Miss Sporty, Eyebrow Pencil (Kredka do brwi)

Miss Sporty, Eyebrow Pencil (Kredka do brwi)

Sprawdź ceny produktu

Kredka do brwi Miss Sporty:
- dołączoną szczoteczka rozczesuje kredkę by efekt był bardziej naturalny.
- dostępna w trzech odcieniach: blond, brąz i czarnym.
- wykonany nią kreski są długotrwałe i wygodne w aplikacji

Lubie ją!

Kredkę do brwi kupiłam na promocji w Rossmannie. Do jej zakupu przekonała mnie cena oraz fakt posiadania grzebyka. Dzięki temu dodatkowi brwi są ładnie i naturalnie uczesane. Kredkę posiadam w wersji ciemniejszego brązu. Idealnie komponuje się z ciemnymi niemalże czarnymi brwiami, fajnie je podkreśla i nadaje kształtu.

Aktualnie jej używam

Lubię tę kredkę, chociaż czasem wydaje mi się, że kolor jest zbyt ciepły.

Temperuje się bardzo dobrze, nie jest zbyt twarda, grzebyczek jest dość porządny, choć często muszę go czyścić.

Jest tania i dobra jak na swoją cenę, na razie nie szukam zamiennika, choć planuję spróbować pomady, lub cienia do brwi.
Na razie najbardziej lubię kredki, bo niewiele da się nimi zepsuć.

Dobra kredka

Fajna kredka w dobrej cenie długo była moją ulubioną jednak drażniły mnie w niej rude tony 004 blonde. Myślę że mimo to znajdzie wiele zwolenniczek którym podpasuje jej odcień. Jest trwała i dobrze prowadzi się po skórze bardzoooo wydajna i atrakcyjna cenowo, z praktyczną szczoteczką.

fajna

Kupiłam w sumie przez pomyłkę ale nie żałuje. Ma dobry kolor, ładnie się 'wtapia'. Jest miękka ale to na plus. Nie ściera się i łatwo się nakłada. Jest wydajna a dzięki szczoteczce możemy ładnie przeczesać brwi na końcu.

Kredka twarda ,bardzo precyzyjnie można "pomalować" brwi , szczoteczka ładnie je czesze. Kolor na początku wydawał mi się za jasny ,lubię jak moje brwi są mocno podkreślone ,jednak po krótkiej chwili kolor troszkę pociemniał i wygląda super. Kredka jest bardzo trwała ,spokojnie wytrzymuje kilka godzin.

Bardzo fajna

Kredka jest bardzo przyjemna w użyciu, jest miękka, nie trzeba mocno naciskać, żeby było coś widać. Jest także bardzo trwała, wspaniale dopełni makijaż.
Cena też jest bardzo dobra, więc polecam :)

nieskończenie trwała

Mam ją i mam i strugam a ona dalej jest. Uwielbiam ją idealny odcień dla blondynek który utrzymuje się na brwiach od rana do wieczora .Szczoteczka jest bardzo pomocna i można dzięki niej bardzo łatwo nadać intensywność koloru.Kredka jest twarda i dobrze się nią maluje .Super cena niecałe 9 zł na promocji.

Wygodna i tania

Posiadam odcień dla blondynek. Kredkę kupiłam w Rossmannie. Zachęcił mnie kolor i niska cena. Kredka posiada bajer w postaci szczoteczki na zatyczce. Najpierw rozczesuję brwi a potem przystępuje do działania. Jest to kredka do temperowania więc raz na jakiś czas musimy ją wyostrzyć i nadać jej dobry kształt to rysowania. Jest wygodna, najpierw zaznaczam nią granicę brwi a później delikatnie wypełniam , czasem blenduję jeszcze pędzelkiem dla naturalnego efektu. Jest też trwała spokojnie cały dzień wytrzyma. Byłaby ideałem jeśli tylko odcień byłby chłodniejszy, chociaż na kredce wydaje się chłodny niestety przy nałożeniu na brwi jest troszkę za ciepły jak dla mnie. Ale podsumowując fajny produkt !

Nie jest zła, poza kolorem.

Chciałam sobie kupić coś do robienia na szybko brwi w leniwe dni, kiedy nie chce mi się machać pędzelkiem z pomadą. Ta kredka kosztowała w Rossmanie jakieś 6,50, więc trafiła do koszyka.

Ogólnie spełnia moje wymagania co do produktu do łatwego uzyskania naturalnych brwi. Jest miękko-woskowa, nie uzyska się nią bardzo precyzyjnego efektu, ale nie po to ją mam. W miarę się trzyma w ciągu dnia, choć nie nadaje się do wypełniania ubytków, bo ze skóry zjeżdza, raczej dla osób o pełniejszych brwiach. Ma szczoteczkę, co niby jest plusem, ale szczotka jest prawie bezużyteczna, bo jest mega twarda - trochę się boję, że powyrywałabym sobie nią włosy. Za to używam ją do zeskrobywania maskary, jeśli zdarzy mi się nią pobrudzić, co też może coś mówić o twardości. ;)

Kolorek, który mam, czyli Brown nie zachwycił mnie w ogóle. Jest to jeden z dwóch dostępnych odcieni, ciemniejszy, więc jako brunetka musiałam go wybrać. Na ręce wyglądał akceptowalnie, na brwiach wygląda za to po prostu rudo. Moje włosy mają raczej ciepły odcień, ale na bora i lasy szumiące, nie aż tak! Jeśli delikatnie nałożę kredkę i mocno ją wyczeszę, to z daleka wygląda ok, nie odznacza się jakoś super, ale z bliska widać, że to nie ten odcień co trzeba.

Myślę, że za te grosze, które kosztuje jest to w porządku kredka, którą sobie krzywdy nikt nie zrobi, nawet jeśli będzie to pierwszy produkt do brwi. Ale trzeba na pewno sprawdzić, czy odcień pasuje - jeśli wolicie produkty do brwi o chłodnej tonacji, od tej kredki strońcie.

(P.S. na zdjęciach kredka po ok. 11 godzinach od nałożenia)

Odcienie...

są straszne. Cieny jest dla mnie zdecydowanie za ciemny, a jasny też jest za ciemny, a oprócz tego rudy! Szczoteczka niefajna, ale przydaje mi się gdy pobrudzę sobie twarz maskarą - wtedy odczekuje chwilkę i ścieram właśnie tą szczotką.

Spoko

Gdyby odcień nie była tak ciepły i ciut jaśniejszy to byłby idealny dla blondynek o jasnej karnacji, bo przez odcień trochę mi nie podpasował. Ale jest to bardzo fajna, miękka kredka, którą bardzo łatwo się pracuje, daje ładny efekt i nie rozmazuje się. Fajny produkt w niskiej cenie, szkoda że nie ma większej opcji kolorystycznej.

Dla początkujących i niewprawnych

To drugi produkt do brwi, który używałam.I druga kredka.Pierwsza była automatyczna i dużo twardsza.Nie poświęcam brwiom zbyt wiele czasu.Lubię, kiedy są podkreślone, troszkę zagęszczone( bo są raczej rzadkie),ale nie mają rzucać się w oczy.Wolę naturalny efekt, a nie mocno napigmentowane, jak obrysowane przy użyciu szablonu.I do tego naturalnego podkreślenia kredka nadaje się świetnie.Zaznaczę, że efekt da się stopniować...
Rysik jest odpowiedniej twardości, rozprowadza się lekko, ale nie rozmazuje.Dobrze rozciera się pędzelkiem albo dołączonym grzebyczkiem( grzebyk stosuję też przed pomalowaniem). Nie sprawia problemu przy temperowaniu.
Jeśli niechcący wyjedziemy za daleko, łatwo to poprawić, nawet palcem.
Obawiałam się trochę odcienia rudości.Wybrałam kolor 002 brown.Szukałam raczej czegoś grafitowego, ale do wyboru miałam tylko jasny ( za jasny) lub ciemny brąz.Miło się zaskoczyłam, ten odcień pasuje naprawdę wielu osobom, rudości nie widzę.Nie mam efektu przerysowania.