Eris, Pharmaceris A, Peeling z enzymami bioaktywnymi

Eris, Pharmaceris A, Peeling z enzymami bioaktywnymi

Peeling enzymatyczny jest łagodnym, bezzapachowym kosmetykiem usuwającym zbędną zrogowaciałą warstwę naskórka twarzy, bez konieczności tarcia. Naturalny enzym keratolityczny otrzymywany biotechnologicznie, delikatnie złuszcza martwe komórki. Zawartość naturalnych składników przyspiesza regenerację i odnowę naskórka. Po zabiegu oczyszczona skóra staje sie gładsza, odzyskuje naturalny, zdrowy koloryt. Łatwiej przyswaja zawarte w pozostałych preparatach Pharmaceris specjalne substancje czynne. Kosmetyk przeznaczony jest do skóry nadwrażliwej, skłonnej do podrażnień i alergii. Opakowanie: tuba 40 ml

Dobry

Dobry peeling. Nie podrażnia ani nie uczula. W przypadku cery wrażliwej idealny. Bardzo przyjemnie się go stosuje, po użyciu buzia jest miększa, gładsza, naskórek delikatniejszy- aczkolwiek złuszczanie jest nieco "subtelne".Bardzo go lubię i polecam wszystkim wrażliwcom.

bardzo delikatny

Kosmetyk o bardzo delikatnym działaniu złuszczającym. Nie należy oczekiwać spektakularnego efektu, gdy buzia wymaga "wielkiego sprzątania". Zmiękcza i wygładza naskórek, nie podrażnia nawet skóry z wypryskami. Jego główną zaletą jest delikatność - ja mogę go używać nawet codziennie, bez obawy o podrażnienie.Traktuję go jako peeling uzupełniający, ponieważ na podstawowy i radykalny w działaniu nie nadaje się.

Nie przepadam

Ten peeling nie wzbudził mojego entuzjazmu - może dlatego, że wcześniej miałam do czynienia z peelingami enzymatycznymi Guinota i YSL (w tym drugim przypadku tylko próbki, za to aż cztery ;)) i uważam je za znacznie lepsze. Istnieją co prawda różnice w zalecanym sposobie użycia: Erisa raz na tydzień nakłada się na twarz i zostawia na 5-8 minut, natomiast tamtymi dwoma co dwa dni buźkę się masuje. Efekty powinny być zbliżone, ale hm... nie są. Peeling Erisa jako przeznaczony do skóry wrażliwej nie powinien podrażniać i niby nic takiego mi się nie dzieje, jednak zawsze po jego użyciu czuję nieprzyjemne mrowienie. Nieco wcześniej, kiedy zaczynałam z nim przygodę, wyłaziły mi po nim niewielkie pryszcze, sama się dziwię cierpliwości jaką do niego wykazałam.Złuszcza, to fakt, ale niezbyt dokładnie. Za każdym razem mam buzię pokrytą suchymi drobnymi wiórkami, które muszę usuwać mechanicznie przy pomocy szczoteczki i dopiero wtedy jest fajnie. No to ja mam, za przeproszeniem, gdzieś taki peeling enzymatyczny, który poprawić trzeba szorowaniem. Jakbym chciała trzeć buzię, kupiłabym sobie taki z drobinkami.Dla złagodzenia opinii - po tym tarciu szczoteczką twarz robi się gładziutka. Peeling jest też stosunkowo tani, ale to wszystko nie zmniejsza mojego rozczarowania.

Manicure - marynarskie paski

polecam

Dobrze złuszczał i nie podrażniał. Cera po nim wyglądała bardziej świeżo. Wydajny, niedrogi, łatwo się nakłada i zmywa.

dla wrażliwych

Bardzo delikatny środek, który jest niezastąpiony, gdy chcemy złuszczyć skórę, a mamy na twarzy jakieś podrażnienia, wypryski itp. Jeżeli zmyjemy go ziołowym tonikiem z Pharmacerisu, buźka będzie gładsza i nawilżona, a nie ma obawy że zaszkodzi nawet najbardziej wrażliwej skórze.