugi, trzeci dzień się lepiej sprawdza.

Myjka jest silikonowa, posiada drobne igiełki - wypustki, które mają dokładnie myć twarz. Używanie jest całkiem przyjemne, nie boli, skóra nie jest rozciągana, ani szarpana. Jednak po dokłądnym masażu widać lekkie zaczerwienienia.
Używam wieczorem wraz z delikatnym żelem do twarzy. Skóra jest bardzo dokładnie oczyszczona, matowa, pory oczyszczone. Przy codziennym stosowaniu za bardzo podrażnia.

dzielny pomocnik pielęgnacyjny

Kiedy znalazłam tą myjkę, stwierdziłam, że czegoś takiego szukałam. Myjka jest delikatna, myję twarz żelem lub mydłem aleppo. Radzi sobie z moimi suchymi skórkami, z którymi dłonie sobie nie radziły. Jest bardzo pomocna w pielęgnacji. Nie używam jej codziennie jednak nie jeest to koniecznie :)

Świetna!

Używam tej gąbeczki do demakijażu twarzy. Nakładam na nią żel i wykonuję masaż. Efekt jest o wiele lepszy, gdy robiłam to dłońmi. Gąbeczka przyjemnie masuje twarz, wydaje się taka ukrwiona, no i lepiej doczyszcza. Odkąd jej używam, moje pory są mniej widoczne i widzę po prostu, że buzia jest lepiej doczyszczona. Używam jej już dosyć trochę i nic się z nią nie dzieje. Myję ją pod gorącą wodą, ale co jakiś czas sparzam ją wrzątkiem, by zabić ewentualne bakterie. Sprawdzone - z silikonem nic się nie dzieje. Polecam, jest bardzo dobra, a kosztowała całe cztery złote.

4/5

Fajny produkt, wspomaga oczyszczanie cery. Używam go do żelu Biolq, ponieważ uszkodziłam opakowanie z myjką. Razem sprawdzają się idealnie. Podczas mycia jest przyjemne, delikatne uczucie masażu. Polecam!

Nie, nie, nie!

Kiedy przypominam sobie o tej myjce nie mam dobrych wspomnień!
Jeśli dałam za mało żelu na twarz potrafiła ciągnąć mi skórę, była bardzo szorstka. Dawałam jej kilkanaście szans, dając mniej i więcej żelu, przy większej ilości nie ciągnie skóry, ale też nic szczególnego mi nie daje.
Nie przepadam za tego typu produktami, wolę po prostu umyć twarz żelem i rękoma, spłukać wodą i gotowe, jak dla mnie - niepotrzebne wynalazki dla kogoś kto nie ma co robić.
Wyrzuciłam i zapominam o nim!