Laura Mercier, Brow Definer (Wosk do brwi)

Laura Mercier, Brow Definer (Wosk do brwi)

Pojemność 2,55 ml

Wosk do brwi Laura Mercier:
- Woskowo - żelowa formuła
- Łatwo pokrywa każdy włosek.
Odświeża kolor brwi i delikatnie je nabłyszcza.
- Utrzymuje włoski na swoim miejscu
- zachowuje trwałość przez cały dzień, nigdy nie blednąc.
- Testowany dermatologicznie i oftalmologicznie.
- Odpowiedni dla osób noszących soczewki kontaktowe.

Dobry produkt

Planowałam poczatkowo kupic pomade z Bobbi brown, albo Make up for ever, ale jednak zdecydowalam sie na te i nie zaluje, aczkolwiek nie jest to produkt idealny.
PLUSY
-kolorystka (blondynki znajda cos dla siebie, ale uwaga - odcienie sa cieple. Ja niebawem farbuje sie na rudo, dlatego absolutnie mi to nie przeszkadza, a wrecz przeciwnie)
-nieziemska wydajnosc, produkt starczy na wieki
-cena (bodajze 115 placilam)
-wygodny sloiczek, maly i poreczny
-aplikacja tym produktem jest szybka i przyjemna
-daje efekt naturalny i ladny

MINUSY
- trwalosc (latwo zetrzec, jakby nie zastyga
-krycie (dla mnie zbyt transparentne
-produkt ciezko nabiera sie na pedzelek

Zdecydowanie HIT!

Z racji tego, że dodałam ten produkt do katalogu KWC postaram się pokrótce opisać wosk Laura Mercier. Dotychczas moim ulubieńcem w kategorii produktów do brwi była farbka MUFE, której nieprzerwanie używałam od dwóch lat, zdradzając co jakiś czas z kredkami do brwi różnych marek, co zawsze kończyło się powrotem do MUFE. W tej chwili śmiało mogę powiedzieć, że Laura Mercier zdeklasowała swojego kultowego rywala, który w starciu z woskiem LM nie wypada już tak świetnie. Wosk ten jest absolutnie doskonały. Mieści się w małym słoiczku, posiada stałą konsystencje twardego masła,dzięki czemu pędzelek gładko sunie i nie robi dziur. Produkt łatwo łączy się ze skórą - farbka MUFE natomiast często jakby ślizgała się po powierzchni skóry, nie mam pojęcia z czego to wynika. No i najważniejsze wosk LM trwa na brwiach i trwa... Kiedy nie spojrzę, po godzinie, po czterech, po dziesięciu, brwi są pięknie podkreślone i nie wyglądają sztucznie, mimo, że używam najciemniejszego odcienia dostępnego w perumerii D. "warm". Naprawdę polecam ten produkt - jest wygodny w użyciu, za pewne wydajny, a najciemniejszy odcień odpowiednio nałożony definiuje brwi w sposób naturalny nawet u dziewczyn z jasną karnacją, o mysich włosach. Polecam!

Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie