Dove, Hair Optimising, Wild Rose, Antyperspirant w aerozolu

Dove, Hair Optimising, Wild Rose, Antyperspirant w aerozolu

Dove antyperspirant w sprayu Hair Optimising minimalizuje kłujące uczucie włosków między goleniami. Unikalna formuła zawiera: Pro-Epi Complex z roślinnymi ekstraktami. Kompleks ten pielęgnuje skórę i jednocześnie zapewnia uczucie ogolonych pach na dłużej. Po kilku tygodniach stosowania włoski pod pachami stają się bardziej miękkie. Dove antyperspirant w sprayu Hair Optimising zapewnia 48h ochronę.

ochronne, łagodzące, zapachowe
zapachowa
w sprayu
100 – 250ml
Skóra
normalna

Skład jest w trakcie moderacji.

• Butane Isobutane Propane Aluminum Chlorohydrate PPG-14 Butyl Ether Cyclopentasiloxane Parfum Disteardimonium Hectorite Helianthus Annuus Seed Oil C12-15 Alkyl Benzoate Octyldodecanol BHT Dimethiconol Propylene Carbonate Stearyl Alcohol Sorbitan Laurate Nylon-12 Palmatine Citric Acid Benzyl Alcohol Butylphenyl Methylpropional Citronellol Eugenol Geraniol Hexyl Cinnamal Limonene

Nic specjalnego

Zapach tego antyperspirantu jest dosc łagodny ale mdły. Nie zaskakuje świeżością, meczy rzoladek. Trzeba uważać zeby z bliska nie psiknac sobie bo mnie kiedys pare razy zaszczypalo. Opakowanie ładne, nie wyślizguje sie z rak. Odrastanie włosków takie samo jak i bez tego produktu- nie spełnia swojego sztandarowego zadania.

przyjemniaczek

Nie mam problemów z potliwością, dlatego mogę być nie do końca obiektywna w ocenie, ale ten antyperspirant bardzo przypadł mi do gustu.

Chroni mnie przez cały dzień, nie zostawia plam na ubraniach, ślicznie pachnie. Zapach jest bardzo delikatny, nie duszący.

Dołożyć do tego przyjazną cenę, częste promocje, dobrą dostępność i przyzwoitą wydajność i mamy całkiem fajny produkt. Ze swojej strony polecam.

Ok.

Od kosmetyków marki Dove wymagam perfekcji. Niestety ten produkt nie był idealny. Ogromną wadą tego antyperspirantu był bardzo duszący zapach i pylenie. Jednakże trzeba przyznać, że kamuflował zapach potu jednak całkowicie nie chronił przed nadmierną potliwością. Nie sięgnę ponownie po ten antyperspirant ale polecam osobom, które nie mają problemu z potliwością wtedy powinien się sprawdzić.

super

Na początku zaznaczę, że lubię dezodoranty Dove i ten również mnie nie zawiódł.

Plusy:
+zapach, piękny, kwiatowy, nie duszący, długo się utrzymuje
+maskuje przykry zapach potu
+działanie, osobom z nadmierną potliwością takim jak ja nie rozwiąże problemu ale przynajmniej go zmniejszy
+nie pyli
+jest tani i dostępny
+nie brudzi ubrań
+wydajny
+nie podrażnia
+nie uczula

Minusy
-brak

Używam tego produktu od: kilka miesięcy