Giorgio Armani, Armani Mania Pour Femme EDP

Giorgio Armani, Armani Mania Pour Femme EDP

Dla kobiet świadomych i pewnych siebie, ale jednocześnie uwodzicielskich i bardzo sexy. Zapach kwiatowy, promienny, elegancki, ale jednocześnie bardzo dyskretny. Nuty zapachowe to magnolia, piwonia, konwalia, irys, wawrzyn, drzewo sandałowe, wanilia i białe piżmo. Zapach z osobowością, podobnie jak kobiety wybierające kreacje Armaniego. Ma wydobywać to co najpiękniejsze, podkreślać, ale nie przytłaczać.

Cena: 195 zł / 50 ml

67% jesień/zima 33% wiosna/lato

Magia we flakonie

To jedyny zapach który nigdy nie znika z mojej półki. Jego zapach ma w sobie magię zmysłowości , kobiecości i tajemniczości . Idealnie komponuje sie z moja skóra i jest trwały . Moje ubrania jeszcze długo pachną w szafie po jego użyciu . Jest absolutnie fenomenalny i jedyny w swoim rodzaju , każdy zapach po jakimś czasie mi sie nudzi tylko nie Armani mania ! Używam go juz od kilku lat i jest moim absolutnym bestsellerem i numerem 1!

Niezastąpiony

Jest to jeden ztych zapachów, do których znowu wracam, kupuje falkon po flakonie... Armani Mania jest zapachem bardzo intrygującym, ciężko mi jest określić jego nuty zapacowe, gdyż są przeróżne, Zapach jest bardzo komplementogenny, bardzo trwały , lecz jest to zdecydowanie zapach który przypisac mogę do grupy eleganckiej.

Bardzo lubię

Słodkie, kobiece perfumy, bardzo trwałe. Mogą być odrobinę za słodkie dla niektórych. Ja nosząc w wakacje czuję się czasem ciut przytłoczona nimi :) Niemniej bardzo lubię i polecam.

Quality Missala Jak dobierać perfumy

nienachalny zapach eleganckiej kobiety.

Oszczędna wersja luksusu?
Dyskretna, seksowna elegancja?

Nie ujęłabym tego lepiej niż sami twórcy tego zapachu!

To zapach kobiety, która jest atrakcyjna i spełniona zawodowo (ale nie żyjąca pracą!). To zapach kobiety, która wychodzi rano z domu i potrzebuje pachnieć przez cały dzień kobieco, elegancko, a wieczorem nawet wytwornie i zmysłowo - kto wie? może wybierze się na dobrą kolację albo spędzi cudowny wieczór z jakimś mężczyzną.

Ta kobieta sięgnie po perfumy Armaniego! Dlaczego? Dlatego, że zapach praktycznie od pierwszego \'spojrzenia\' nie ulega znaczącej zmianie, pozostając przy tym cudownie i doskonale uniwersalnym.

To białe kwiaty z lekką domieszką ciężkości drzewa sandałowego i wanilii, które w sposób absolutnie wyważony tworzą harmonię kobiecego zapachu.

Perfumy na dzień w biurze, na shopping z koleżanką, na spektakl w teatrze.

Trwałe, zgrabne, proporcjonalnie pachnące, a przede wszystkim naprawdę eleganckie.

Używam tego produktu od: 4 miesięcy.
Ilość zużytych opakowań: odlewka ok. 22 ml.

Trwałość doskonała

Jestem absolutnie oczarowana tymi perfumami, o 6 rano psiknęłam się tylko dwa razy na nadgarstek, a jeszcze w tym momencie (14) czuję go tak intensywnie, jakbym tyle co rozlazła flakon na podłogę:) Perfumy pokazują maksymalną klasę, szyk i elegancję, są \'armaniowe\' do bólu. Zapach jest tak bardzo trwały, że pachnie nim wszystko, aż do prania/umycia się. Ciepła wanilia na pierwszym planie, tuż za nią bardzo dużo magnolii i szczypta piwonii, w tle konwalia, irys, wawrzyn czuć dopiero po jakimś czasie, ale wtedy mocno się wyróżnia. Perfumy są tak bardzo intensywne, że ja sama czuję je na sobie cały dzień, co raczej mi się nie zdarza. Sądzę, że na lato się trochę za mocne, za to idealne na zimę.

Minusy:
-drogie.

Cechy neutralne:
-mało udziwnione opakowanie, trochę nudne, ale jego jakość jest ok.

Plusy:
-bardzo intensywne,
-piękny zapach,
-długotrwały, pachnie aż do prania/mycia.

Ilość zużytych opakowań: w trackie pierwszego flakonu

Ładne

Czuję głównie magnolię. Zapach jest świeżo-kwiatowy, dość delikatny, ale jednocześnie słodki i pieprzny, nieco duszący i męczący. Z tego powodu, mimo że jest kwiatowy, według mnie przeznaczony jest raczej na jesień i zimę. Nie jest zły, ale mnie nie zachwycił.

Używam tego produktu od: kilku dni
Ilość zużytych opakowań: testy

Uwielbiam :)

Pierwszą buteleczkę dostałam w prezencie i od tamtej pory mam już trzecią i będę mieć kolejne :) Zapach bardzo przypadł mi do gustu, elegancki ale jednocześnie nie przytłaczający, długo się utrzymuje na skórze, jedynie na lato trochę za ciężki.

Używam tego produktu od: kilkunastu miesięcy
Ilość zużytych opakowań: w trakcie trzeciego

Taka Moja Mała Mania

No i stało się. Perfumy te to moja mania. ;) Muszę je mieć w zapasie. :) Chyba mnie uzależniły swoim pięknem i elegancją...

Nie używam ich na codzień a jedynie na specjalne okazje. Czuję się w nich wyjątkowo.

Pasują na spotkania biznesowe. Są nienachalne ale zauważalne. Bardzo eleganckie i kobiece.

Czuję w nich mój ukochany pieprz w ciepłej, leciutko cytrusowo-porzeczkowej, pudrowej otoczce.

Używam głównie na jesień i zimę gdyż w cieplejsze dni są dla mnie zbyt mocne.

Ilość zużytych opakowań: 2 x 50 ml

Super!

Niedawno mi przyszła paczka z tymi perfumami... przyznam szczerze,że zamówiłam je w ciemno i w żaden sposób nie rozczarowałam. Zapach na początku jest strasznie ciężki, ale stopniowo staje się łagodny, subtelny i mega kobiecy.
Co do trwałości... szczerze to słaba jak na tą firmę, nie mniej jednak z czystym sumieniem polecam ten zapach, ze względu na uniwersalność. :)

Używam tego produktu od: nie cały miesiąc

Zmysłowy seksowny zapach

Jedyny w swoim rodzaju, piękny, uwodzicielski zapach. Nieco słodki, orientalny. To taki typ perfum, który już po jednym psiknięciu pozwala nam poczuć się bardziej sexy i kobieco.

Są dosyć mocne dlatego nie można przesadzić z ilością. Idealne na zimniejsze dni, ale także na letnie wieczory. Na randkę, imprezę i inne specjalne okazje.

Wzbudzają ciekawość otoczenia - wszyscy pytają co tak ładnie pachnie:)

Do tego mega trwałe. Kiedyś kupiłam sobie sweterek. Założyłam, prysnęłam perfumami i... odwiesiłam z powrotem do szafy bo zdecydowałam się ubrać coś innego. Tak się jakoś zdarzyło że do końca zimy nie miałam okazji go założyć. Gdy po 2 miesiącach pakowałam do worka zimowe ubrania sweterek pachniał dalej piękną Armani Manią. Żadne moje perfumy nie trzymały się tak długo jak ten.

Używam tego produktu od: Używałam przez kilka miesięcy (zima/wiosna)
Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 30ml

delikatny

delikatny podobny do claisque jp Gaultiera z tym ze tu bez pazura jakby dzienna wersja
czuc biale kwiaty magnolia, konwalia , drzewo sandalowe i to na tyle gladko uklada sie na skorze , bez charakteru zbyt lagodny , bez polotu wydaje sie szamponowaty lekko jakby zielony pewnie przez ten wawrzyn nie jest na pewno przeslodzony nie wyczuwam wanilii za co plus , bardzo nie drazniacy zapach nie wzbudzajacy zadnych emocji

Używam tego produktu od: miesiaca

Idealny, stworzony dla mnie

Używam tych perfum od kilku ładnych lat i ciągle mnie zachwyca. Jest idealny. Jest przede wszystkim zmysłowy i sexy. Czuję się w nim seksownie, kobieco i korzystam tylko w wyjątkowych sytuacjach, bo to perfumy na specjalne okazje. Zapach jest bardzo przyjemny, dość mocny i bardzo trwały. Mój numer 1.

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie na wykonczeniu, przedtem próbka