Color Trend, Crystal Clear Lash and Brow Gel (Kryształowy żel nabłyszczający do rzęs i brwi)

Bezbarwny tusz w postaci żelu do rzęs i brwi, którym nadaje tak modny ostatnio wygląd. Pociągnięte tym tuszem rzęsy czy brwi błyszczą kusząco.

Cena: 15,90 zł / 7 ml

do niczego to nie służy

produkt nie spełnia swojego zadania. efektu mokrych rzęs nie ma. nie widać kosmetyku na rzęsach w ogóle. można użyć żelu do układania brwi, ale nie do tego żel został stworzony i nie o to chodziło producentowi dlatego najniższa ocena.

Używam tego produktu od: kilka lat temu używałam

zdecydowanie zbędny kosmetyk !!

Używałam tego produktu za szczęśliwych czasów gimnazjalnych, kiedy nie stosowałam jeszcze tuszu do rzęs regularnie, bo swoje rzęsy mam naturalnie gęste i ciemne, w związkuz tym nie było takiej potrzeby. (: Jako że dodatkowa działam wówczas jako konsultantka, to kupiłam go w jakiejś promocji.

Produkt podejrzałam u koleżanki, więc i ja sie skusiłam.

Plusy:
- nabłyszcza
- ładnie układa brwi, ale nie utrwala tego efektu

Plus/Minus:
- nie ma szczególnego wpływu na rzęsy - nie odżywia ich, nie osłabia
- nieszczególny zapach - taki chemiczny

Minusy:
- nietrwały efekt
- po jakimś czasie na rzęsach zbiera się, schodzi drobnymi płatkami i na końcówkach zbiera się biały nalot, co wygląda nieestetycznie
- żel ostatecznie szybko zmętniał i nie był już klarowny

Teraz nie kupiłabym tego produktu, bo nie niesie on nic dla rzęs. Jest to zbędny wydatek, pieniądze wyrzucone w błoto. Nie rozumiem w ogóle w jakim celu go stworzono, chyba po to, by urozmaicić listę kosemtyków i aby producent zarobił. ;p

Używam tego produktu od: 2005r.
Ilość zużytych opakowań: jedno 7ml

do bani

niby wszystko fajnie, brwi można uczesać i ładnie się potem trzymają, ale... wypadają mi po nim włoski na potęgę:( byłam na dość zaawansowanym etapie zapuszczania brwi, gdy go kupiłam - po kilku użycia zauważyłam, że brwi jakby rzadsze się zrobiły... na wszelki wypadek odstawiłam go i wróciłam do olejku rycynowego. odrosło wszystko ładnie więc znów użyłam avonu - i znów po kilku użyciach zaczęły dosłownie łysieć:(:(:( dobrze, że do rzęs nie używałam, bo chyba bym się totalnie zapłakała. i znów na potęgę używam rycyny i maskuje łysinki kredką... a takie fajne już miałam...

Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: początek pierwszego

Avon Mark - relacja

słaby

Nie jest taki zły ale stanowczo nie dla mnie i nie dla tych Pań i Dziewcząt, które używają zalotek z przymusu.
Moje rzęsy są za grube i za sztywne na taki bajer. Troszkę brwi wydawały się schludniej ułożone ale do czasu :|

Faktycznie pozostawia biały nalot, który się potem kruszy lub schodzi płatami.

No niesty ja go nie kupię ponownie ale z uwagi na szczoteczkę wykorzystałam opakowanie. Otóż dokładnie je opróżniłam, wyczyściłam i osuszyłam. Następnie wlałam w nie prawdziwy żel. Akurat w moim przypadku był to Żel Syling Super Effect Mocny firmy JOANNA. Polecam takie rozwiązanie.Używam tego produktu od: 3 lat

kompletna klapa

Jak dla mnie same minusy:

- szczoteczka jest beznadziejna,jest twarda, nie możną nią wygodnie nałożyć żelu
- żel po 3 godzinach zbijał mi się w kulki i wyglądało to jakby łuszczyła mi się skóra
- podczas nakładania szczoteczka rozwaliła mi się i to był już koniec ... wróciłam do poprzednio używanego bezbarwnego tuszu.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
Ilość zużytych opakowań:1/2

fajny gadżet

To tak. Kupiłam niedawno, kiedy wszedł do katalogu w styczniu. To jest chyba nowa wersja (tj. inne opakowanie). W moim przypadku sprawdza się w miarę. Ładnie nabłyszcza, nie skleja, nie pojawia się biały nalot, żel nie wylewa się z opakowania. Rzęsy i brwi są twardsze.
.Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

nie widziałam efektów...

Na moich rzęsach, był niewidoczny, nawet jak nałożyłam kilka warstwa - co najwyżej nieestetycznie je posklejał.
Brwi z kolei wyglądały jakbym je wysmarowała wazeliną...

Po miesiącu wydobycie go z opakowania było wyjątkowo trudne, a sam tusz przybrał konsystencję ciągnącą się - do rzęs nie nadawała się już wcale.

Używam tego produktu od: używałam kilka lat temu (przez ponad miesiąc)
Ilość zużytych opakowań: 1/2

nie najgorszy

Kupiłam go ponieważ chciałam troche odżywić rzęsy. Na początku wydawał się całkiem spoko. Stosowałam na rzęsy i brwi. Rzęsy stawały się jakby ciemniejsze i takie nawilżone? Całkiem ładnie to wyglądało. Teraz nie wiem dlaczego ale poprostu sklejają mi się rzęsy. Stosuje go do brwi. Ładnie je rozczesuje i układa. Szkoda tylko, że nie utrwala :) Po zastosowaniu na brwi wygląda jakby je przyciemniał. Dobry ale tylko na krótszą chwile.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: 1 nie do końca

Nie bardzo.

Fajny pomysł z takim żelem. Ja chciałam używać go do brwi, ale to nie ma żadnej trwałości, więc po co... Myślałam, że będzie działał , jak prawdziwy żel, ale pomyliłam się, bo wcale się nie trzyma. Do kitu.

Używam tego produktu od: kiedyś używałam

Mógłby byc lepszy

Bardzo szybko wysycha, ale jak sama nazwa wskazuje - zel, np. moze podkreslic podkrecenie przez zalotkę rzes. Jest wydajny, lecz tak jak mówie nie trzyma sie długo. Jest bez zapachowy i poreczny

Używam tego produktu od: 6 miesiecy
Ilość zużytych opakowań:połowa pierwszego

może być

Używałam tego żelu jak byłam młodsza do lekkiego podkreślenia oprawy oczu ;). Niestety już po chwili nie było po nim śladu...
Aktualnie czasem go używam kiedy czuję, że moje rzęsy chcą odpocząć od tuszu - jako odżywki regenerującej ;).
Myślę że jest ok. dla kogoś kto nie chce używać tuszu do rzęs ;).

Używam tego produktu od:kilku lat
Ilość zużytych opakowań:1 niepełne

dobry

Mam rude brwi i rzęsy, więc i tak do rzęs raczej nie używam. Ładnie można nim umodelować brwi, moje są wtedy trochę ciemniejsze. Dzięki niemu tusz do rzęs nie skleja się. Niestety żel się pobrudził w opakowaniu, albo zmieszał mocno, ale to nic. Moim zdaniem jest dobry. Chociaż mógłby być jeszcze odżywką :)

Używam tego produktu od: nie pamietam
Ilość zużytych opakowań:1 niecałe