Baby Body Lotion

Baby Body Lotion

Lotion do pielęgnacji ciała dla dzieci od 1 roku życia. Chroni skórę przed wysuszeniem i działa nawilżająco. Nadaje się dla każdej cery i jest szybko wchłaniana przez skórę.
Zawarty w nim rumianek ma działanie pielęgnacyjne. Stosowanie balsamu zaraz po kąpieli wydłuża efekt nawilżenia skóry podczas kąpieli. Balsam z rumiankiem szybko się wchłania, nadaje skórze miękkość, elastyczność i pozostawia delikatny zapach. Jakość produktu docenią także dorośli.

Fajny

Kupiłam ponieważ był b. tani za 3zł (można zaryzykować). Dobrze nawilża, nie powoduje podrażnień. Ma bardzo ładny zapach. Poleciłam go siostrze i także go kupiła i była zadowolona.

Używam tego produktu od: kiedyś

tragiczny skład

co z tego ze cena niska, ze nawilzenie nienajgorsze a zapach przyjemny?
sklad chemiczny tego kosmetyku jest potworny nie wiem jak cos takeigo moze byc oferowane malym dzieciom ,a ja jako dorosly nie podejmuje ryzyka smarowania sie tym :/

Używam tego produktu od: 2tyg

Bardzo fajny!

Bardzo fajny balsamik. Nie uczula, lekko i milusio pachnie. Dobrze sie rozprowadza, błyskawicznie wchłania, dobrze nawilża.Ma świetną konsystencję...no i ta cena:)

Używam tego produktu od:roku

Katarzyna Gudan fryzura studniówkowa 02

nooooo fajny;)

Balsam ma baaaardzo ladny i delikatny zapach;) Na mojej skorze sprawdza sie bardzo dobrze:) Wchlania sie szybko i dobrze nawilza... balsam ma dosc rzadka konsystencje ale mi to nie przeszkadza:P Latwo sie rozprowadza i jest wydajny;D Ma pojemnosc 300ml i kosztuje tylko 4zl!!!!! Kupilam go bo potrzebowalam koniecznie balsamu a nie mialam wiecej kasy...tak wiec jestem zadowolona:D Używam tego produktu od:miesiaca
Ilość zużytych opakowań:niecale jedno

ok

Jest,ok,ale nie super.
Za bardzo nie ma się do czego przyczepić,ale rewelacji też nie ma.

Skóra jest nawilżona,ale tylko jakiś czas po użyciu.
Dla bardzo suchej skóry nie polecam,raczej dla normalnej.Wtedy na pewno się sprawdzi.

Używam tego produktu od:4-5 m-cy
Ilość zużytych opakowań:kończę 1

całkiem ok

Ech, jakby nie wizaz to nigdy bym go nie kupiła...
Nie wiem jak się sprawdza na skórze niemowlaczków, ale z moja radzi sobie całkiem, calkiem:). Nieźle nawilża, milutko pachnie, szybko się wchłania. Jednak dla bardzo wysuszonej skóry może byc za lekki. Ot, taki balsamik dla skóry, która nie sprawia wielkich problemów. Chociaż za taką śmieszną cenę to nie będę cudów wymagac. Na pewno pojawi sie w mojej łazience, zwłaszcza podczas kryzysu finansowego:))

Używam tego produktu od:długo
Ilość zużytych opakowań:kończe pierwsze

milutki

Balsam kupiłam oczywiście pod wpływem pozytywnych opinii na Wizażu:-). Poza tym cena była bardzo zachęcająca-całe 2,99 zł :-). Od początku zakochałam się w słodkim, dziecinnym zapachu balsamu, chociaż pewnie nie wszytkim przypadnie on do gustu, bo jest specyficzny. Ja jednak bardzo lubię, gdy cała moja piżamka nim pachnie :-). Balsam trochę trudno się rozsmarowuje, ale dobrze się wchłania, nie pozostawiając lepkiej warstwy. Mam tylko jedno zastrzeżenie: zauważyłam, że skóra na łydkach jest lekko przesuszona (nie każdy balsam sobie z tym radzi), więc balsam chyba nie nadaje się do suchej skóry:(. Może na lato bedzie bardziej odpowiedni...

Używam tego produktu od:

super

używam tego kosmetyku od miesiąca , wczoraj kupiłam sobie 3 butle!!! Jets z promocji po 2,99 w Rossmanie! Cena śmieszna, a balsam super, nawilża, ma ładny zapach taki dziecięcy!! stosuje 2 razy dziennie rano i wieczorem, skóra jest miękka,nawilżona!! super po prostu mój ulubiony

Używam tego produktu od:miesiąca

Może być

Wśród prodkutków w podobnej cenie napewno wart polecenia.Jest lekki,szybko się wchłania i nie pozostawia filmu na skórze.Raczej dla normalnej skóry bo dla mojej skóry niestety za lekki,muszę nakładać przynajmbiej 2 warstwy.Może się sprawdzić w wielki upał kiedy gęste balsamy spływają zanim jeszcze zdąrzą się wchłonąć;).Ładnie pachnie,jest delikatny.Podsumowując jest w porządku ale nie wiem czy powtórzę zakup bo w kategorii balasamów do ciała(także tych dla dzieci)mam już swoich faworytów.

Używam tego produktu od:

Bardzo ok

Moim zdaniem bardzo porządny balsam. Skład co prawda niespecjalnie przyjazny może, ale działanie całkiem, całkiem. Dobrze się rozprowadza i wchłania, nie zostawia tłustej warstwy. Nawilża wystarczająco, ale nie wiem, czy bardziej przesuszonej skórze i w zimie będzie służył równie dobrze. Ogólnie: warto spróbować (zwłaszcza za tę cenę); ja oczywiście po skończeniu jednej butli zamierzam się na inny balsam, bo lubię zmiany kosmetykowe.

Ilość zużytych opakowań: 3/4

Nieeeee!

Ten balsam nie może stanąć przy bezparafinowym mleczku Bubchena niestety. Po pierwsze tragicznie się rozsmarowuje, jest tępy na skórze, zużywa się go dużo, jest niewydajny.
Po drugie ma obrzydliwy zapach co sprawia, że wraz z tępą aplikacją używanie tego kosmetyku przestaje być tym czym być powinno, czyli przyjemnością :(.
Na plus dobre nawilżenie i cena. Niestety te plusy nie rekompensują wad tego specyfiku.
Nie polecam. Za to polecam wypróbować prześwietnego Bubchena ;)

dla mnie najlepszy!

Super nawilża, nie pozostawia lepkiej warstwy na skórze, ma delikatny nienachalny zapach, nie robia sie po nim zaskórniki... słowem: rewelacja! No i ta cena...!