The Body Shop, Spa of the World, Japanese Camellia, Velvet Moisture Body Cream (Krem do ciała)

Krem do ciała należy do linii domowego spa The Body Shop – Spa of the World.
- krem ma postać aksamitnej „śmietanki” do ciała
- sprawia, że skóra czuje się świetnie nawilżona i delikatnie pachnąca
- relaksuje ciało u umysł
- z oleju Camellia z Japonii

normalna
balsamy
regenerujące, nawilżające

fenomenalny zapach:)

Kosmetyki The Body Shop kupuje w miniaturkach w akcji 3 za 2 albo innej. Ten kosmetyk kupiłam w 2miniaturkach po 50ml. 1opakowanie zużyłam wcześniej a z 2opakowania właśnie korzystam i sobie je "dawkuję", bo nie wiem, czy ten kosmetyk jest nadal w sprzedaży.
Niewątpliwą zaletą tego produktu jest jego zapach. Czuć go na piżamie nawet na 2dzień. Konsystencja kosmetyku jest delikatna, jak mus. Mam skórę normalną i to cudo dość dobrze nawilża moją skórę. Na ręce i łydki(3dni po depilacji) jest ok. Wydajność też na plus.

Myślę, że jeśli nadal ten kosmetyk będzie w sprzedaży w miniaturkach to go kupię. Opakowanie 350ml to dla mnie za dużo i bym musiała używać czegoś innego na zmianę. Cena jak to The Body Shop. W akcji 3 za 2 czy innej ok ale w cenie regularnej trochę drogo.

Cudowny krem, cudowny zapach!

Niesamowity krem do ciała. Kosmetyk ma przepiękny zapach, który rzeczywiście może stanowić część odprężającego rytuału. Jest to największa zaleta kremu (po użyciu otoczenie też zwraca uwagę na ten zapach). Ma konsystencję lekkiego, kremowego musu, która również sprawia, że jego użytkowanie jest bardzo przyjemne. Jest dość drogi, ale jednocześnie jest go dużo (350ml) i jest niezwykle wydajny. Jedno opakowanie starczyło na kilka miesięcy. Niestety, nie nawilża tak bardzo, jak twierdzi producent.
Jest to produkt godny uwagi ze względu na swoje relaksacyjne możliwości:)

HIT !

Harmonia dla ciala i ducha:) Japanese Camellia ma bardzo lekka, piankowa konsystencje, super sie rozprowadza. Krem jest aksamitny i delikatny. Zostawia na skorze przez kilka godzin cudowny orientalno-kwiatowy zapach. Nawilza i relaksuje. Skora jest mila w dotyku.
Minusem moze byc cena ale duze opakowanie wystarcza na bardzo dlugo.