Miss Sporty, Eyebrow Pencil (Kredka do brwi)

Miss Sporty, Eyebrow Pencil (Kredka do brwi)

Kredka do brwi Miss Sporty:
- dołączoną szczoteczka rozczesuje kredkę by efekt był bardziej naturalny.
- dostępna w trzech odcieniach: blond, brąz i czarnym.
- wykonany nią kreski są długotrwałe i wygodne w aplikacji

Bardzo dobra miękka kredka ,fajnie się nią pracuje ,można nadać ładny kształt brwią. Dobrze dobrane kolory ,szczoteczka fajnie przeczesuje włoski - ogólna ocena to mocne 10/10

Bardzo fajna

Kredka jest bardzo przyjemna w użyciu, jest miękka, nie trzeba mocno naciskać, żeby było coś widać. Jest także bardzo trwała, wspaniale dopełni makijaż.
Cena też jest bardzo dobra, więc polecam :)

nieskończenie trwała

Mam ją i mam i strugam a ona dalej jest. Uwielbiam ją idealny odcień dla blondynek który utrzymuje się na brwiach od rana do wieczora .Szczoteczka jest bardzo pomocna i można dzięki niej bardzo łatwo nadać intensywność koloru.Kredka jest twarda i dobrze się nią maluje .Super cena niecałe 9 zł na promocji.

Wygodna i tania

Posiadam odcień dla blondynek. Kredkę kupiłam w Rossmannie. Zachęcił mnie kolor i niska cena. Kredka posiada bajer w postaci szczoteczki na zatyczce. Najpierw rozczesuję brwi a potem przystępuje do działania. Jest to kredka do temperowania więc raz na jakiś czas musimy ją wyostrzyć i nadać jej dobry kształt to rysowania. Jest wygodna, najpierw zaznaczam nią granicę brwi a później delikatnie wypełniam , czasem blenduję jeszcze pędzelkiem dla naturalnego efektu. Jest też trwała spokojnie cały dzień wytrzyma. Byłaby ideałem jeśli tylko odcień byłby chłodniejszy, chociaż na kredce wydaje się chłodny niestety przy nałożeniu na brwi jest troszkę za ciepły jak dla mnie. Ale podsumowując fajny produkt !

Nie jest zła, poza kolorem.

Chciałam sobie kupić coś do robienia na szybko brwi w leniwe dni, kiedy nie chce mi się machać pędzelkiem z pomadą. Ta kredka kosztowała w Rossmanie jakieś 6,50, więc trafiła do koszyka.

Ogólnie spełnia moje wymagania co do produktu do łatwego uzyskania naturalnych brwi. Jest miękko-woskowa, nie uzyska się nią bardzo precyzyjnego efektu, ale nie po to ją mam. W miarę się trzyma w ciągu dnia, choć nie nadaje się do wypełniania ubytków, bo ze skóry zjeżdza, raczej dla osób o pełniejszych brwiach. Ma szczoteczkę, co niby jest plusem, ale szczotka jest prawie bezużyteczna, bo jest mega twarda - trochę się boję, że powyrywałabym sobie nią włosy. Za to używam ją do zeskrobywania maskary, jeśli zdarzy mi się nią pobrudzić, co też może coś mówić o twardości. ;)

Kolorek, który mam, czyli Brown nie zachwycił mnie w ogóle. Jest to jeden z dwóch dostępnych odcieni, ciemniejszy, więc jako brunetka musiałam go wybrać. Na ręce wyglądał akceptowalnie, na brwiach wygląda za to po prostu rudo. Moje włosy mają raczej ciepły odcień, ale na bora i lasy szumiące, nie aż tak! Jeśli delikatnie nałożę kredkę i mocno ją wyczeszę, to z daleka wygląda ok, nie odznacza się jakoś super, ale z bliska widać, że to nie ten odcień co trzeba.

Myślę, że za te grosze, które kosztuje jest to w porządku kredka, którą sobie krzywdy nikt nie zrobi, nawet jeśli będzie to pierwszy produkt do brwi. Ale trzeba na pewno sprawdzić, czy odcień pasuje - jeśli wolicie produkty do brwi o chłodnej tonacji, od tej kredki strońcie.

(P.S. na zdjęciach kredka po ok. 11 godzinach od nałożenia)

Odcienie...

są straszne. Cieny jest dla mnie zdecydowanie za ciemny, a jasny też jest za ciemny, a oprócz tego rudy! Szczoteczka niefajna, ale przydaje mi się gdy pobrudzę sobie twarz maskarą - wtedy odczekuje chwilkę i ścieram właśnie tą szczotką.

Spoko

Gdyby odcień nie była tak ciepły i ciut jaśniejszy to byłby idealny dla blondynek o jasnej karnacji, bo przez odcień trochę mi nie podpasował. Ale jest to bardzo fajna, miękka kredka, którą bardzo łatwo się pracuje, daje ładny efekt i nie rozmazuje się. Fajny produkt w niskiej cenie, szkoda że nie ma większej opcji kolorystycznej.

Dla początkujących i niewprawnych

To drugi produkt do brwi, który używałam.I druga kredka.Pierwsza była automatyczna i dużo twardsza.Nie poświęcam brwiom zbyt wiele czasu.Lubię, kiedy są podkreślone, troszkę zagęszczone( bo są raczej rzadkie),ale nie mają rzucać się w oczy.Wolę naturalny efekt, a nie mocno napigmentowane, jak obrysowane przy użyciu szablonu.I do tego naturalnego podkreślenia kredka nadaje się świetnie.Zaznaczę, że efekt da się stopniować...
Rysik jest odpowiedniej twardości, rozprowadza się lekko, ale nie rozmazuje.Dobrze rozciera się pędzelkiem albo dołączonym grzebyczkiem( grzebyk stosuję też przed pomalowaniem). Nie sprawia problemu przy temperowaniu.
Jeśli niechcący wyjedziemy za daleko, łatwo to poprawić, nawet palcem.
Obawiałam się trochę odcienia rudości.Wybrałam kolor 002 brown.Szukałam raczej czegoś grafitowego, ale do wyboru miałam tylko jasny ( za jasny) lub ciemny brąz.Miło się zaskoczyłam, ten odcień pasuje naprawdę wielu osobom, rudości nie widzę.Nie mam efektu przerysowania.

Jedna z moich pierwszych kredek do brwi :)

Zazwyczaj omijam kosmetyki miss sporty, są dla mnie jakościowo takie sobie, a mają czasem wyższą cenę niż np wibo czy lovely, które są na podobnym poziomie jak nie lepszym.
Tą kredkę używalam dość często kiedy nie odkryłam jeszcze innych sposobów na brwi (wosk, spirala itp).
Zła nie była, łatwa w użyciu, miękka dostatecznie, może nie super trwała, ale wystarczająco.
Kolor mi trochę nie odpowiadał, mam jasne włosy i brwi, ale rdzawy odcień może czasem wyglądać mało naturalnie przy moim typie urody, kwestia ile i jak się nałoży. Używałam odcienia Blonde.
Grzebyk zawsze się przydaje, jest lekko toporny, ale lepsze to niz nic.
Bywają lepsze kredki do brwi, ale w tej cenie nie jest zła.

Mój HIT

Uwielbiam! po poszukiwaniach zaczynając od cieni po różne kredki do brwi trafiłam na swój ideał. Kredka miękka, dobrze rysuje na skórze, nie ściera się, ma ładny popielaty kolor. Absolutnie polecam

tania i dobra

Mam do tej kredki słabość, bo to mój pierwszy produkt do makijażu brwi, który spełnił moje oczekiwania.
Moim zdaniem jest to idealny produkt dla osób początkujących- ciężko nim zrobić sobie krzywdę, nie kosztuje fortuny, więc można spokojnie przetestować.

Mój kolor to 04 blonde- idealny dla mnie. Chyba pierwszy odcień, który nie jest zbyt ciemny, nie robi karykaturalnych, nienaturalnie przerysowanych brwi.

Kredka nie jest zbyt twarda, łatwo sunie po włoskach, można nią naprawdę w łatwy sposób stopniować intensywność koloru, jaki chcemy uzyskać.
Dodatkowym plusem jest grzebyczek, którym możemy rozczesać włoski.

Jeśli chodzi o trwałość- to nie mam również tutaj zastrzeżeń, może i kolor trochę blednie w ciągu dnia, ale dla mnie to żaden problem. Brwi są ładnie i przede wszystkim SUBTELNIE podkreślone i to mi wystarczy.

Jedyna wadą są dla mnie ścierające się napisy, ale za tę cenę jest to do wybaczenia.

Moja pierwsza kredka do brwi

Nigdy nie używałam kredek do brwi - mam gęste, ciemne brwi, a jaśniejsze włosy i nigdy nie czułam potrzeby dodatkowego podkreślenia ich. Jednak ta moda na brwi i ubytek w jednej spowodował, że zdecydowałam się kupić jakąś najtańszą kredkę w celu wypróbowania, jak się będę czuła w pomalowanych brwiach.
Kredka ta jest wydajna, stosuje ją przy każdym makijażu oczu, chociaż kolor brązowy jest ciepłym odcieniem i troszkę nie pasuje do mnie, ale da się to przełknąć, ponieważ nie rysuje nowych brwi, a tylko delikatnie podkreślam swoje naturalne. Kredka jest twarda, fajnie wypełnia się nią brwi. Sprawnie i szybko, a efekt można stopniować. Temperowanie nie sprawia problemu, a jej wydajność jest zaskakująca.
Grzebyczek - fajnie, że jest lecz jest twardy i jednak z tego powodu nie korzystam z niego często.
Jednak nie wrócę do niej jak mi się skończy, ponieważ luki w brwiach już mi odrastają i nie czuję potrzeby jeszcze bardziej podkreślać moich brwi.