Avon, Dreams EDP

Avon, Dreams EDP

28% jesień/zima 72% wiosna/lato

bez szalu

Zapach dreams od Avon. Zapach pachnie intensywnie. Jednak do moich ulubieńców nie należy. Zapach kupiłam z ciekawości na allegro za 25 zł. Plusem jest fajny flakonik.

Lubię

Słodki zapach bardzo przypadł mi do gustu. Wiadomo, że ten sam zapach może inaczej się "zachowywać" na każdej kobiecie, na jednej będzie trwały na drugiej nie, bądź też zapach może troszkę się różnić a to ze względu na naszą skórę itp. Jak dla mnie zapach jest trwały, wiadomo dzień i noc nie wytrwa ale utrzymuje się dość długi czas i jest wyczuwalny dla innych. Jak za taką cenę nie oczekuje cudów choć i tak zaskoczył pozytywnie. Zużyłam kilka buteleczek i co jakiś czas lubię do niego wracać.

zdecydowanie nie moja bajka

Jestem konsultantką avonu, więc w zasadzie perfumy wypróbowuję jak tylko wyjdą. Poleciła mi je w zasadzie koleżanka, która je uwielbia, a mi, po powąchaniu ich w katalogu, zapach jakoś nie przypadł do gustu. W ramach współpracy, po spełnieniu pewnych warunków, dostałam je za złotówkę, więc była to dobra okazja do wypróbowania. Zapach jednak totalnie nie dla mnie, mdły i kojarzący mi się z babcinym mydłem - zapach może sentymentalny, ale totalnie nie dla mnie. Popryskałam się nimi kilka razy, ale tak mnie drażniły, że oddałam koleżance. Na dodatek długo je na sobie czułam, więc jak się komuś spodobają, to trwałość jest ok. Do mnie jednak nie przemówiły.

Bardzo lubię perfumy z AVONu ponieważ są przeważnie bardzo trwałe i często w promocji można kupić je dużo taniej. Do tego do większości można dobrać balsam który przedłuża trwałość. Te perfumy zakupiłam z ciekawości i nie zawiodły mnie. Są trwałe o bardzo ładnym, zmysłowym a także delikatnym zapachu. Przypadł mi do gustu

Fajny!

Zapachów od AVON, nie kojarzę z trwałością, ale w tym przypadku jest zupełnie inaczej.
Pachnie bardzo długo na ubraniach, co bardzo mnie cieszy i przekonuje do zakupu innych wersji zapachowych.

Jest to dość mocna, wyrazista i bardziej "wieczorowa wersja", z wyczuwalnymi nutami: śliwki, róży, a wszystko przełamane nutami drzewnymi.
Całość zamknięta w przezroczystym flakoniku, który przy okazji jest bardzo wygodny.

Zrobione na Summer

Jest w nich jakas nutka, którą znam z Summer White sunset(pomarańczowy). Tamten zapach bardzo lubię ale nienawidze że względu na trwałość.
Jak już wspomniałam, zapach jest inspirowany na sunset. Mają wspólne nuty, tylko w Dreams są ostre... Straciły dziewictwo i wskoczyly w szpilki za kolano.
Szkoda, bo kompozycja byłaby hitem.
Zapach jest kwiatowy i wyczuwam słodycz. Niestety znajdują tu się też ostre nuty, które w jakiś sposób drażnią odbiór.
O dziwo jak na edp ma słabą trwałość.
Butelka bardzo wygodna i prosta... Szkło trwałe ale psikacz mniej. Przy ok połowie butelki upadła mi w łazience. Szkło całe ale mechanizm strzeliło.
Nie ukrywam, że aż tak bardzo mnie to nie zdenerwowalo... Bo zapach zaczynał mnie męczyć, drażnić i przyprawiac o ból głowy.
Zapach nie spodoba się młodym istotom-tak uważam. Są specyficzne i nie oczywiste. Wydają się być ciężkie i treściwe - może to ta podkolorowana róża?

:) Wooooow!!!

Do zakupu tego perfumu skłonił mnie mus do ciała z tej samej linii:) Pomyślałam,że skoro mus tak pięknie pachnie,to jeśli dołączę do tego perfumy,to będę niczym Sexi Bomba :D Perfum jest cudny!:) Mam kilka ulubieńców z Avonu i ten dołącza do tej listy:) Jest niesamowicie trwały,delikatny i zmysłowy:) Moim zdaniem nadaje się na każdą porę dnia i porę roku:) Taki uniwersalny pewniak,jak chcemy czuć się wyjątkowo :)

na pewno nie jestem fanką

Zapach mam, właściwie to miałam jeszcze balsam i dezodorant, ale został mi już tylko ten perfum. Mam go wciąż i w sumie zmęczyć nie mogę. Nie jest to nieprzyjemny zapach, ale jakoś nie przepadam za nim. Ubywa więc powolutku. Zapach jest dosyć mocny. Niesamowicie długotrwały. Na mojej skórze wytrzymuje cały dzień. Coś niesamowitego. Pachnie kwiatowo, ale mocno. No ja nie jestem miłośniczką, niestety.

Hmmm

Dostałam perfumy w prezencie i mi nie odpowiada ten zapach, nie mój gust po prostu więc to zależy od danej osoby. Mogę wypowiedzieć się o trwałości zapachu - szybko znika, więc kolejny minus. Plusem jest bardzo ładny, kobiecy flakon.

mało trwałe

Zapach mimo iż jest ciężki bardzo mi się spodobał, pierwszy raz miałam do czynienia z nimi w postaci dezodorantu. Flakonik bardzo ładnie się prezentuje, w ogóle perfumy z Avonu mają ładne opakowania. Ubolewam tylko nad faktem, że perfumy są mało trwałe , 1-2h u mnie to maksimum.

Opakowanie świetnie oddaje charakter tego zapachu

Jakiś czas temu poszukiwałam ładnych perfum casualowych. Postawiłam na Avon Dreams i nieco się zawiodłam, ponieważ ten zapach ma w sobie "to coś", co sprawia, że na ulicy od razu poznaje się "aha, to zapach avonowski". Nieco pudrowy, delikatny, nienarzucający się, jednak przy dłuższym używaniu nieco mnie znudził. Wrażliwców może przyprawić o lekki ból głowy. Raczej postawiłabym, że to perfumy na wiosnę i lato, ale sama stosowałam również jesienią. Nie wiem czy jeszcze kiedyś wrócę do tych perfum. Przyznam, że kilka razy zostałam pochwalona za ten zapach, nawet już długo po aplikacji - dlatego śmiem twierdzić, iż jest dość trwały: choć sama nie czułam go już dawno na sobie, dla osób obok mnie był on wyczuwalny i zgodnie z ich zapewnieniami - przyjemny.

Na cieplejsze dni :)

Zapach wiadomo to kwestia gustu, bo każda z nas lubi co innego, ale mi podpasował. Ale nie na każdą okazję i nie zawsze. Muszę mieć na niego humor, wtedy mi dobrze leży. Zdecydowanie na cieplejsze dni, nie na zimę. Nie utrzymuje się cały dzień, ale za taką cenę nie wymagam tego od wody perfumowanej.