Bielenda, Profesjonalna Terapia Wieku, Liftingująca Radiofrekwencja, Serum przeciwzmarszczkowe

Serum przeciwzmarszczkowe marki Bielenda z aktywnymi kapsułkami liftingującymi do cery dojrzałej stymuluje komórki skóry do produkcji kolagenu. Liftinguje skórę, przywraca jej gęstość i młodzieńczą strukturę, redukuje zmarszczki, optymalnie nawilża. Skóra jest gładka, jędrna, ładnie rozświetlona, kontur twarzy wymodelowany.
Składniki aktywne serum przeciwzmarszczkowego Profesjonalna Terapia Wieku Bielenda:
- Cyclopetide 5 to cykliczny peptyd nowej generacji, który w sposób naśladuje naturalne procesy regeneracyjne skóry i przyspiesza cykl jej odnowy. Działa z najwyższą precyzją: wysyła cykliczne sygnały do komórek skóry i nakazuje im rozpoczęcie tworzenia nowego kolagenu, czyli odbudowę cyto szkieletu twarzy. Jego cykliczność zapewnia wysoką selektywność ukierunkowaną na pożądany cel biologiczny – naprawę i odbudowę komórek skóry.
- Kapsułki Retinolu tworzą system kontrolowanego przenikania składników aktywnych w głąb skóry. Stopniowe dawkowanie pozwala na większą skuteczność działania składnika w zadanej komórce skóry. Kapsułki tworzą na skórze film zapobiegający utracie wody, dzięki temu zapobiegają wiotczeniu skóry, wygładzają zmarszczki, rozjaśniają i rozświetlają cerę.
Skuteczność serum przeciwzmarszczkowego Profesjonalna Terapia Wieku Bielenda potwierdzona badaniami in vivo⃰:
- skóra gładka i ładnie napięta 90 %

lekkie
emulsja
<50ml

Super

Moja mama użyła kilku próbek (4 lub 5) i od razu było widać efekt gładkiej i napiętej skóry. Cera była również ładnie rozświetlona. Po zakupie całego opakowania tego produktu, zostały niestety tylko takie efekty jak wtedy gdy używała próbek. Niestety redukcja zmarszczek nie zmniejszyła się. Mimo tego, jednak myślę że warto kupić ten produkt na sam fakt idealnie napiętej skóry.

Podoba mi się:)

Kupiłam, bo skusił mnie oczywiście retinol, który bardzo lubię i który bardzo dobrze służy mojej cerze:)
Już po rozpakowaniu zobaczyłam smukłą, szklaną, przezroczystą buteleczkę z pompką, w której znajdował się przeźroczysty żel z zawieszonymi w nim różowymi kuleczkami. Ślicznie to wygląda na łazienkowej pólce:) Gdy nacisniemy pompkę, kulki roztapiają się i z dozownika spływa różowy, perłowy, lekki żel o delikatnym perfumowanym zapachu.
Żel bez problemu rozprowadza się po całej twarzy, trzeba tylko dobrze go rozetrzeć, ponieważ inaczej mogą pozostać perłowe plamy. Ja zazwyczaj masuję wtedy twarz okrężnymi ruchami. Wtedy wszystko wchłania sie bez problemu.
Kosmetyk przede wszystkim bardzo dobrze nawilża skóre, lekko rozjaśnia, wydaje mi się takze, że ujednolica koloryt- moja cera zrobiła się bardziej zwarta, zniknęły drobne plamki ( choć może to zasługa stosowanego na noc serum z wit C). Na pewno wygładza i napina- u mnie zdecydowanie jest gładsze czoło, a policzki bardziej jędrne.
Skład też przyjemny m.in peptydy, retinol, wyciąg z arbuza mający działanie antyoksydacyjne, wyciąg z wiciokrzewu czy tetrapeptydy.
Opakowanie tez na plus- dobrze, że producent pomyślał wreszcie o pompce ( choć formuła kosmetyku nie bardzo pozwoliła na coś innego), bo gmeranie aplikatorami jak w innych serach Bielendy było zbyt uciążliwe.
Cena też przystępna:) Polecam:)

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca