Tutti Frutti, Aromatyczna sól do kąpieli z płatkami kwiatów `Brzoskwinia i mango`

Farmona sól do kąpieli Tutti Frutti o aromacie brzoskwini i mango zawiera endorfiny – cząsteczki szczęścia, które wprowadzają w doskonały nastrój, stymulują pozytywną energię i radość, a optymistyczny zapach pełni tropikalnego lata pobudza i orzeźwia. Aromatyczna sól myje i pielęgnuje, a dzięki bogactwu zawartych minerałów doskonale regeneruje, odżywia i nawilża skórę. Ciało pozostaje świeże, gładkie i aksamitne w dotyku.

zapachowa

• Sodium laurylsulfate,
  • Morinda Citrifolia (Noni) Fruit Extract,
  • CI-19140

nie chcę go więcej

ze zdumieniem przeczytałam opinie wizażanek na temat tego produktu, ale chyba w nas kobietach fajne jest to, że różnimy się od siebie :)
ok, zacznę od tego, że skuszona pozytywnymi opiniami kupiłam od razu 2 opakowania (mania chomika do zapasowania) , jedno używam teraz do stóp a drugie dałam teściowej
nie pasuje mi totalnie chemiczność tego produktu - kolor i zapach przed rozpuszczeniem a po rozpuszczeniu to delikatne zabarwienie też kojarzy mi się z chemią
nawet mój mąż użył ze 2 lub 3 razy i się poddał
jak dla mnie jakość i półka wielu soli z bingospa
n

aromatyczna kąpiel

Sól do kąpieli to mój niezbędnik, zawsze mam jakąś w swojej łazience, ta jest jedną z lepszych.

-tania
-piękny zapach, bardzo intensywny, pachnie w całej łazience jak się używa tej soli
-sól ma płatki kwiatów, tak samo jak ta starsza wersja
-szybko się rozpuszcza barwiąc wodę
-dzięki soli woda nie wysusza tak szybko skóry
-wydajna

Zapach!

Wspaniały zapach na letnie wieczory.Bardzo owocowy,odprężający.Uwielbiam takie połączenie brzoskwinia+mango.Delikatnie barwi wode,cudownie pachnie.Po wieczornej kąpieli jestem bardzo odprezona i zrelaksowana.

Bardzo, bardzo dobra! Jedna z najlepszych!

To bardzo dobra sól. Ma bardzo intensywny zapach. Zaraz po otworzeniu słoiczka możemy wyczuć pięknu zapach brzoskwinki... Bardzo szybko rozpuszcza się w wodzie ładnie ją barwiąc. Jestem zachwycona malutkimi kawałeczkami kwiatków, bo czuję się niczym królowa :)
Zapach utrzymuje się bardzo długo w łazience.
Bez wątpienia to jedna z najlepszych soli jakie miałam okazję testować

Świetny umilacz kąpieli

Sól po dodaniu do kąpieli sprawia, że woda ładnie pachnie, a zapach pozostaje później na ciele ;) Dodatkowo jest na pewno porównywalna jakościowo ze znacznie droższymi solami, więc jest to ich zdecydowanie tańszy zamiennik. Fajny dodatek do prezentu :)

Rewelacja

Produkty Tutti Frutti co raz bardziej mnie zaskakują, wcześniej ich nie znałam ale jak już spróbowałam jednego produktu tak chcę mieć wszystkie. Ta sól ma tak emocjonujący zapach, że podczas kąpieli się rozpływam, dosłownie i chyba za to właśnie najbardziej je lubię, za te piękne zapachy.Odrobina dodana do wody powoduje, że woda zmienia kolor i pięknie pachnie.

Pięknie pachnie

+dobrze rozpuszczalna
+pięknie pachnie <3
+wydajna
+nie odbarwia wanny
+nie wysusza i nie podrażnia skóry
+taniutka :)
+uelastycznia i zmiękcza skórę
+lekko barwi wodę, zapewnia chwile prawdziwego relaksu

Polecam!