L`Oreal Professionnel, Shine Curl Conditioner (odżywka do włosów kręconych)

L`Oreal Professionnel, Shine Curl Conditioner (odżywka do włosów kręconych)

Odbudowujaca i podkreślająca loki odżywka dla włosów naturalnie kręconych i po trwałej ondulacji. Odżywia włókno włosa czyniąc je bardziej miękkim, rozplątuje i kontroluje włosy naturalnie kręcone i po trwałej. Loki są miękkie, lśniące, sprężyste. Ultra lekka formuła przywraca lokom sprężystość bez ich obciążania. Bio Ceramidy nawilżają i wzmacniają włókno włosa dla wyjątkowego połysku. Odżywczy olejek z pestek winogron wygładza włosy, czyniąc loki posłusznymi i podkreślonymi. Zapach: owocowo- kwiatowy.

Cena: ok. 50 zł / 150 ml

Brak działania

Mam odżywkę w wersji spray. Częściej używałam tej odżywki niż szamponu.
Nie zauważyłam, aby ten produkt powodował jakiekolwiek skręcenie czy wzmocnienie włosów. Po prostu nic nie robi.
Dodam do tego wysoką cenę i mała wydajność jak to bywa w przypadku produktów w sprayu.

Używam tego produktu od: rok
Ilość zużytych opakowań: 2 butelki

Dobra ale bez rewelacji i zachwytu

Nie wiem, jak ta odżywka spisuje się na lokach uzyskanych za pomocą trwałej ale na naturalnie kręconych to tak średnio powiedziałabym. Naturalne loki mają tendencję do przesuszania a z tym problemem ta odzywka sobie nie radzi. Średnio radzi sobie też z dyscyplinowaniem struktury loków, choć z drugiej strony ich nie obciąża ale też nie dodaje im lekkości i finezji. Cena nie jest warta efektu.

Używam tego produktu od: 2 lata temu

Dobra

Dobra,porządna odżywka. Sprawia,że włosy nie puszą się-a to dla mnie najważniejsze. Razem z szamponem tworzy dobry duet. Teraz kupiłam maskę i jestem bardzo ciekawa.

Używam tego produktu od: 3 m-ce
Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 250 ml

Agnieszka Broda błędy w makijażu 01

beznadzieja

Zwyczajna odzywka i powinna raczej stac na polce w supermarkecie, a nie mamic ludzi obietnicami poprawy skretu lokow. Mam wlosy krecone, ktore na koncach skrecaja sie w naturalne anglezy, ale po tej odzywce byly napuszone, a skret generalnie gorszy. Gwiazdki daje za to, ze odzywka krzywdy nie zrobila, tzn. lupiezu nie dostalam i troche nawilzala wlosy, ale nie jest to zadna rewelacja. Lepiej poszukac czegos ineego.

Używam tego produktu od:kilka ms

maleństwo :(

Używałam tej odżywki po trwałej i faktycznie poprawiała skręt :) Mam włosy niepodatne na tego typu zabiegi ale odżywka "pomagała" trwałej ;). Ułatwia rozczesywanie, ładnie pachnie i używałabym jej nadal gdyby nie relacja ceny do wydajności. Bardzo szybko się skończyła - chyba jakieś 2 tygodnie i tyle :(

Używam tego produktu od: używałam kilka miesięcy temu

Jak na ta cene NIE!

Odzywka cudow nie robi. Zwykly przecietniak. Moje krecone wlosy wcale nie mialy ladniejszego skretu. Nawet nie wiem czy nie byl gorszy(zdecydowanie ladniej wygladaja po masce absolut repair-po prostu sa odzywione). Co prawda wlosy latwiej sie rozczesuja, dobrze wygladaja. Taki sam efekt mozna osiagnac zwyklymi odzywkami :) Nie polecam

Używam tego produktu od:starczyl na tydzien, codziennego mycia.

Nadaje włosom lekkości

Tym co najbardziej lubię w tej odżywce jest fakt, że nadaje moim gęstym włosom lekkości; korzystnie wpływa na skręt, włosy są miękkie w dotyku, ale nie napuszone; ładnie pachnie, jest średnio wydajna

Super!!!

Ten kosmetyk jest po prostu genialny. Po jego użyciu włosy kręcą mi się tak jak jeszcze nigdy wcześniej i ponadto są bardzo miękkie w dotyku. Włosy mam suche więc myje je tak co 3- 4 dni a mimo to przez cały czas mam na głowie loki i 0% "siana"...

Polecam wszystkie kosmetyki marki LOreal Professionnel- naprawdę warto:>

Ilość zużytych opakowań: 1 ale będzie więcej:P

Zaden cud, ale ...

Ślicznie pachnie a włosy sa po użyciu bardzo mięciutkie. Powiem szczerze, spodziewałam się bardziej spektakularnego efektu za pierwszym razem, ale w porównaniu z innymi specyfikami mającymi pokreslać skręt włosków ten prezentuje się całkiem całkiem.

Wersja w spraju jest jednak znacznie skuteczniejsza, ale jak na nieszczescie nie mogę jej kupić w Polsce, a zapas mi się konczy :/

Używam tego produktu od: 2 lata
Ilość zużytych opakowań: uhm... 3 x 750 ml :)

Spisała się

Tę odżywkę poleciła mi moja fryzjerka, kiedy po raz któryś pożaliłam jej się na stan moich loków. Kupiłam i jestem zadowolona. Kosmetyk ładnie pachnie, widocznie odżywił moje włosy. Loki przestały się "rozkręcać", włosy nie były po tej odżywce "sypkie". Ja stosuję ją jak maskę, tzn. nakładam na ok. pół godziny pod ciepły ręcznik, żeby lepiej sie wchłonęła. Nie ma się co oszukiwać, że ten specyfik wyczaruje z lekkich fal burze loków, ale ładnie radzi sobie np. z suchością włosów. Polecam.
Na razie nie powtórzę zakupu, z powodów finansowych, ale jak trafi się okazja...