Synoptis Pharma, Apteo Care, Krem pielęgnacyjny z witaminą A+E

Synoptis Pharma, Apteo Care, Krem pielęgnacyjny z witaminą A+E

Krem pielęgnacyjny z wit. A+E Apteo Care odżywia i pielęgnuje skórę. Dzięki zawartości takich substancji jak: lanolina, oliwa z oliwek, masło Shea krem tworzy barierę ochronną, utrzymującą odpowiedni poziom nawilżenia. Krem pielęgnacyjny z wit. A+E Apteo Care pomaga chronić również przed niekorzystnym działaniem czynników zewnętrznych. Codzienne stosowanie daje efekt delikatnego natłuszczenia, wygładzenia i uelastycznienia skóry. Doskonale nadaje się dla stosowania przez całą rodzinę, jest przeznaczony również dla dzieci i niemowląt od 6 miesiąca życia. Produkt hipoalergiczny.

ochronne, regenerujące
uniwersalne

• Cetearylalcohol,
  • Olea Europaea Fruit Oil

lekki codzienniak

Używałam go głównie jako kremu do rąk, czasem wysmarowałam nim też nogi po depilacji. Na twarz nie używałam.
Miałam go już w nowszej wersji, w różowej tubce.
Krem pachnie bardzo podobnie do kremu Nivea. Ma biały kolor i lekką, nietłustą konsystencję. Używany na dłonie wchłaniał się bardzo szybko. Coś tam nawilżał, ale bardzo delikatnie, a uczucie nawilżenia szybko znikało. Zimą z pewnością by się nie sprawdził. Latem był, bo był.
Jest tani, więc nie żałuję zakupu, ale z pewnością już do niego nie wrócę. Nie był ani wydajny, ani skuteczny.

Rewelacja

Jestem zadowolona z tego kremu. Dorwałam go kiedyś na promocji w aptece i nie żałuję. Krem ten uelastycznił i nawilzył moją skórę,dodatkowo dzięki niemu pozbyłam się nieproszonych gości na twarzy oraz podrażnień. Jest tani i bardzo wydajny. Plusem jest także to,że moje dziecko jak i mąż mogą z niego korzystać. Ma bardzo ladny zapach i kremową konsystencję. Polecam

Dobry krem.

Krem sprawdza się dla dorosłych jak i dla dzieci. Nawilża i wygładza skórę. Jedynie zapach jest przeciętny, ale nie brzydki. Krem ten pomógł mi kiedyś w pozbyciu się małych podrażnień na twarzy.

Używam tego produktu od: używałam już jakiś czas temu.
Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie.