Soraya, Kolagen i elastyna, Przeciwzmarszczkowy krem tłusty (nowa wersja)

Soraya, Kolagen i elastyna, Przeciwzmarszczkowy krem tłusty (nowa wersja)

Przeciwzmarszczkowy krem tłusty delikatnie i skutecznie pielęgnuje skórę, zapewniając wyraźne wygładzenie drobnych zmarszczek. Intensywnie nawilża i natłuszcza skórę, wspomagając jej regenerację. Wyraźnie poprawia elastyczność, jędrność oraz gładkość skóry twarzy, szyi i dekoltu. Polecany jest dla skóry suchej i przesuszonej, także o zwiększonej wrażliwości. Dobrze się wchłania i jest idealny jako krem ochronny w zimie.
Składniki aktywne Przeciwzmarszczkowy krem tłusty Soraya
- Kolagen i Elastyna pochodzenia morskiego – odpowiedniki naturalnych protein skóry, wspomagają utrzymanie naturalnej elastyczności i jędrności skóry.
- Czysta witamina E - zwana witaminą młodości, chroni przed zanieczyszczeniami środowiska i wolnymi rodnikami, opóźniając procesy starzenia. Poprawia barierę lipidową naskórka, dzięki czemu skóra staje się lepiej nawilżona, bardziej elastyczna i gładka.
- Aktywna witamina A - zwana witaminą wzrostu, przyspiesza regenerację komórek i sprzyja odnowie. Reguluje procesy złuszczania się naskórka, wygładza i rozjaśnia cerę. Wzmacnia sieć włókien podporowych skóry, dzięki czemu poprawia jej jędrność i elastyczność.
- Stymulująca witamina C - silny antyutleniacz, który zwalcza wolne rodniki powodujące starzenie się skóry. Stymuluje syntezę kolagenu, zapobiega pojawianiu się zmarszczek.

Skład: Aqua, Decyl Oleate, Capric Trigliceride, Ethylhexyl Stearate, Glicerin, Cetyl PEG/PEG-10/1 Dimethicone, Polyglyceryl-4Isostearate, Hydrogenated Castor Oil, Tocopheryl Acetate, Hydrolyzed Elastin, Retinyl Palmitate,Tocopherol, Soluble Collagen, Ascorbyl Palmitate,Ascorbic Acid, Propylene Glycol,Cera Microcristallina,Paraffin, Di-Sodium Phosphate, Potassium Phosphate, Sodium Cloride, PEG-8,DMDM Hydantoin,Phenoxyethanol, Lodopropynyl Butylcarbamate, Parfum, Butylphenyl Methylpropional ,Citronellol,Linalool, Hydroxyisohexyl 3-Cyclohexene Carboxaldehyde,Geraniol

Zdecydowanie na noc

Krem wpadł w moje ręce w trakcie zakupów spożywczych i jestem z niego zadowolona :)
Na dzień jest troszkę za tłusty ale gdy mam problem z suchymi skórkami używam go zamiast innego lekkiego kremu na dzień.
Na noc ideał, tłusty, bardzo przyjemny zapach. Intensywnie nawilża skórę przez noc a rano skóra jest przyjemnie gładka w dotyku i nawilżona.

krem na zimę

kupiłam ten krem do zabezpieczania cery przed mrozem w okresie zimowym, stosowałyśmy go razem z mamą,
nie zauważyłam by miał działanie przeciwzmarszczkowe, i tylko dlatego nie dają 5 gwiazdek, poza tym to znakomity krem,

+ proste, wygodne opakowanie,
+ bardzo przyjemny zapach,
+ dobra cena,
+ gęsty, treściwy - taki jak powinien być tłusty krem,
+ komfortowy w stosowaniu, oczywiście rozprowadza się trochę ciężej niż krem nawilżający, najlepiej dozować po trochu i delikatnie wklepując i rozsmarowując, nie jest jednak tępy jak inne tłuste kremy, które stosowałam wcześniej,
+ dobrze chroni przed mrozem, zimnym wiatrem,
+ wg mnie cienka warstwa idealnie sprawdza się pod makijażem, w razie potrzeby można zastosować w ciągu dnia bibułki matujące,
+ pielęgnuje skórę,
+ czasami stosowałam na noc, gdyż znakomicie koił i wyciszał podrażnienia i zaczerwienienia,

polecam, szczególnie na zimę

Średni

Delikatny zapach, dość rzadka konsystencja jeśli ktoś taką lubi nie należy za dużo nakładać - to lepiej się wchłania. . Cena- kupiłam na promocji .
Nie widzę wyraźniej zmiany na lepsze po stosowaniu tego kremu.

Używam tego produktu od: 3 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania