Eris, Pharmaceris A, Mydło w płynie z wyciągiem z 6 ziół

Eris, Pharmaceris A, Mydło w płynie z wyciągiem z 6 ziół

Nie zawiera tradycyjnego mydła. Zawiera łagodne środki myjące, między innymi naturalną substancję pochodzenia roślinnego - betainę oraz wyciąg z sześciu działających antyseptycznie, kojąco i łagodzaco ziół - kopru, chmielu, rumianku, melisy, jemioły i krwawnika. W przeciwieństwie do tradycyjnego mydła preparat działa na skórę przeciwpodrażnieniowo i łagodząco. Mydło w płynie nie ściąga i nie wysusza skóry zachowując jej naturalne pH. Po umyciu skóra jest gładka i delikatna. Preparat przeznaczony do skóry nadwrażliwej, uczulonej na mydło, skłonnej do przesuszania się i szorstkości.
Opakowanie: 200 ml

bardziej farmaceutyk, niż kosmetyk

Na ogół cenię farmaceutyczną serię Erisu, ale akurat to mydło mnie nie zachwyca, ani ze względu na właściwości myjące (słabo się pieni - mam w kranie twardą wodę), ani inne cechy (nijaki zapach). Poza tym jest w butelce bez dozownika - trzeba sobie załatwić odpowiedni pojemnik. Ponieważ nie mam aż tak wrażliwej skóry na ciele, żeby MUSIEĆ używać takiego mydła, jakoś nie mogę zużyć butelki, którą kupiłam - mając do wyboru kapielowe żele i olejki. Jest to więc propozycja dla osób, które ze względu na zbyt wrażliwą skórę nie mogą korzystać z normalnych kosmetyków do pielęgnacji ciała.