Isana, Creme Dusche Passionsfrucht (Żel po prysznic `Owoce marakui`)

Isana, Creme Dusche Passionsfrucht (Żel po prysznic `Owoce marakui`)

Isana żel pod prysznic z owocami marakui oferuje optymalną pielęgnację dla delikatnej skóry. Substancje pielęgnacyjne wyjątkowo delikatnie myją i troszczą się o jedwabistą skórę. Kompleks pielęgnacyjny pomaga utrzymać wilgotność skóry i zapewnia ochronę przed jej przesuszeniem. pH przyjazne dla skóry – potwierdzone dermatologicznie.

Lubię go

Jeden z moich ulubieńców Isany. Super się pieni, wystarczy użyć go niewiele, jest wydajny i bardzo tani. Przepięknie pachnie, lubię takie świeże, orzeźwiające kosmetyki do mycia. Zapach wyczuwalny jeszcze przez kilka godzin po umyciu. Nie wysusza, nie uczula. Kupiłam go już kilka razy i kupię jeszcze nie raz. Polecam :)

Super!

Z pewnością powrócę do tego zapachu. Pachnie w zupełności jak marakuja. Jego konsystencja jest stosunkowo rzadka, ale produkt jest bardzo wydajny. Na skórze delikatnie się pieni i pozostawia po sobie zapach na kilka godzin. Nie wysusza skóry i jej dodatkowo nie podrażnia.

Bardzo go lubię

Największym plusem żelu jest niewątpliwie cena. Mimo małej pojemności jest dosyć wydajny. Dobrze się pieni. Nie wysusza. Ma delikatny, ale wyczuwalny zapach.

super! mój typ

Według mnie najładniejszy zapach żelu pod prysznic jaki miałam. Szkoda, że jest tylko w wersji mini, bo bardzo go lubię, ale wydajny nie jest :) Plus za cenę, która często jest jeszcze obniżana. Pieni się jak drogie żele, ma charakterystyczny, jakby trójwymiarowy kolor :)

Zwykły żel

Za tą cenę grzech nie spróbować, tak pomyślałam. Zapach z początku mi się spodobał, po jakimś czasie wydał mi się nijaki. Szkoda, że nie utrzymuje się na skórze, ale też czego się spodziewałam, w tej kwocie, nie mam pretensji.
Myje, ale raczej nie nawilża.
Małe opakowanie, więc w sytuacji awaryjnej, lub na podróż można śmiało użyć. Na co dzień chyba lepiej zainwestować ciut więcej, może w inną wersję, widziałam, że wybór tych żeli jest spory.

JEDEN Z LEPSZYCH Z SERII ISANY

Żel jest fantastyczny, świetny zapach, orzeźwiający, mega przyciągający. Cena jest bardzo niska, w promocji można wyhaczyć go za 2.49-2.99 i zawsze wtedy biorę kilka sztuk. Opakowanie bardzo fajne, można postawić go na zatyczce i zleci cała końcówka. Dostępny w każdym Rossmannie, a to że zawsze jest go najmniej na półce, tylko dowodzi temu, że jest rozchwytywany. Zawsze chętnie do niego wracam, POLECAM!

Fajny.

Plusem tego żelu jest jego ładny, orzeźwiający zapach, niska cena, dobrze się pieni i myje, ma wygodne opakowanie, nie wysuszył mi skóry. Sprawdził się. :)

Używam tego produktu od: używałam już jakiś czas temu.
Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie.